Forum Dragon Ball Nao

» Wasz Admin ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Dai Kaiosama napisał(a):
głębsze zrozumienie tak specyficznych form wypowiedzi, jak ironia czy sarkazm
Ależ ja je rozumiem. Ty piszesz posta w takim stylu - OK. Drugiego pisze Franek - OK. Ale potem "jacyś" ludzie piszą 10-20 kolejnych, żeby fajnie było - bez sensu. Nic ciekawego.
Ale wydaje mi się, że już Ci o tym pisałem :p

Dai Kaiosama napisał(a):
Przydałaby się jednak większa otwartość na poglądy innych
Niby co?
Nie! Nigdy nie nazwę hip-hopu muzyką!

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.797
Posty: 514
Skąd: Pluton
Adaś... A wypowiem się

Przyjemny z Niego stworek, taki sympatyczny itp. ^^'.
Duży plus, za japońskie tematy typu literatura, filmy etc. W których raz na jakiś czas mogę coś skrobnąć (szkoda, że jakoś wielce inni w nich nie piszą, więc spada możliwość dyskusji ).
Troszkę mnie przydusiło, jak podczas jakiejś rozmowy wyszło, że ma 20 lat Nie wiem czemu, ale przyzwyczaiłam się do 19-stki w profilu - niby rok różnicy, a mimo wszytko mi 'to' nie pasowało^^'.
Co do rozmów na gadu, to jakoś nie narzekam, choć ich ilość nie powala. Szczególnie rozmawiamy, kiedy zbieram się z kompa i zebrać się nie mogę ^__^' Btw. thx za urozmaicenie na gg podczas sylwka^-^' Miałam przynajmniej do kogo się odezwać co jakiś czas (wliczając w to Alberta) :p

Ogólnie oceniam Jego postać pozytywnie, również bardzo kocham kotki, więc rozumiem tą działkę 'uwielbienia'. A Buka i Muminki* w tym wieku? Pffii... a niby czemu nie^^.
W pewnym momencie wkurzało mnie za duże przyzwalanie i pobłażanie dla userów -> szczególnie tych z elity, na ogólnym tle wyglądało to po prostu mało fair. Jednakże ten 'punkt kulminacyjny' raczej minął - na szczęście.

*choć ja tam wolę Smurfy lub Gumisie

Pozdrawiam
Pana Adasia.

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.543
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Kupkoman i tyle! Pacać pacać i jeszcze raz pacać! No dobra... Pierwszy admin publicznego forum, który jest naprawdę w porządku, może i nie zachowa wszystkiego w tajemnicy, ale nie nadużywa władzy. Dzięki niemu chyba tylko i wyłącznie jeszcze stąd nie wyleciałem, za co mu dziękuję, lecz nie dozgonnie. No co tutaj więcej powiedzieć, prawdziwa z niego BUKA! .
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
edhel napisał(a):
szkoda, że jakoś wielce inni w nich nie piszą, więc spada możliwość dyskusji
Pracuję nad tym, ale coś skutków nie widać

edhel napisał(a):
Troszkę mnie przydusiło, jak podczas jakiejś rozmowy wyszło, że ma 20 lat Nie wiem czemu, ale przyzwyczaiłam się do 19-stki w profilu - niby rok różnicy, a mimo wszytko mi 'to' nie pasowało^^'.
Ale ja chyba dalej mam 19 lat, profil nie kłamie
Dopiero za pół roku dwudziestka o_O kupa czasu.

edhel napisał(a):
Btw. thx za urozmaicenie na gg podczas sylwka^-^'
You're welcome też dziękuję.

Cyceron napisał(a):
Pierwszy admin publicznego forum
Kurde, forum publiczne

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.543
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
o_OMGotenks napisał(a):
Kurde, forum publiczne
Sorry za błąd... Prywatnego*.
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.187
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Dzięki jemu jeseśmy na tym forum...

Nie mniałem okazji specjalnie z nim popisać ale uważam go za dobrego admina, dbo o porządek, zabrania spamu, dba o ład na forum i sara się o to.... A i jeszcze jedno zazdroszcze ci adminie zdanej matury z matmy rozszeżonej na 98%.... naprawde tylko się pokłonić....
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.530
Posty: 885
Hmm, admin, admin.... co można by sklepić o nim, marudna lama, która za duzo se pozwala (nawet jak na admina;p), mimo to, jest osobą przezabawną i nawet prywatnie dosc skrytą w sobie, którą nawet (nawet ) lubie. Często niedostrzegalnie załagadza sprawy i sprzeczki w SB, zarzucajac jakimś głupim i smiesznym tekstem, by rozluźnić atmoswere. Ma dość dziwne poczucie humoru, ale za to mocne i często jest się z czego śmiać. Co do pracy na forum, cóż, trzeba mu przyznać, że jest niezłym adminem, wiele przeszedł z nami (a my z nimxD), co trzeba pochwalić. Ogółem, dobry admin i fajna lama, czasem irytuje mnie, ale da sie wytrzymać
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Daniel333 napisał(a):
zazdroszcze ci adminie zdanej matury z matmy rozszeżonej na 98%
Dodam, że skończyłem ją pisać nim minęły 2 godziny, później tylko drobne błędy i poprawki naprawiałem. A teraz idioci jeszcze bardziej poziom obniżają, co jest wysoce niesprawiedliwe.

Tenshi napisał(a):
która za duzo se pozwala
Wypraszam sobie

Tenshi napisał(a):
prywatnie dosc skrytą w sobie
Skąd wiesz?

Tenshi napisał(a):
Często niedostrzegalnie załagadza sprawy i sprzeczki w SB
Haha, niedostrzegalnie nawet dla mnie

Tenshi napisał(a):
trzeba mu przyznać, że jest niezłym adminem
Tylko niezłym?

Tenshi napisał(a):
wiele przeszedł z nami
Parę lat morderczej katorgi, a końca nie widać

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.116
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Mam pozytywny stosunek do Adama. Jest On na pewno osobą kreatywną o szerokich horyzontach oraz ze specyficznym poczuciem humoru. Potrafi też jednocześnie zachować się odpowiednio do zaistniałej sytuacji. Często pomaga nowym userom zaklimatyzować się na forum chociaż czasami mógłby bardziej rozbudowywać swoje wypowiedzi oraz nie nadużywać swoich praw administratora...

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.530
Posty: 885
o_OMGotenks napisał(a):
Wypraszam sobie
A wypraszaj, ale czy ja jestem u Ciebie?;p

o_OMGotenks napisał(a):
Skąd wiesz?
Umiem obserwować, lamo (zresztą, nie ja pierwsza to powiedziałam )

o_OMGotenks napisał(a):
Haha, niedostrzegalnie nawet dla mnie
Czas isć do okulisty

o_OMGotenks napisał(a):
Tylko niezłym?
Masz racje, przesadziłam

danevert napisał(a):
czasami mógłby bardziej rozbudowywać swoje wypowiedzi oraz nie nadużywać swoich praw administratora...
Nom właśnie
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.653
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
nie nadużywać swoich praw administratora...
Ke?

Adaś to fajna osoba. Nie zgadzamy się w prawie niczym odnośnie poglądów, ale jest spoko. Cholernie przyjemnie mi się z nim gada. Swojego czasu chciał mnie nawracać. Nie dałem się. Po za tym toleruje niektóre moje wybryki i chwała mu za to. Jako admin - na plus.
...
Jestem głodny więc posta nie dokończę.
zdravim.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
danevert napisał(a):
czasami mógłby bardziej rozbudowywać swoje wypowiedzi
Niestety nie nauczyłem i pewnie nie nauczę się lać wody

Tenshi napisał(a):
Czas isć do okulisty
Ostatni raz byłem... z 10 lat temu? Nie, nawet dawniej. Nie wiem, w jakim celu, ale chyba tylko z jednego powodu - jak już wtedy tylu specjalistów odwiedziłem, to czemu nie i okulisty?

Szarak napisał(a):
Ke?
Zgadzam się.

Szarak napisał(a):
Swojego czasu chciał mnie nawracać. Nie dałem się.
Twardziel jesteś

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.264
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Kazał mi coś napisać.
Adam to bardzo humorzasty gość. Jak z nim gadam na gg to odnoszę wrażenie, że się ciągle ze mnie nabija. Ale miło się z nim rozmawia zawsze jest zabawnie. Jest też inteligentny, sympatyczny i pomocny przez co cenię sobie naszą znajomość.
Jest dobrym adminem i ciągle oczekuje nowych postów, choć sam ma mizerną średnią 1,60 dziennie. Ale ostatnio poszedł w górę. Dba o dobry wizerunek forum oraz o jego reklamę, dlatego też wspólnie z Adamem poszukujemy zagranicznych. Na razie bezskutecznie. Ale niestety jest marudny i wybredny, ale może to i dobrze. Można też powiedzieć, że jest despotyczny, zmusza mnie ciągle do pisania. Lubi dobrą muzykę, w tym j-music, do której podaje mi linki. ;p Jest też nieco dziwny, ma dziwne zainteresowania i lubi matematykę. Ale i tak go lubię.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Joe Weider napisał(a):
się ciągle ze mnie nabija.
Oj, jest z czego

Joe Weider napisał(a):
pomocny przez co cenię sobie naszą znajomość
Więc to tylko dlatego

Joe Weider napisał(a):
Na razie bezskutecznie
Trzeba się będzie w wakacje bardziej postarać.

Joe Weider napisał(a):
niestety jest marudny i wybredny
Lubi piękno i porządek... ;p

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
G R I S Z M A N I K Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
G R I S Z M A N I K
Dni na forum: 5.778
Posty: 5
Jestem nowy ale Adam jest Super
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 29
Dni na forum: 6.181
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Lubię Admina, ze względu na to , ze zawsze pomaga i potrafi rozśmieszyć, jednak z jego ulubionych zespołów i wykonawców lubie tylko Floyd'a Cóż, lubię gościa, jest miły, sympatyczny [ gada z KIMŚ na gg :hmm...tak , co mam jeszcze napisać , hmm...to też , no dobra ] i potrafi się dostosowac do cchyba każdej gry onlina , poczawszy od kości przez kalambury aż do snokkera , taki mini człowiek renesansu

PS: właśnie sie dowiedziałem jak się robi bład w "na razie " bo mi admin pokazał : D i co , łyso wam
PS2: kurde , ze też tego tematu wcześniej nie widziałem....
PS3 : lubi ktoś z Was admina ?
PS4: hmmm....o czym by tu...
PS5 : chciałem dotrwać do 5 :<

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.707
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
Kazał mi coś napisać.
a wiec tak , nie będę sie za bardzo rozpisywać
a wiec zacznijmy od maturki którą musiał sie oczywiście tu pochwalić ;p z racji tego iż zdał ją bardzo dobrze uważam Go za inteligentnego człowieka, który potrafi po prostu myśleć ehh pomieszczenie różniastych wzorów w główce to nieleda wyczyn : > do tego dochodzi tak jak juz wyzej napisałam dochodzenie i układanie ich (w przypadku zapomnienia) samemu z racji oczywistości ; > TO JEST WIELKIE !! a wiec podziw !!

A teraz charakterek w tym osobowość ;p . no co by tu napisać ? ja również uważam tak jak i z resztą wiekszość że Adama trudno jest "znielubieć", choc jest to do osiągnięcia poprzez wybiórcze przypadki : > , jest to cieżkie do osiągnięcia ; >

Ogólnie moge lekko powiedzieć, że lubie Cie Adam , lubie z Toba popisać, jest to odprężające czesto bywa śmiesznie , rzadziej poważnie ;p, kiedyś porwadziliśmy rozmowy niezbyt często, w przeciwieństwie do ostatnich czasów, dzięki sławnej grze snooker ;p (sam wiesz ;p )
ktoś z góry napisał, że Adam mógłby pisac bardziej rozbudowane zdania - tu ma racje, krew mnie zalewa gdy o czymś piszemy Adamie a Ty niespodzewnie wstawisz sobie emotikonke lub inne pierdołki, to jest tak jakby olanie swego rozmówcy ; > , tylko dlatego bo nie chce Ci sie wciskać "klawiszy " (bo przypuszczam że gdybyś w ogóle nie chciał pisac to być sobie po prostu "poszedł" ^^, )
dobra następna rzecz to adminowanie : uważam że to dobry Admin tak jak juz ktoś napisał nie nadużywa władzy ... stara się być sprawiedliwy i w większosci spraw mu to wychodzi ... ale są tez rzeczy w których niestety nie, rozdanie kart wszystkim po równo nie zawsze jest sprawiedliwe, bowiem istatnie coś takiego jak zło mniejsze i zło wieksze oraz wina mniejsza i wina większa ^^,
podsumowując , Adminem jest na + , mam tylko nadzieje że forum to będzie trwać jeszcze długo a długo ^^,

hmm co by tu jeszcze napisac ciekawego ... no nie wiem jak sie przypomni to zrobie dopisek ;p


ahhh jeszcze to : lubi koty , szkoda tylko że prawdopodobnie (stwierdziałam tak z jego wypowiedzi ) wyłącznie swoje własne ... inne juz w gre nie wchodzą ? ;p to w końcu lubisz zwierzyne czy nie ? ;p
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.997
Plusy: 25
Posty: 2.091
Got, słyszałem plotki, że urodziłeś się w 1984. Możesz zweryfikować?
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.824
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Właściwie to jak przeczytałam tego posta, to mnie tak trochę zdziwko chapło. Jeśli chodzi o długość... to widać pisanie mamy w rodzinie we krwi Co zaś do treści... no, dobrze jest mieć wysokie zdanie o samym sobie Ja też skończyłam pisać maturę po dwóch godzinach, ale nie pozwolili mi wyjść z sali i musiałam tam tkwić jak kołek i patrzeć w sufit... Żebym jeszcze mogła się pochwalić wynikiem, ech...

Na forum jestem przelotnie, więc nie będę oceniać brata jako admina. Na pewno jest OK, biorąc pod uwagę, że to tak ogromne forum, a wciąż sprawnie działa. Tak trzymać.

PS. Koty, Pink Floyd i Dostojewski rządzą.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Od poniedziałku jestem inżynierem
Jak to ktoś napisał, po 3,5 roku bicia expa level wszedł


Wazon napisał(a):
ahhh jeszcze to : lubi koty , szkoda tylko że prawdopodobnie (stwierdziałam tak z jego wypowiedzi ) wyłącznie swoje własne ... inne juz w gre nie wchodzą ? ;p to w końcu lubisz zwierzyne czy nie ? ;p
Lubię koty, ale głównie moje, reszta to przelotne znajomości.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » » Wasz Admin
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook