Forum Dragon Ball Nao

» Powołania obcokrajowców do reprezentacji RP

Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Pierwszym przypadkiem, który widziałem był Emanuel Olisadebe z pochodzenia Nigeryjczyk, kontuzje nie pozwoliły mu kontynuować dalej kariery w polskiej reprezentacji, teraz głośno jest o powołaniu Guerrero z Legii, który stara się o obywatelstwo polskie. Robert Aquafresca strzelec 2 bramek dla Udinese w Serie A odmówił gry dla Polski. Sebastian Boenisch grający w Werderze Brema też jest Polakiem, sztab Polskiej reprezentacji stara się o tego zawodnika, sam wypowiada się o Polsce w samych superlatywach. Co sądzicie o takim czymś? Czy gracze z orzełkiem na klatce piersiowej powinni być naturalizowanymi Polakami?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Daggeron napisał(a):
gracze z orzełkiem na klatce piersiowej
Znaczy się jacy?

Jeśli są dobrzy i mogą, to niech będą w reprezentacji, bo czemu nie. Tylko, mam nadzieję, że nie dojdzie u nas nigdy do tego, że będzie w niej więcej czarnych niż białych, jak np. we Francji, bo to jest niesmaczne.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.681
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Zawsze byłem przeciwny czemuś takiemu. Boisko to nie burdel żeby po nim !? latały. Piłka międzynarodowa tym się różni od klubowej że w jednej drużynie grają zawodnicy danego kraju. Sytuacja w której ktoś nie został powołany do reprezentacji narodowej więc zmienił narodowość jest jesmaczna. A jak ktoś jest kosmopolitą niech Championes ligue ogląda.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Powołania obcokrajowców do reprezentacji RP
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook