Forum Dragon Ball Nao

» Wasz Admin ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony: 1, 2, 3  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Jestem Adam G. z Gdańska, mam dwadzieścia lat. Z bierzmowania Serafin. Mieszkam z rodziną, w tym z dwoma kotami. Kocham moje koty, szczególnie Grubasa. Wygląda na to, że na Forum jestem najdłużej. Tylko ja wiem, jak było na początku. Nie wiem natomiast, jak będzie na końcu, bo na pewno nie tak jak było na początku, ale nie mam go ani w najbliższych, ani w najdalszych planach.

Studiuję Informatykę na Politechnice Gdańskiej, na którą bez problemu się dostałem, bo miałem z matmy rozszerzonej na maturze, nie chwaląc się, 98 procent (trywialna była), do której uczyłem się w LO nr 1 w Gdańsku. Od wczoraj/dzisiaj mam konto na naszej-klasie.

Kocham Japonię.

Lubię węgorza i łososia.

Nie palę tytoniu ani niczego z nim spokrewnionego, alkohol piję okazyjnie, czyli rzadko.

Co do muzyki, to słucham ostatnio najwięcej japońskich wykonawców wszelkiej maści (Joe Hisaishi od klasycznej i soundtracków m.in. do filmów Kitano i anime Miyazakiego, X Japan głównie power metal, Keiichi Suzuki od OSTa Zatoichi, skromny gotycki Amadeus, ska Dallax, które było niedawno w Polsce, Akira Ifukube od OSTów Godzilli, Keiko Matsui jazz/new age, post-rockowe Mono i World's End Girlfriend, Ghost niezły rock progresywny, Hide, Hyde, Gackta i dużo tego.
A tak w ogóle, to najbardziej lubię gotycką Lacrimosę i rock progresywny (polskie Riverside, Satellite, zagraniczne Pink Floyd oczywiście, The Mars Volta, Popol Vuh, i masę innych).
Poza tym, zapraszam na mój profil na last.fm.

Filmów lubię wiele, klasyków, starych, nowych, ale nie ma sensu wymieniać, wspomnę tylko, że ostatnio oglądam japońską Godzillę
Aha, pasjonuję się też Muminkami.

Książek aktualnie nie czytam wiele. A jeśli czytam to ostatnie twory Lian Hearn luźno nawiązujące do Japonii, i świetne książki Harukiego Murakamiego. A poza tym lubię dzieła Dostojewskiego, Kafki, "Dziady", "Chłopów", "Lalkę", Goethego, ogólnie m.in. te z epoki romantyzmu.

Na początku początków miałem najzwyczajniejszego w świecie nicka Gotenks i jak widać, dalej się
w nim obracam, chociaż poza Nao jestem znany bardziej jako SMG - G od Gotenks, S od Sohei, M od Majin, chyba nie trzeba tłumaczyć, a czemu akurat tak, to dlatego, bo w różnych miejscach różnych nicków używałem, i musiałem to jakoś scalić, wyszło co wyszło, mi się podoba.

Avatara miałem długo tego samego, zielonego Gotenksa w kratę, którego chyba każdy zdążył zauważyć, bo całkiem niedawno go zmieniłem. Aktualnie "noszę" Bukę, bo fajna jest. Wcześniej jeszcze było logo wyżej wspomnianej Lacrimosy i znak PiSu na okres końcowego okresu ostatniej kampanii wyborczej (głosowałem na PiS, jak ktoś nie wie) ;]
Sygnatura? A co tam komentować.

OK, chyba wystarczy, nie umiem się rozpisywać, chyba napisałem, co chciałem napisać, ale pewnie nie. Jak ktoś będzie chciał wiedzieć więcej, to proszę pytać, chyba udzielę odpowiedzi, jeśli będę ją znał i będę w stanie ją ubrać w słowa.

Kocham Was,
Wasz Admin

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 20.03.2008, 21:27
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.147
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
No cóż got, Got to jest Got chyba jedna z niewielu osób racjonalnie myślących na DBNao bardzo fajny admin, który zbytnio ulega redakcji z wyższej rangą Co do nieg, czyli Adama fajny z niego koleś chociaż nie wierze w jego 20 lat tak jak i reszty redakcjii (bez urazy), wyglądasz mi na 17 może 18 lat góra. Prowadzisz najlepsze forum o DB w polsce
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
W sumie zbyt wiele nie rozmawialiśmy , ale coś tam napiszę. Pierwszy ( i jak do tej pory jedyny) admin który nie * mnie z forum za bluzganie i orty. Dba o porządek , ale nie jest furerem . Ma dość specyficzne poczucie humoru , które jak mam być szczery trafia do mnie. Potrafi przyznać się do swoich poglądów , które nie są raczej powszechne ( polityczne) , ale bez ekshibicjonizmu [ ort! ] , i nie tłumaczy się z tego co myśli. To mnie się podoba . Wkurza mnie tym uwielbieniem dla kitajców , ale jestem w stanie to jakoś przebolec. Słowem ja też cię kocham , ale tylko w pupę.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.834
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
franqey napisał(a):
kurza mnie tym uwielbieniem dla kitajców , ale jestem w stanie to jakoś przebolec.
"Kitajec", to po rosyjsku "Chińczyk", a z tego co wiem, Gotenks nie pała się Chinami.

Adam to bardzo inteligentny, tolerancyjny i baaaardzo fajny facet. Nigdy w życiu nie zapomnę, jak kiedyś przez przypadek mnie zbanował

Ma szerokie zainteresowania i nie ogranicza się, cały czas je rozwija. To on wpadł też na pomysł założenia podforum o "J-MUSIC", za co wszyscy fani tego gatunku są Mu bardzo wdzięczni.

Ma fajne poczucie humoru, umie wyrażać swoją opinię i umie argumentować swoje poglądy. Jest wzorowym adminem i oby takich więcej. Chociaż nie, po co konkurencja

Zawsze podziwiałam Go za stworzenie tak potężnej witryny jak dbnao. Praktycznie to On sam ją stworzył. Dopiero potem znalazł ludzi, którzy chcieli by brać udział w jej rozwijaniu. Za to wielki szacunek i podziw.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
"Kitajec", to po rosyjsku "Chińczyk", a z tego co wiem, Gotenks nie pała się Chinami.
Owszem , ale w języku polskim jest używane jako odpowiednik żółtka

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.176
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Jak tu przybełem wyrzucony przez Google , pierwsze co chcaiełmzrobić to poznać admina tej wielkiej strony . Jednak na początku wogólnie mogłem się z nim spotkać . Potem dowiedziałem się , że wszyscy sobie tu z niego jaja robiąza przproszeniem , a on się daje . w ogóle [ ort! ] wydawał się jakchiś dziki . Następnie dowiedziałem się , ze lubi Slumpa , a jako ze ja też to go moze troche polubiłem jednak nadal wydawał mi się strasznie tajemniczy i skryty . Teraz trochę go już znam i lubię , ale tego jego legendarnego zdjęcia dalej nie widziałem

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.546
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Filippo napisał(a):
ale tego jego legendarnego zdjęcia dalej nie widziałem

Bez komentarza, ktoś już ma śmiesznego, walącego walącymi kupami ava z podobizną naszego wyśmienitego Admina

Co do admina, hmm... dziwna istota, nie powiem...

MOżna z Nim pogadać bardzo rzadko poważnie, większość czasu gadamy o odchodach, co czasami jesy uprzykrzające, pojawia się zatwardzenie...

Jednak o anime, downloadzie można swobodnie pogadać i o stronce... Szkoda kolego, żeś nie graz w snookera- bardzo dobra gra, myślę, że wymiatałbyś w niej, skoro taki dobry jesteś w matematyce.

Resztę dopiszę potem.

edit: dodam, ze Gotenks wciaz mnie goni w liczbie postow ;p Zrobie na zlosci tu jednak dopisze reszte ;p Co mi tam jeden post ^ ^

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Rinnegan: 15.03.2008, 16:39
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Laru-chan napisał(a):
za co wszyscy fani tego gatunku są Mu bardzo wdzięczni
Dziękuję

Laru-chan napisał(a):
Praktycznie to On sam ją stworzył.
No tak. Przez parę dobrych lat wszystko sam robiłem, pisałem i wrzucałem. "Niedawno" znalazło się paru, co to też coś napiszą od czasu do czasu.

Co do kitajców, to pwn.pl donosi, że to się tylko do Chińczyków odnosi.

Ishido napisał(a):
większość czasu gadamy o odchodach
Ta. Pragnę zauważyć, iż to Ty zawsze gadasz do mnie o odchodach, fuj! To takie obrzydliwe!

Ishido napisał(a):
Szkoda kolego, żeś nie graz w snookera
Poczekajmy na wakacje. Teraz to ja w nic nie gram.

Ishido napisał(a):
Resztę dopiszę potem.
W kolejnym poście, żeby mieć ich więcej

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.225
Posty: 633
Skąd: Kielce
Gdyby nie Adam, nie było by nas tu.
W zasadzie, to mam do powiedzenia tyle, co Dominika.. ale dodam coś od siebie:...


kupka ;p
nie no, żartuję ;p Z Adamem rozmawiam rzadko, aczkolwiek z tych rozmów można wywnioskować, że jest inteligentny. Ogólnie myślę, że jest sympatyczny i zabawny. Obyś taki pozostał
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.740
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
A ja od siebie chciałem tylko podziękować że nie zbanowałeś mnie mimo tylu ostów i że za każdym razem miałeś cierpliwość zmieniać mi nick, a było tego troszkę. Poza tym, gdy wszyscy kopali mnie w tyłek, ty jeden byłeś neutralny i chwała ci za to - tak powinno być
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.046
Posty: 283
MGotenks to wporzo koleś . Rzeczywiście myśli bardzo racjonalnie i nie jest że tak powiem "chamskim adminem" jakich to się dość często spotyka. Do tego jak mam jakieś pytanie czy problem, to zawsze odpisze mi na gadu i jestem mu za to "dźwięczny" .
o_OMGotenks napisał(a):
Studiuję Informatykę na Politechnice Gdańskiej
Apropos, ja uczę się w Zespole Szkół Elektronicznych w Bydzi na profilu technik inforamtyk. Podkreślam uczę się więc nie jestem jeszcze alfą i omegą, więc Gotenks, czy w razie jakichś pytań z zakresu Informatyki będę mógł do ciebie zagadać na gg? (a przypuszczam, że czasem trochę tego będzie) Odp. na priv czy na gg albo tutaj w poście
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.041
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Gotti, ze wszystkich pozostałych wyjadaczy tego forum znam go najdłużej. Nie gadam z nim zbyt często, a jeżeli już to dosyć krótko, ale zawsze element humoru gości w naszych rozmowach na gg. Na prawdę solidna osoba, sumienna i twórcza. Podziwiam go za stworzenie tego serwisu, który rzecz jasna plasuje się w czołówce serwisów o DB. Przyznam, że to lama(dla żartu ;p). Lubię go za to jaki jest i niech się nie zmienia.
Rzecz jasna dziękuję mu za to, że dał mi szansę bycia moderatorem, bo w końcu to on rozdaje tu karteczki ;]

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Kyasarin napisał(a):
Z Adamem rozmawiam rzadko
Nawet bardzo

ZameR napisał(a):
czy w razie jakichś pytań z zakresu Informatyki będę mógł do ciebie zagadać na gg?
Tak. Ale raczej tylko software, niż hardware.

Shiro napisał(a):
rzecz jasna plasuje się w czołówce serwisów o DB
Światowych
Ale ciągle nad tym pracujemy.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.546
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
o_OMGotenks napisał(a):
Ale ciągle nad tym pracujemy.
W jaki sposób ?

Im więcej postów na danym forum, tym lepsze miejsce w rankingu.. ?

Czy może rozwijanie multimedii bądź info na stronce ? Tego ostatniego, przyznam sporo jest, więc co tu dodawać

Ale z multi coś nie bardzo ;p Ale już z postami to górujemy ^ ^"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Ishido napisał(a):
W jaki sposób ?
Tajne.

Ishido napisał(a):
Im więcej postów na danym forum, tym lepsze miejsce w rankingu.. ?
Tak, ale, żeby w takim rankingu się znaleźć, to co najmniej z milion postów powinien być chyba, a nam jeszcze trochę brakuje

Ishido napisał(a):
Tego ostatniego, przyznam sporo jest, więc co tu dodawać
Oj, dużo brakuje.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
GoKeTeNkS
Nameczanin
Nameczanin
GoKeTeNkS
Wiek: 30
Dni na forum: 6.035
Ostrzeżenia: 1
Posty: 85
Skąd: Legnica
Ogólnie spoko,ale mieliiśmy jedną sprzeczkę,gdy byłem tu 1 tydzien.
Ale poza tym bardzo spoko admin
Pierwszy + Za koty!! Kocham je!!!!
Drugi +-Super imię Kota
Trzeci+ Za mądrość postów.
Czwarty + Umie wybrnąć z kłótni.
Piąty + Duuuuuużo postów.
i czas na minus-jedna sprzeczka pomiędzy nami.
Ogólnie bardzo fajny Admin

Obraz
Mrok powoli zatacza krąg,naznacza nas przysięgom krwi,nie pozwole by ktoś na drodze stanął mi...... Nigdy....
W owocu tym zobaczyłem przyszłość swą,taką jak moje sny....
Tak doskonałą,kiedyś zobaczysz pokaże ci jak ten świat lśni.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
GoKeTeNkS napisał(a):
mieliiśmy jedną sprzeczkę,gdy byłem tu 1 tydzien.
Wiesz co, to nie ze mną miałeś sprzeczkę
Jak już, to z jakimś Zielonym.

Ja jestem pokojowo nastawiony.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.618
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Czasem wkurzający, innym razem zabawny. Taki jest właśnie Adam. Ogólnie postrzegam go całkiem pozytywnie, ma dość podobne poczucie humoru do mojego... w każdym razie jest specyficzne ;P Lubi sobie pożartować i się powygłupiać, ale cenię, to, że potrafi być także poważny.
Pierwszą poważną rozmowę przeprowadziłem z nim wysyłając mu moją pierwszą pracę na Nao. Nie gadamy zbyt często, ale nie wahamy się do siebie napisać w razie potrzeby.
Ogólnie go lubię, ale wkurza mnie to, że w tym wieku pasjonuje się muminkami. Wiadomo, że to wolny kraj i takie tam... A z resztą suit yourself. No i czasem zdarzy mu się szybciej napisać niż pomyśleć.
Tyle.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Avensus napisał(a):
wkurza mnie to, że w tym wieku pasjonuje się muminkami
Moja mama... mówi, że jej kolega na studiach czytał Muminki ;]
Ja jeszcze żadnych nie miałem w dłoniach
Możesz mi kupić przy najbliższej okazji.

Avensus napisał(a):
No i czasem zdarzy mu się szybciej napisać niż pomyśleć.
Co do forum, to może raz na 10 tysięcy moich postów. Wypraszam sobie, kochany

Ave: A sobie wypraszaj ;P

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.632
Plusy: 2
Posty: 1.408
właściwie, podobnie jak większość, nie mam zbyt wielu okazji do rozmów z Adasiem
Ostatnio nawet uciekł z Agory
Ale co do samego "kochanego pana admina"... jak dla mnie to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Choć czasem działa zdecydowanie zbyt wolno i zdarzyło mu się kilka wpadek...
Całe szczęście ma nas- swoich jedynych i niepowtarzalnych redaktorów-moderatorów, którzy czuwają

Ogólnie- ocena pozytywna. Przydałaby się jednak większa otwartość na poglądy innych i głębsze zrozumienie tak specyficznych form wypowiedzi, jak ironia czy sarkazm...

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » » Wasz Admin
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook