Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Dialog miesiąca ;)

.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.745
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Wpadłem na pewien pomysł (o zgrozo). Otóż bardzo często na forum dochodzi do cholernie ciekawych rozmów w których niektórzy wyzbywają się refleksji na tle spamu. Prowadzi to do niekiedy zabawnych dialogów. Proponuję coś w rodzaju plebiscytu. Co miesiąc każdy, o ile mu się zachce, będzie zgłaszać najzabawniejszy wg. niego dialog. Oczywiście takowe "coś" ma być zaczerpnięte maksymalnie z dwóch postów, lub ewentualnie mają to być edity modów/admina pod postami innych, nie więcej. Przykład a zarazem moja propozycja na najśmieszniejszy dialog MARCA :

Fragment postu Daggerona w temacie Franqey :

Daggeron napisał(a):
A ja zastanawiam się, czy ten koleś na avku to Ty?

Dai Kaiosama: A ja się zastanawiam, czy Ty czasem myślisz...
A tak przy okazji- nie spamuj [ ort! ].
pozdrawiam
Czekam na wasze propozycje a wtedy rozpoczniemy głosowanie.
Pozdro
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.153
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Zauważyłem, że na tym forum moja osoba wiąże się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród internautów niektórzy moje wypowiedzi uważają za bezsensowne, ale czy nie uważacie, że po prostu to jest forma pewnego show . Czasami sam się zastanawiam dlaczego nie raz coś palne bez sensu, ale zbytnio się tym nie przejmuje, bo wiele osób w tych czasach robi show .
Niezły temat

shiro: [...]

Shiro, coś Ci nie pasuje? Przestań go obrażać. Jesteś Modem, więc się powstrzymuj.
SoheiMajin Gotenks


Ave: [...]

shiro: Jeszcze jakieś świąteczne życzenia gotenks?
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.399
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
hmmm, temat powinien raczej nazywać się "komentarz miesiąca".
Trudno zresztą tu cokolwiek wybrać, nasi moderatorzy mają naprawdę świetne pomysły na komentarze.

Ciekawy jest na przykład komentarz Shira (druga wypowiedź w tym temacie), ale najlepsze wydają mi się jednak te:
GoKeTeNkS napisał(a):
Przykro mi Dai Kaiosama ale ja jestem na forum,aby korzystać,piszę tylko w tematach które mnie interesują,ponieważ to uważam za słuszne.
W sumie masz racje,jest dużo takich nowych co nic nie piszą tylko właśnie-skojarzenia,czego słuchasz.To jest raczej nie właściwe.
A więc przyłączę się do Dai Kaiosamy(Proszę o pisanie w bardziej poważnych tematach niż skojarzenia(oczywiście nie mówi że w skojarzeniach macie nie pisać xD)i czego słuchasz.Mam nadzieje że dzięki apelacji mojej i Dai Kaiosamy ktoś z tego skorzysta.Chociaż już nie raz widziałem na tym forum że ktoś apeluje w takiej sprawie jak ja i Dai Kaiosama to ja piszę kolejny raz!
Ponieważ prawie nikt z nowych się do tego nie stosuje(są też tacy co są po 100 dnia piszą w tematach zabawnych)Dlatego tacy jak ja i Dai Kaiosama apelujemy!Pisać bardziej w tematach poważnych niż w zabawnych!
Beż wykluczania pisania w zabawnych.
Ale sie rozpisałem xD mój najdłuższy post

lol... a czy Ty piszesz w tematach "powaznych"? Jakos nie bardzo, wiec zamiast apelowac o to, sam to rob... poza tym ten post to offtop.
SoheiMajin Gotenks


Dai Kaiosama:" tacy jak ja i Dai Kaiosama"...?
Coś Ci się chyba popieprzyło...
Szczyt hipokryzji.


Szarak: do autora postu: idź się powieś. Na pasku zadań. Za wysoko mierzysz, ćućmoku.

Shiro: Ej ja też chcę byście pisali w moim poście :< Swoją drogą to GoKeTeNkS zastanów się czasami co piszesz. Bo to co w tym momencie zaprezentowałeś było żenujące...

Szarak: Shiro, zawsze do usług

Avensus: Też chciałem sobie zedytować tego posta :<
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Zgadzam się z opinią z pierwszego posta. To "spamuj [ ort! ]" przez u kreskowane wymiata, zwłaszcza, że napisał je Dai Zielony

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.530
Posty: 885
Ooooj tak, to co zacytował Old, z pewnością jest najlepszym tekstem, z jakimkolwiek miałam tu styczność - wszystkich komentujacych daną wypowiedz .
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.637
Plusy: 2
Posty: 1.408
Zgadzam się z opinią z pierwszego posta. To "spamuj [ ort! ]" przez u kreskowane wymiata, zwłaszcza, że napisał je Dai Zielony
Popełniłem błąd... Ale to wina Szaraka
Zaspał

Co do tematu to nie mam propozycji...

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.843
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
i
A co mi tam , wchodzę w to. Może być naprawdę zabawnie. Moja postać to:

Konsul z uranosa rasy kosmita. Dla znajomych ufolud. Posługuje się grantanikiem , który trzyma w szufladce w biurku [ ort! ] w swoim gabinecie. Jest zielony , i wygląda jak E.T. na sterydach. Jest bardzo młody - ma 157 lat. Gdy był starszy ( ciekawostka - przedstawicielom mojej rasy wiek mierzy się tyłem do przodu. Znaczy się na głowie.) dużo [ ort! ] podrużował. Walczył z innymi dyplomatami na bazooki , i zawsze wygrywał. Zszedł nawet z 50 poziomu doświadczenia. Obecnie jest na 2 , i wciąż spada. Ostatnio zauwarzył że zanikają mu też włost na jajach , któte to moja rasa posiada 4. Jest co charakterystyczne kobietą. Na imię ma Zanzajajorugowiec a na nazwisko Be.
Franek dla mnie wygral z tym:)

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.046
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
GoKeTeNkS napisał(a):
Przykro mi Dai Kaiosama ale ja jestem na forum,aby korzystać,piszę tylko w tematach które mnie interesują,ponieważ to uważam za słuszne.
W sumie masz racje,jest dużo takich nowych co nic nie piszą tylko właśnie-skojarzenia,czego słuchasz.To jest raczej nie właściwe.
A więc przyłączę się do Dai Kaiosamy(Proszę o pisanie w bardziej poważnych tematach niż skojarzenia(oczywiście nie mówi że w skojarzeniach macie nie pisać xD)i czego słuchasz.Mam nadzieje że dzięki apelacji mojej i Dai Kaiosamy ktoś z tego skorzysta.Chociaż już nie raz widziałem na tym forum że ktoś apeluje w takiej sprawie jak ja i Dai Kaiosama to ja piszę kolejny raz!
Ponieważ prawie nikt z nowych się do tego nie stosuje(są też tacy co są po 100 dnia piszą w tematach zabawnych)Dlatego tacy jak ja i Dai Kaiosama apelujemy!Pisać bardziej w tematach poważnych niż w zabawnych!
Beż wykluczania pisania w zabawnych.
Ale sie rozpisałem xD mój najdłuższy post

lol... a czy Ty piszesz w tematach "powaznych"? Jakos nie bardzo, wiec zamiast apelowac o to, sam to rob... poza tym ten post to offtop.
SoheiMajin Gotenks


Dai Kaiosama:" tacy jak ja i Dai Kaiosama"...?
Coś Ci się chyba popieprzyło...
Szczyt hipokryzji.


Szarak: do autora postu: idź się powieś. Na pasku zadań. Za wysoko mierzysz, ćućmoku.

Shiro: Ej ja też chcę byście pisali w moim poście :< Swoją drogą to GoKeTeNkS zastanów się czasami co piszesz. Bo to co w tym momencie zaprezentowałeś było żenujące...

Szarak: Shiro, zawsze do usług

Avensus: Też chciałem sobie zedytować tego posta :<
Również uważam, że bezapelacyjnym zwycięzcą powinien być ten dialog. Dużo w nim humoru i ogólnie ten user z własnej woli wystawił się na odstrzał ze strony edit-masterów Zabrakło mi tam tylko jakiegoś edita Bartka (Focusa dla osób, które nie wiedzą) ;p

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 29
Dni na forum: 6.181
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Tak, jestem z Wami, tego dialogu nic w tym miesiącu nie przebije. A potem-zobaczymy

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.653
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
franqey napisał(a):
Powiem szczerze że kocham wazona. Jest na prawdę tak niemożebnym łosiem , że nawet jakbym chciał inaczej , to i tak nie potrafię. Począwszy od doboru ksywek ( Voldzo mnie *, a wazon powinien się znaleść wręcz na tym * [ nie przeklinaj! ] nad forum jako maskotka) , a skończywszy na postach Frezz jest nie do wygięcia. Naprawdę pocieszajęce jest że na setki tysięcy plemników jego starego to ten z pogiętą witką wygrał wyścig o istnienie. Jego postać jest rodem z filmów Alfreda Hiczkoka - zaczęło się od pierdnięcia , a potem zagęszczenie w atmosferze tylko rośnie. Koleś jest spełnieniem marzeń Gombrowicza o czystej formie.
Szczerze mnie to *.

Nie używaj wulgaryzmów. Nie cytuj wulgaryzmów. Następne będzie ostrzeżenie.
SoheiMajin Gotenks


Wyżywasz się na mnie, bo Twoja unikalna cenzura forum nie zawiera słowa *... ;<

Obraz
PALATIAL REGALIA
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.153
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Focus napisał(a):
i
A co mi tam , wchodzę w to. Może być naprawdę zabawnie. Moja postać to:

Konsul z uranosa rasy kosmita. Dla znajomych ufolud. Posługuje się grantanikiem , który trzyma w szufladce w biurku [ ort! ] w swoim gabinecie. Jest zielony , i wygląda jak E.T. na sterydach. Jest bardzo młody - ma 157 lat. Gdy był starszy ( ciekawostka - przedstawicielom mojej rasy wiek mierzy się tyłem do przodu. Znaczy się na głowie.) dużo [ ort! ] podrużował. Walczył z innymi dyplomatami na bazooki , i zawsze wygrywał. Zszedł nawet z 50 poziomu doświadczenia. Obecnie jest na 2 , i wciąż spada. Ostatnio zauwarzył że zanikają mu też włost na jajach , któte to moja rasa posiada 4. Jest co charakterystyczne kobietą. Na imię ma Zanzajajorugowiec a na nazwisko Be.
Franek dla mnie wygral z tym:)
Nom racja
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Coś temat się nie cieszy zbytnią popularnością...

Mam propozycję.
Co o tym myślicie, żeby stworzyć własnego basha?
Wyjaśniać chyba nie muszę.

Śmiesznych tekstów to ja tutaj widzę codziennie całkiem dużo, chyba warto coś z nimi zrobić.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.653
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Czemu nie? Bash generalnie ma dobry poziom, ponieważ moderatorzy segregują te cytaty i wybierają najlepsze. I tu też tak można zrobić, np. jak ktoś chce dodać cytat wysyła, powiedzmy, mi, a ja patrzę czy się nadaje.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.240
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Zgadzam się. Tekstów, gdzie człowieka ogarnia szaleńczy śmiech jest tu od diabła i trochę.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.399
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
A ja bym proponował ustalenie jakieś rady, która by z rozmów w SB wybierała nadające się cytaty. W ten sposób powinno się uniknąć zbędnych żalów do oceniającego jakość cytatu, bo przecież gusta są różne.

Edit:
Got mi posty kasuje, więc:

Przypominam, że mówimy o człowieku, którego bawią odchody, niekoniecznie ludzkie...

Nie kłam. Poza tym nie rozumiesz Toriyamy, Twoja strata.
SoheiMajin Gotenks


Drugim zdaniem przeczysz pierwszemu, ciekawe... ;p
Nie mówię zresztą, że Twoje poczucie humoru jest denne, po prostu niekiedy bawią Cię rzeczy, które powszechnie powodują zniesmaczenie.

Nie przeczytasz Slumpa - nie zrozumiesz. Twoja strata.
SoheiMajin Gotenks

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Old Shatterhand: 04.05.2008, 13:28
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.653
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Oh gosh, nie komplikuj. Wchodzi taki Gotenks, podoba mu się cytat, to wrzuca i koniec bajki. Jakbyśmy chcieli powoływać radę po każde gówno to forum byłoby jeszcze w powijakach, bo rada by nie ustaliła, jaki layout trzeba założyć jako wejściowy.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
OK, temat zamknę.

Nao Bash
-> http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?t=4176

Konkurs na najlepszy dialog czy na cokolwiek innego (IMO dobry pomysł, można oczywiście poprowadzić (na cytat, to na podstawie Nao Basha), ale to już w innym temacie, jeśli ktoś ma chęci

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Dialog miesiąca ;)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook