Forum Dragon Ball Nao

» Banowanie za friko (cs 1.6)

ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.049
Posty: 283
Co myślicie na temat niezasłużonego banowania na serwach counter strike 1.6 Non Steam?

W cs'a 1.6 gram mniej więcej od roku, a wcześniej w Condition Zero trochę pykałem. Z moją formą lub jeśli wola skillem jest różnie . Albo mam passę albo nie mam. I tak: mogę mieć staty np. 5 fragów i 9 deadów, albo gdy mam passę to nawet np. 35 fragów i 5 deadów.
Prawie na każdym serwerze, gdy mam passę ludzie się mnie czepiają, wyzywają od cheaterów, że mam WH albo AIMA (bo strzele 4 heady pod rząd ) ale to mi nie przeszkadza. Chodzi o to, że wiele serwerów ma, powiem wprost, głupich adminów, przez co mam już na koncie kilka banów na różnych serwach. Nawet dzisiaj miałem na serwerze 11 fragów i 1 deada, a admin dał głosowanie czy mnie zbanować, no i oczywiście nie było osoby, która by zagłosowała na "nie"...

Więc co o tym myślicie? Też się to wam zdarza? Może macie do polecenia serwery na których są normalni admini, albo serwery z antycheatem sXe?
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.541
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Tak to już jest, jak się grywa na serwerach wynajmowanych przez dzieci. Zwykły brak wiedzy o tej grze jak i skilla sprawia, że niedorozwinięte emocjonalnie ludki nie potrafią nad sobą zapanować, nie mogąc zrozumieć, wyjaśniają wszystko botami. Banowanie za byle powody jest powszechnie znane dziś w grze zwącej się Counter-Strike z powodów właśnie takich, że stała się ona bardzo popularna wśród dzieci.


ZameR napisał(a):
Z moją formą lub jeśli wola skillem jest różnie
Mając skilla nie ma czegoś takiego, jak brak formy.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Banowanie za friko (cs 1.6)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook