Forum Dragon Ball Nao

» [Tokugawa] Dark Sky ocena: 8,00 (głosy: 5)110

Strony:   1, 2, 3  
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.647
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Wazon napisał(a):
Czy dostrzegacie próbe zmiany w moich postach?
Nie.
Napisałeś 400 postów, zapewne drugie tyle w Ustępie i jeszcze trzecie tyle wypowiedzi w SB. Ale wszystko jest takie, jak było na początku. I mimo twoich starań, tak jak powiedział Old, wszystko wychodzi na '0'. '0' Poprawy. '0' Rozumu. '0' Wyczucia. '0' Poczucia humoru. I '0' dystansu do siebie jak i do innych.
I z innej beczki - Po co używasz słów, których znaczenia nie znasz, bądź nie potrafisz użyć ich odpowiednio?
Gówno prawda.
Włam "hakerski" na forum był znacznie bardziej nieprzyjemny
Szarakowi zapewne chodziło o forum jako ludzie, a nie serwer.
Więc prawda.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.795
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Wazon napisał(a):
Naprawdę sam czasami się dziwie jak coś palne na forum naprawdę ;p staram się to poprawić, ale Wy dalej widzicie mnie w świetle "Wazona, który dopiero co zarejstrował się na forum i nie wie jak się ma na nim zachować" tudzież naprawdę ciężko wyjść mi z takiej sytuacjii mam do Was takie pytanie: Czy dostrzegacie próbe zmiany w moich postach? Jeśli tak to dobrze, jeśli nie opowiem w kolejnym poście co się zmieniło.
bo ty od zarejestrowania jesteś nadal tak samo przy głupawy.

Czy dostrzegacie próbe zmiany w moich postach?
Nie nie dostrzegłem ani trochę po za tym że tylko tak piszesz. Jesteś totalnie nie do zaakceptowania z mojej strony... Robisz z siebie ofiarę losu i samotnego kundla który szuka znajomych w stadzie wilków, a forum to nie film familijny... Jak ** patrze na twoje wypowiedzi to mi się tak chcę śmiać że to nie jest możliwe do opisania.

Upomnienie za wulgaryzm.
SoheiMajin Gotenks

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Daichi napisał(a):
Po co używasz słów, których znaczenia nie znasz, bądź nie potrafisz użyć ich odpowiednio?
Jak Old

Daichi napisał(a):
Szarakowi zapewne chodziło o forum jako ludzie, a nie serwer.
Więc prawda.
Gówno prawda.
Jedyne co wtedy ucierpiało to posty, które zostały bezpowrotnie skasowane, oraz ich autorzy. M.in. parę moich, cholera.

Shihouin napisał(a):
to mi się tak chcę śmiać
Śmiech to zdrowie.
*chce

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.147
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Widocznie nic nie zrozumieliście Daichi nie przypominam sobie, abym w moich postach użył wyrazów, których znaczenia nie znam a co do ciebie Shoho odkąd stałeś się "różowy" po prostu nie liczysz się z innymi i to właśnie twoje posty wprawiają mnie w gromki śmiech chyba nie znasz prawdziwej defincijii słowa forum ;p, więc sobie ją przeczytaj .
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.795
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Wazon napisał(a):
Shoho
Nikt nie pozwolił Ci tego zdrabniać.

Wazon napisał(a):
odkąd stałeś się "różowy" po prostu nie liczysz się z innymi
A z kim ja się mam liczyć? ewentualnie mogę szanować lub nie, szanuję tu wielu ludzi bez względu czy ich lubię czy nie, ale ty nie masz mojego szacunku.

Wazon napisał(a):
to właśnie twoje posty wprawiają mnie w gromki śmiech
Mają wprawiać Cię w śmiech, bo mówią prawdę o Tobie, a ta jest naprawdę śmieszna.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.041
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Shihouin napisał(a):
Wazon napisał(a):
to właśnie twoje posty wprawiają mnie w gromki śmiech
Mają wprawiać Cię w śmiech, bo mówią prawdę o Tobie, a ta jest naprawdę śmieszna.
To znaczy, że chłopak umie się z siebie śmiać. Co jest moim zdaniem bardzo dobrą cechą. Nie sztuką jest śmiać się z kogoś, sztuką jest umieć śmiać się z siebie samego

Osobiście nie mam do ciebie nic, bo cię tak na prawdę nie znam. Zarzucić ci mogę jedynie twój częsty debilizm i ograniczenie umysłowe. Nie bierz tego do siebie rzecz jasna, wiem, że mówię to bardzo bezpośrednio, ale czasami po prostu nie sposób ciebie znieść.

Ogólnie wydajesz się na przyjazną osobą, chodź zdarzasz się jak już wspomniałem być męczący.

Przede wszystkim staraj się nie brać wszystkiego do siebie, bo staniesz się strasznie zakompleksioną osobą.

Tyle ode mnie. Peace

Edit:
Do postu poniżej, nie mogę już edytować postów Z łaski swojej nie przekręcaj mojego nicka, jestem "Shiro" nie jakieś "Shiho" Z góry dzięki za uwagę.

Edit2:
Shihouin całkiem prawdopodobne, że to było do ciebie, w sumie nawet nie spodziewałem się, że będzie sobie skracać nicki. Z łaski swojej wazon, następnym razem pisz cały nick, bo wprowadzasz ludzi w błąd(mając na myśli ludzi mówiłem o sobie, tak dla sprostowania).

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Shiro: 19.04.2008, 17:06
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.147
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Wiesz Shiho, sam pozwoliłem sobie to zdrobnić, Shiro dzięki za pozytywną ocenę, co do debilizmu; panuje wszędzie w mediach, więc czemu nie ma go być na forum? Dajmy na to taki pan W. Z TVN leci jego program o 22:00 we wtorki i czasami też coś głupiego palnie a ma przy tym zwolenników Co do mojej osoby, nie będę tego brał do siebie i od razu płakał, bo nie warto lepiej się śmiać, bo to zdrowie, acha Shiho nie zrzędź tak proszę.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.890
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Ciężko mi się wypowiadać, bo w sumie jestem tutaj ledwie ponad miesiąć. No, ale spróbuje.

Wydajesz się osobą bardzo przyjazną, ufną, pozytywnie nastawioną do świata, naiwną, bardzo naiwną. Twoje wypowiedzi nie są specjalnie inteligentne i wartościowe, za mało dojrzałe jak na osobe w wieku 17 lat.
Na forum panuje powszechna nagonka. Nie lubię takich sytuacji, przysłowiowej "huzi (nie wiem przez jakie u ^^") na józia". Nie chcę cię wybielać, bo społeczność nao musi mieć powody, żeby cię traktować w taki sposób.
Czasem więc żal mi się ciebie robi, kiedy widzę jak bardzo inni są negatywnie nastawieni do twojej osoby, ale z drugiej strony widzę potem twoje niektóre wypowiedzi i zaczynam ich rozumieć.
Ogólnie jestem do ciebie neutralnie nastawiona. Ja po prostu [ ort! ] taka jestem, że zawsze czuję sympatię do osób które nie są akceptowane w grupie, nie uwłaczając osobą negatywnie nastawionym, bo je też rozumiem.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.837
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Dobra.Pora sie wypowiedzieć o Wazonie.

No cóż, bez wątpienia jest to dosyć ciekawa postać na tym forum.Jedni zyskują sławę pozytywną, inni zaś negatywną.Ty niestety raczej nie zyskałeś sobie przychylności forumowiczów, aczkolwiek myślę, że nie jest to tylko zasługa ich nastawienia do nowych.Jesteś dość prostolinijnym człowiekiem, który często gada od rzeczy i co tu dużo mówić ... zmyśla i bajeruje.Często mówisz, że nie obchodzi Cię opinia innych, co jest kolejnym kłamstwem.Widać, iż jesteś uzależniony od tego, co inni mówią o Tobie, ba każdy komentarz działa na Ciebie niczym płachta na byka.Jesteś dosyć zadziorną osobą, często popadasz w konflikt z innymi, jednakże w większości nie jest to Twoja inicjatywa.Co do stylu pisania hm ... Twoje posty są takie hm bezbarwne.Są, bo są, lecz nie wnoszą zazwyczaj żadnej innowacji do tematu.Często upierasz się przy jakimś stwierdzenie, nie popierając go żadnymi dowodami, które mogłyby przyznać Ci racje.Nie dostrzegasz również, iż często przegrywasz w potyczce na te właśnie dowody, ciągnąc dalej swoje już często nieaktualne argumenty.Jesteś dość dziecinny i próbujesz zgrywać osobę, która jest zdystansowana do tego, co się dzieje na forum, lub osobę, która gra przed nami.Nie znamy Cię owszem, lecz wiele rzeczy po prostu widać na pierwszy rzut oka.Myślę, iż wiele osób mogłoby zluzować z najazdem na Ciebie, lecz i Ty musiałbyś trochę zacząć myśleć nad tym, co piszesz.To z pewnością pomogłoby wszystkim.Ogólnie nie mogę powiedzieć, że Cię nie lubię, ale te zgrywanie się trochę mnie wpienia, podobnie jak miejscowa, nieuzasadniona upartość.Myślę, że mógłbyś jeszcze wyjść na ludzi, o ile zacząłbyś trochę nad sobą pracować.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.795
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Shiro napisał(a):
Edit:
Do postu poniżej, nie mogę już edytować postów Z łaski swojej nie przekręcaj mojego nicka, jestem "Shiro" nie jakieś "Shiho" Z góry dzięki za uwagę.
To nie było jakieś zdrobnienie tylko moje i na pewno nie twoje ^^


Shiro napisał(a):
To znaczy, że chłopak umie się z siebie śmiać. Co jest moim zdaniem bardzo dobrą cechą. Nie sztuką jest śmiać się z kogoś, sztuką jest umieć śmiać się z siebie samego
Zaiste lecz śmianie się z głupoty, którą się zawsze stosuje to jedno, a śmianie się z siebie jako osoby to drugie.


Wazon napisał(a):
Dajmy na to taki pan W. Z TVN leci jego program o 22:00 we wtorki i czasami też coś głupiego palnie a ma przy tym zwolenników
Nie powiedziałbym że głupiego to są przeważnie teksty dwuznaczne lub po prostu zdania prowokujące kierowane do osób sławnych by specjalnie powstała sytuacja kompromitująca daną osobę lub "zabarwiająca jej wypowiedzi na śmieszno". Wierz mi że on ma taki specyficzny sposób bytu w telewizji i gromadzi przy tym sobie publikę, bo to świetna odskocznia od szarego życia. Prowadzi też Antyradio chyba i wykłada dziennikarstwo (jak się nie mylę).



Co do pana wyżej to wolałbym jakbyś robił spację po kropce.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.147
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Wiesz Shihouin może i jestem mniej mądrzejszy, ale zwracałbym się jednak do innych z szacunkiem, bo ja tak tobie nie pisze, wiem, że mnie nie znasz, ale z uwagi na to, że ja taki dla ciebie nie jestem, bądz taki jaki ja dla ciebie jestem, bo to aż śmieszy momentami ta twoja wulgarność.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.795
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Wazon napisał(a):
Wiesz Shihouin może i jestem mniej mądrzejszy,
Wreszcie to zrozumiałeś, ale to może to wciśnięte jest na siłę.

Wazon napisał(a):
ale zwracałbym się jednak do innych z szacunkiem,
Zwracam się, ale są wyjątki. Jesteś właśnie tym wyjątkiem (nie myl z wyjątkowym)

Wazon napisał(a):
wiem, że mnie nie znasz
Najlepiej jeśli tak pozostanie.

Wazon napisał(a):
ale z uwagi na to, że ja taki dla ciebie nie jestem, bądz taki jaki ja dla ciebie jestem
Wielokrotnie powtarzane hasło "Na szacunek trzeba zasłużyć" - ty nie zasłużyłeś. Jeśli masz szacunek dla mnie to dobrze, ale widocznie sobie na niego zasłużyłem.


Wazon napisał(a):
bo to aż śmieszy momentami ta twoja wulgarność.
Nie jestem wulgarny, nazwałbym to raczej jedyną uformowaną formą wypowiedzi trafiająca do twojego małego mglistego czegoś podobnego do namiastki mózgu.

_________________________________________________________________________

Shiro napisał(a):
Shihouin całkiem prawdopodobne, że to było do ciebie,
To było do mnie xD

Shiro napisał(a):
w sumie nawet nie spodziewałem się, że będzie sobie skracać nicki.
Też nie spodziewałem się takiego postępu ewolucji u tego gatunku człowieka.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.147
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ad. 1
To było abyś zrozumiał, że lepiej ustąpić, bo i tak byś się przechwalał i cwaniakował
Ad.2
Chyba jednak nie mam...
Ad.3
...
Ad.4
do ciebie
Ad.5
Każdy jest człowiekiem nie wywyższaj się, bo Bogiem nie jesteś i nie będziesz...
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.647
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Generalnie ja też się kiedyś na Wazonie wyżyłem, i, jak mówi moja kuzynka, chus, przepraszam. W każdym razie teraz bardziej Was mi jest żal, bo znaleźliście sobie chłopca do bicia (w Internecie, god damnit!), reperujecie sobie na nim swoje podupadłe ego i oczekujecie że będzie was błagał na kolanach o przeprosiny, kajał się swoją głupotą, całował stopy i najlepiej zaproponował wam pieniądze w ramach wybaczenia swoich win. Nicków nie wymieniam, sami sie zastanówcie, kto tak robi.

Żałosne.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.795
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Szarak napisał(a):
Generalnie ja też się kiedyś na Wazonie wyżyłem, i, jak mówi moja kuzynka, chus, przepraszam. W każdym razie teraz bardziej Was mi jest żal, bo znaleźliście sobie chłopca do bicia (w Internecie, god damnit!), reperujecie sobie na nim swoje podupadłe ego i oczekujecie że będzie was błagał na kolanach o przeprosiny, kajał się swoją głupotą, całował stopy i najlepiej zaproponował wam pieniądze w ramach wybaczenia swoich win. Nicków nie wymieniam, sami sie zastanówcie, kto tak robi.
^^ Czy to jest gdzieś zabronione... Podpuszczam naszego kolegę i obalam właśnie Jego teorię ma temat nie wciągania się w dyskusje, która tak ochoczo przedstawił i jak widać kłamał. Teraz już na poważnie.

Wazon napisał(a):
staram się nie wciągać już w irytujące mnie dyskusje
___________________________________________________________________

Na początku wydawałeś mi się normalnym szarym użytkownikiem tego forum (wiadomo jak jest na początku), starałem się jakoś szybko wprowadzić w forum bez konfliktów, które zapewne by wystąpiły gdybyś chciał odpierać "powitanie" na forum. Chwilę pisaliśmy, wyzwałeś mnie też na pojedynek w warcaby sadząc z góry że przegram choć wygrałem w pierwszej partii bez straty, a w drugiej ze stratą 2 pionków i na tym zakończyło się moje przychylne zdanie na twój temat. Robisz zamęt w którym wyskakujesz na ludzi za byle co i wycofując się na chwilę by ładnie udać ofiarę co rzeczywiście
udaje Ci się lepiej niż pisanie postów.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.147
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Wiesz co lepiej już nie zaśmiecaj tematu, jeśli takie rzeczy, jak porażka w warcabach mają świadczyć o człowieku, to nie sądze, żebym to ja robił z siebie ofiare, a przypominam Ci, że nie miałem szans rewanżu, bo nie chciałeś ze mną grać, więc nie pisz już niepotrzebnych pustych słów, bo aż mi się nie dobrze robi jak patrze na Twój avek i sygne. Ludzi nie ocenia się, po grze w warcaby
Ps. Wymyśl coś innego, bo słowo udawanie ofiary na mnie nie działa, bo tego nie czynie po prostu
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.647
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
^^ Czy to jest gdzieś zabronione...
Oczywiście, że bycie żałosnym nie jest zabronione.
A szkoda.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.795
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
cytat:
^^ Czy to jest gdzieś zabronione...


Oczywiście, że bycie żałosnym nie jest zabronione.
A szkoda.

Nie spamuj... bo to nie jest temat temu poświęcony, tu wyrażamy opinie na temat Wazon'a, a nie siebie na wzajem, więc grzecznie poczekaj aż ja założę taki temat i będziesz mógł się rozpisać na temat mojej żałosności. Bądź cierpliwy.

Szarak: Mylisz pojęcia - spam/offtop. Zresztą twoja (i nie tylko) żałosność wynika z twojego podejścia do Wazona, więc generalnie jakoś to się łączy

Wazon napisał(a):
Wiesz co lepiej już nie zaśmiecaj tematu, jeśli takie rzeczy, jak porażka w warcabach mają świadczyć o człowieku, to nie sądze, żebym to ja robił z siebie ofiare, a przypominam Ci, że nie miałem szans rewanżu, bo nie chciałeś ze mną grać, więc nie pisz już niepotrzebnych pustych słów, bo aż mi się nie dobrze robi jak patrze na Twój avek i sygne. Ludzi nie ocenia się, po grze w warcaby
Ps. Wymyśl coś innego, bo słowo udawanie ofiary na mnie nie działa, bo tego nie czynie po prostu

Ahh nie zrozumiałeś, tylko przybliżyłem moment w którym się zmieniła moja opinia na mój temat pod wpływem twojego zachowania, a nie że przegrałeś w warcaby (niedorzeczne). Chętnie dam Ci rewanż, bo ostatnio nikt nie gra na kurniku tylko w snookera.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Szarak napisał(a):
Generalnie ja też się kiedyś na Wazonie wyżyłem, i, jak mówi moja kuzynka, chus, przepraszam.
Ta. W sumie podpisuje się pod kuzynką Szarego , i też przepraszam.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.147
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
franqey napisał(a):
Szarak napisał(a):
Generalnie ja też się kiedyś na Wazonie wyżyłem, i, jak mówi moja kuzynka, chus, przepraszam.
Ta. W sumie podpisuje się pod kuzynką Szarego , i też przepraszam.
Okazaliście prawdziwą skruchę, więc wybaczam z uwagi na to, że mam dobroduszne serce
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » » [Tokugawa] Dark Sky
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook