Forum Dragon Ball Nao

» [Tokugawa] Dark Sky ocena: 8,00 (głosy: 5)110

Strony:   1, 2, 3
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Najpierw wypadałoby się przedstawić: Jestem Dark Sky, mam 17 lat, 175cm wzrostu ciemne włosy. Dowiedziałem się o forum DBNao z bannera witryny, z której zostałem zbanowany ponad rok temu.
Moja historia z DBNao nie rozpoczęła się za dobrze ( kłótnie z wieloma użytkownikami, pisanie postów 1-2 zdaniowych, dodatkowo nie na temat) O nickach lepiej nie wspomnę samo wspomnienie o Wazonie wprawia mnie w śmiech (Wielu z Was uważa pewnie, iż nadal stoję w "miejscu" o często oceniacie mnie negatywnie... szczerze mam to gdzieś)
Potem było już tylko lepiej, nawiązanie w miarę przyjacielskich stosunków z Focusem spowodowało iż stałem się jednym z członków klanu Asakura.
Gdy poczułem się na siłach postanowiłem iż utworzę własny klan, w którym każdy będzie miał coś do powiedzenia.
Co o mnie sądzicie po tylu dniach na forum
PeS. Tylko prosiłbym bez wulgaryzmów i zbyt ostrych słów.
Pozdrawiam
post przeklejony z zamkniętego tematu.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Wielu z Was uważa pewnie, iż nadal stoję w "miejscu"
My nie uważamy, my to wiemy.

Potem było już tylko lepiej, nawiązanie w miarę przyjacielskich stosunków z Focusem spowodowało iż stałem się jednym z członków klanu Asakura.
Chyle czoło.

Co by tu dodać... chyba tylko, jaki przywódca taki klan.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Old Shatterhand napisał(a):
My nie uważamy, my to wiemy.
Co Ty nie powiesz...Jeżeli tak wszystko Wiesz to zastanawia mnie, co Ty tu jeszcze robisz?.

Old Shatterhand napisał(a):
Co by tu dodać... chyba tylko, jaki przywódca taki klan.
A od klanu się odczep, bo to nie czas i miejsce na takie rozmowy.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Ni dupa ni pietrucha, hahah, wiedziałem, że jak wrócę do domu i włączę Nao, to mi się humor poprawi
Zastanawia mnie, Wazonku kochany, czemu uważasz, że trzeba mało wiedzieć, by przesiadywać na Nao?

Żeby nie offtopować - po kiego dzbana założyłeś Kutagawe, *, czy jak to tam zwiesz?
Dark Sky napisał(a):
Co o mnie sądzicie po tylu dniach na forum
Że jesteś naiwny i pzytępawy.

Bez wulgaryzmów.
SoheiMajin Gotenks

Obraz
PALATIAL REGALIA
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Dark Sky napisał(a):
Co o mnie sądzicie po tylu dniach na forum
Że nie wiesz dlaczego wózki w biedronce są po podłączane i nie można wiziąść jednego tylko musisz jeździć z całą kolumną.


Co Ty nie powiesz...Jeżeli tak wszystko Wiesz to zastanawia mnie, co Ty tu jeszcze robisz?.
Myślę, że rozmawia i dzieli się własnym zdaniem na różne tematy.

Polecam słownik ortograficzny. Na innych narzekają, a sami robią błędy.
SoheiMajin Gotenks
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Dark Sky napisał(a):
Co o mnie sądzicie po tylu dniach na forum
Zdajesz sobie sprawę, że większość ludzi Cię gnoi i starasz się uzyskać jak najwyższy status na forum, żeby takie wybryki nie miały miejsca. Na początku byłeś zwykłym szarym userem, dalej członkiem klanu, później założycielem. Pewnie jeszcze mierzysz w stanowisko moda, żeby zamknąć wszystkim usta i stawiać osty wszystkim, którzy mają coś do Ciebie. Dla mnie celujesz jednak zbyt wysoko, a przecież złe wrażenie własnego "ja" można zatrzeć w inny sposób. Takie po prostu odnoszę wrażenie...

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Danevert napisał(a):
większość ludzi Cię gnoi
Są to głównie członkowie klanu Shimazu, z którymi niegdyś miałem pewną nieprzyjemną historię, i z zawiści starają się mnie "zgnoić" jak to nazwałeś dlatego nimi bym się raczej nie przejmował...

Danevert napisał(a):
ak najwyższy status na forum, żeby takie wybryki nie miały miejsca.
Założenie Tokugawy nie miało na celu poprawienia mojego wizerunku na forum.

Danevert napisał(a):
członkiem klanu,
Dlatego właśnie odszedłem z Asakury... Pewne osoby nie potrafiły mnie tam zaakceptować.
Danevert napisał(a):
Pewnie jeszcze mierzysz w stanowisko moda,
Jeżeli Gott będzie chciał abym mu pomógł, to dlaczego nie...

Danevert napisał(a):
zamknąć wszystkim usta i stawiać osty wszystkim, którzy mają coś do Ciebie.
Sam przeżyłem przygodę z nieodpowiednią osobą na stanowisku moderatora dlatego na przyszłość wolę przemyśleć takie decyzje kilkakrotnie.

Danevert napisał(a):
złe wrażenie własnego "ja" można zatrzeć w inny sposób. Takie po prostu odnoszę wrażenie...
Staram się, ale i tak nie potraficie tego dostrzec

Cyceron napisał(a):
Że nie wiesz dlaczego wózki w biedronce są po podłączane i nie można wiziąść jednego tylko musisz jeździć z całą kolumną.
Bez komentarza...

Dajuś Majuś napisał(a):
Żeby nie offtopować - po kiego dzbana założyłeś Kutagawe, *, czy jak to tam zwiesz?
Po to, aby taki Dajuś Majuś miał zagadkę .

Dajuś Majuś napisał(a):
Że jesteś naiwny i pzytępawy.
Z tym pierwszym się zgodzę, ale co do tego drugiego, to grubo się mylisz.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Dark Sky napisał(a):
Są to głównie członkowie klanu Shimazu, z którymi niegdyś miałem pewną nieprzyjemną historię, i z zawiści starają się mnie "zgnoić" jak to nazwałeś dlatego nimi bym się raczej nie przejmował...
Nic sobie nie przypominam, bym miał z tobą jakieś historie? Wdzięczny byłbym, gdybyś wytłumaczył.
Dark Sky napisał(a):
Założenie Tokugawy nie miało na celu poprawienia mojego wizerunku na forum.
Więc?
Dark Sky napisał(a):
Po to, aby taki Dajuś Majuś miał zagadkę .
Rzeczywiście na poziomie odpowiedź.
Dark Sky napisał(a):
Z tym pierwszym się zgodzę, ale co do tego drugiego, to grubo się mylisz.
I don't think so.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Cyceron napisał(a):
Polecam słownik ortograficzny. Na innych narzekają, a sami robią błędy.
SoheiMajin Gotenks
Ja nikomu nie zwracam uwagi, czasem poprawiam, a to chyba dobre jest?

Dark Sky napisał(a):
Są to głównie członkowie klanu Shimazu, z którymi niegdyś miałem pewną nieprzyjemną historię, i z zawiści starają się mnie "zgnoić" jak to nazwałeś dlatego nimi bym się raczej nie przejmował...
Heheheh... Że co? Że kiedy? Że jak?
Ty nadal nic nie rozumiesz. xD Co znaczy słowo "zawiść"? Hmm? I jakoś nie zauważyłem, by ktoś z Shimazu Ciebie gnoił x] .

Dark Sky napisał(a):
Bez komentarza...
Czyli, że tak jest? O !?! Sorry.

Dark Sky napisał(a):
Dlatego właśnie odszedłem z Asakury... Pewne osoby nie potrafiły mnie tam zaakceptować.
Czemu się im nie dziwię.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ciśnie mi się jedno słowo na usta ... "karierowicz". Jeżeli miałbym Cię ocenić, to uznam, że się zmieniłeś oj tak ... ale wydaje mi się, że na gorsze. Zawsze byłeś człowiekiem, który żył pod presją innych. Twoje zapewnienia, iż na nic nie reagujesz w pewnym momencie doprowadzały mnie do śmiechu. Oto osoba będąca ponad wszystko, zwraca się do każdego z możliwych obserwatorów o pomoc ... Nie wiem jakie typu problemy masz ze sobą, aczkolwiek pewnie kilka wizyt na kozetce będziesz musiał mieć. Poprzez brak akceptacji ludzi na forum, stwarzasz sobie swój własny, wyizolowany świat, w którym usiłujesz grać pierwsze skrzypce. Nieustannie musisz sobie udowadniać, że jesteś uznawany przez społeczeństwo Nao. Stąd biorą się te wszystkie pytania, sondy, duperele z odkopywaniem tematu. Uciekasz wciąż ... kombinujesz jak tu znaleźć możliwie najlepszy punkt zaczepienia, dzięki któremu mógłbyś sobie poprawić wizerunek ... lecz dzięki nieudolnym próbom, robisz sobie większej biedy niż pożytku. Dałem Ci szansę, uwierzyłem w Ciebie, że mógłbyś się zmienić, aczkolwiek niestety ... ameba jest bardziej reformowalna od Ciebie. Prawda jest taka, że nie wiem skąd założenie, że ktoś u nas Cię źle traktował, bo nawet najwięksi złośliwcy klanowi, starali się być mili dla Ciebie. Wielu uważało, że zrobiłem błąd, ze Ci dałem szansę, ja z kolei myślałem, że z pewnym poczuciem wsparcia nie będziesz musiał grać dalej swojej szopki. Pomyliłem się. Gdy poczułeś się pewniej, wykorzystałeś to, że byłeś u nas, chcesz brnąć dalej. Ambitne, aczkolwiek w stosunku do nas było to nie fair. Wiedz, że choćby się waliło i paliło u nas miejsca mieć nie będziesz. Mów jak zawsze prawdę, błyszcz inteligencją i oczywiście nie przejmuj się ludźmi - pozostań sobą - starym, zakurzonym wazonem w składzie na graty DB Nao.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Sky jesteś super. Fajny z ciebie użytkownik. Już jak po raz pierwszy zobaczyłam twój post to od razu o tobie pomyślałam- że jesteś spoks. Fajnie się wypowiadasz, sensownie. A poza tym stworzyłeś sporo extra tematów.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Focus napisał(a):
Dałem Ci szansę, uwierzyłem w Ciebie,
No i bardzo Ci za to dziękuje.

Focus napisał(a):
Nie wiem jakie typu problemy masz ze sobą,
Nie mam żadnych.

Focus napisał(a):
własny, wyizolowany świat,
Ooo pierwsze słyszę...

Focus napisał(a):
udowadniać, że jesteś uznawany przez społeczeństwo Nao.
Tak szczerze, to wisi mi to, czy mnie uznajecie, czy nie.

Focus napisał(a):
ameba jest bardziej reformowalna od Ciebie.
...

Focus napisał(a):
grać dalej swojej szopki.
Ależ ja nic nie gram ;p.

Focus napisał(a):
wykorzystałeś to, że byłeś u nas
Hmm najwidoczniej nie przeczytałeś uważnie mojego ostatniego postu na klanowym.

Focus napisał(a):
w stosunku do nas było to nie fair.
Jeżeli zrobiłem coś nie fair w stosunku do Asakury, to przepraszam, ale ja osobiście nie uważam iż to było nie fair choćby z tego względu, że przeprosiłem Was za swoje odejście na klanowym.

Focus napisał(a):
waliło i paliło u nas miejsca mieć nie będziesz
Uświadomiłeś mnie w tym, że nie czytasz jednak z uwagą forum klanowego (przeczytaj mój ostatni post, tam wszystko wyjaśniłem)
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Dark Sky napisał(a):
Są to głównie członkowie klanu Shimazu,
Taa, a ty jesteś biedną ofiarą ich krnąbrnych, złośliwych działań, oni czyhają na ciebie, nawet teraz planują jak obrobić ci tyłek, biedactwo, kryjówka pod maminą spódnicą na pewno pomoże.

Dajuś Majuś napisał(a):
Że jesteś naiwny i pzytępawy.
Zgadzam się z tą wypowiedzią.
Pokazałeś to odchodząc z Asakury. Głupotą jest odchodzić z klanu o dobrej pozycji na forum, Focus zlitował się nad tobą (nie wiem dlaczego? po prostu ludzkie odruchy chyba...) przygarnął, a ty potem plujesz mu w twarz, pokazujesz, ze masz go w d****, podobnie jak całą Asakurę zapewne. Teraz tworzysz Tokugawę, nikomu niepotrzebny klan, w którym znajdują się sami nowicjusze, ciekawe o czym gadacie na forum klanowym, użalacie się nad Darkiem?
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Dark Sky napisał(a):
Tak szczerze, to wisi mi to, czy mnie uznajecie, czy nie.
Sure... Gdyby wisiało to byś nie płakał i się nie tłumaczył i nie chrzanił przy okazji, że ci zwisa. Po prostu miałbyś w dupie wszystko i wszystkich i nawet nie zastanawiałbyś się, że ci lata. Przeszedłbyś po prostu nad sprawą do porządku dziennego.
A na fakt, że Ci jednak nie wisi dałoby radę spokojnie przytoczyć z kilkadziesiąt cytatów z SB, ale stety lub niestety nie mam w zwyczaju archiwizować sobie SB i moje lenistwo zapewne długo jeszcze na to nie zezwoli.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
mihesz napisał(a):
Taa, a ty jesteś biedną ofiarą ich krnąbrnych, złośliwych działań, oni czyhają na ciebie, nawet teraz planują jak obrobić ci tyłek, biedactwo, kryjówka pod maminą spódnicą na pewno pomoże.
Wiem, że zabrzmiało to tak, jakbym użalał się nad sobą, ale naprawdę tak nie jest... Ja po prostu odniosłem takie wrażenie.

mihesz napisał(a):
odchodzić z klanu o dobrej pozycji na forum,
W zasadzie to masz rację, ale z drugiej jednak strony nie chciałem być w klanie, w którym połowa członków mnie nie akceptowała.

mihesz napisał(a):
ze masz go w d****,
Po pierwsze primo nikogo nie mam w d**** po drugie w ostatnim poście wyjaśniłem dlaczego odchodzę, przeprosiłem, ale na to już uwagi nikt nie raczył zwrócić.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Dark Sky napisał(a):
Tak szczerze, to wisi mi to, czy mnie uznajecie, czy nie.
Czemu więc się pytasz czy uważamy, że się zmieniłeś bądź nie?

Dark Sky napisał(a):
Ależ ja nic nie gram ;p.
Codziennie w SB po kilka razy. W postach zresztą też.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Dark Sky napisał(a):
ale z drugiej jednak strony nie chciałem być w klanie, w którym połowa członków mnie nie akceptowała.
kto cie niby nie akceptowal?

Focus napisał(a):
Prawda jest taka, że nie wiem skąd założenie, że ktoś u nas Cię źle traktował, bo nawet najwięksi złośliwcy klanowi, starali się być mili dla Ciebie.
j.w

emate: Podpisuję się pod tym. Kto Cię nie akceptował? Chyba sobie to zmyśliłeś na swoje potrzeby odejścia z Asakury.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Jedyne co mnie teraz bawi to, że starasz się ciągle skupiać wokół siebie uwagę userów. Lubisz być w centrum uwagi co nie? Tak po za tym to jesteś nabijaczem postów, i to strasznym...
Szczerze to ja najchętniej teraz wlepiłbym ci po prostu bana za bycie dzieckiem neostrady.

Mart napisał(a):
Dark Sky napisał(a):
ale z drugiej jednak strony nie chciałem być w klanie, w którym połowa członków mnie nie akceptowała.
kto cie niby nie akceptowal?
Dobre pytanie. Może nam wymienisz te nikczemne osoby, które nie chciały ciebie w klanie. Skoro już o tym wspominasz to rozwiń swoją wypowiedź.


Focus napisał(a):
Prawda jest taka, że nie wiem skąd założenie, że ktoś u nas Cię źle traktował, bo nawet najwięksi złośliwcy klanowi, starali się być mili dla Ciebie.
Co racja, to racja, więc wiesz Dark, twój pretekst do odejścia jest żenujący. Wręcz nie na miejscu.


To już przestaje być zabawne. To zaczyna być chore. Zastanów się porządnie nad sobą Dark. I najlepiej skończ z tymi postami "czy widzicie jakieś zmiany u mnie?", "co sądzicie teraz o mnie?" bo to robi się głupie. Myślisz, że jak zaczniesz lepiej zachowywać się na forum i przykładać do pisania na forum to ludzie zapomną starego Wazona? Raczej jesteś w błędzie. Chłopie zapomniałeś o czymś takim jak pierwsze wrażenie?

To chyba będzie na tyle.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Heheheh, ale mam ubaw, ale mam ubaw! Wazon...

Dark Sky napisał(a):
Wiem, że zabrzmiało to tak, jakbym użalał się nad sobą, ale naprawdę tak nie jest... Ja po prostu odniosłem takie wrażenie.
Bo myślisz, że świat kręci się w okół Twojej "zajebistej" osoby ^^.
O kurde teraz to my jeszcze Asakure na Ciebie napuściliśmy

Shiro napisał(a):
Szczerze to ja najchętniej teraz wlepiłbym ci po prostu bana za bycie dzieckiem neostrady.
Nie... NIE! On jest zabawny, zostawmy go.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Cyceron napisał(a):
Heheheh, ale mam ubaw, ale mam ubaw!
Powiedz z czego, to pośmieje się razem z Tobą ;p.

Cyceron napisał(a):
Wazon
?... -_-'.

Cyceron napisał(a):
O kurde teraz to my jeszcze Asakure na Ciebie napuściliśmy
Wiesz co, gówno mnie to obchodzi...

Shiro napisał(a):
pierwsze wrażenie?
Pierwsze wrażenie można łatwo zatrzeć.

Shiro napisał(a):
Myślisz, że jak zaczniesz lepiej zachowywać się na forum i przykładać do pisania na forum
To jak mam inaczej pokazać to iż chciałem pokazać, że jestem "inną osobą" niż ten szary Wazon, którego mieliście okazje poznać hmm?.

Shiro napisał(a):
Szczerze to ja najchętniej teraz wlepiłbym ci po prostu bana
Przynajmniej wiem, co o mnie sądzisz...

Shiro napisał(a):
dzieckiem neostrady
Wypraszam sobie ;p.

Odszedłem... Stało się... Nie będę Wam tłumaczył tego po raz setny, bo nie mam takiego zamiaru.

Cyceron napisał(a):
Bo myślisz,
Nie myśl tyle, bo zostaniesz myśliwym .
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » » [Tokugawa] Dark Sky
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook