Forum Dragon Ball Nao

» [Teleturniej] Milionerzy

Strony:   1, 2, 3
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
^Dark napisał(a):
Ja nie odpowiedziałbym na pytanie o Pulp Fiction, bo dawno tego nie oglądałem ( to z frytkami)
A jakie było?

Cwel I Wielki napisał(a):
Głupio zrobili z tymi kołami ratunkowymi, za bardzo ułatwiają grę
To ma być ułatwienie? Tylko jeśli ktoś idzie w ryzyko i nie boi się, że zostanie z niczym, jeśli źle odpowie Bo to koło jest w zamian za nagrodę gwarantowaną.

Głupota to dla mnie jest ten "ekspert". Biorą jakiegoś gościa o jakimś tam jego wąskim zakresie wiedzy i to ma być ekspert we wszystkich dziedzinach, lol.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.147
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Gotenks napisał(a):
A jakie było?
Nie pamiętam dokładnej treści, ale chodziło o to, że jakiś koleś śmiał się z Holendrów, bo jedli frytki i on miał odpowiedzieć z czym, wziął" eksperta," który powiedział mu, żeby zaznaczył majonez .
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.824
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
No cóż...
Mam tutaj wiadomości, które przeczytałam na onecie: 27- latek ze Szczecina wygrał milion!
Co wy o tym sądzicie?
Hmmm... wzbudziło to we mnie zdziwienie, bo jak oglądałam dawniej milionerów to ani razu nie pamiętam takiego zdarzenia, by ktoś zdobył milion. Pamiętam, że kilka osób zacinało się przy przedostatnim pytaniu, albo , że rezygnowali. Ja jeszcze kilka lat temu milionerów oglądałam, ale już ich od paru lat nie oglądam. W sumie podziwiam tego gościa, który wygrał ten milion.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.260
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nic nie sądzę, bo prócz finałowego pytania nie słyszałem żadnego innego. Trudne były?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.822
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Al Ed Upek napisał(a):
Nic nie sądzę, bo prócz finałowego pytania nie słyszałem żadnego innego. Trudne były?
2 miał dosyć trudne, reszta w miarę, ale w porównaniu do dwóch pań, które wygrały po 500 tysięcy, to jego pytania były z innej galaktyki.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
sylwioszek Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
sylwioszek
Wiek: 29
Dni na forum: 5.334
Posty: 60
Skąd: z Konina
Za to jemu (Krzysiowi chyba) nie zostały żadne koła i wygrał
A ta Paulina Kowalczyk (pytanie z Legolasem) to nie wygrała i do tego najpierw wzięła publiczność a potem 50:50. =.=
Przynajmniej potem inny koleś wziął 50:50 potem publiczność chociaż i tak nie wygrał.
Chociaż nie spodziewałam się takiej wygranej, znaczy powiedział że wygrał, wypisał czek, konfetti poszło, wszyscy klaszczą, dają napisy i na tym koniec. Niby pierwszy milion i to wszystko.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.260
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A co mieli robic? Tańczyc macarenę? Milion, to milion. Gośc wygrywa, wypisuje mu się czek i biorą następnego na fotel. Nie ma czego świętowac.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.890
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Al Ed Upek napisał(a):
A co mieli robic? Tańczyc macarenę?
Urbański zatańczył, tak dla ścisłości xd

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.183
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Uwielbiam ten teleturniej, to mój ulubiony. Pamiętam jak leciał pare lat temu gdy byłam jeszcze chyba w przedszkolu

True Saiyans fight alone
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.717
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Robił szał przed laty.Teraz to jedynie odgrzewany kotlet.Obecnie, jakoś nie specjalnie mnie zachwyca ten teleturniej.Poza tym,kiedyś poziom wydawał się wyższy...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » » [Teleturniej] Milionerzy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook