Forum Dragon Ball Nao

» [Komedia] The Bucket List

Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.837
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Postanowiłem troszeczkę nadrobić zaległości, związane z nowościami no i tak oto moją ofiarą padł - dawno już przeze mnie oczekiwany - film The Bucket List.Film opowiada historie dwóch ludzi, którzy pozornie różnią się od siebie w każdej kwestii.Z jednej strony mamy postać Edwarda, samotnego milionera, który ceni sobie w życiu to, co można kupić za pieniądze, gardząc przy tym ludźmi z niższych sfer. Z drugiej zaś Cartera, mechanika, który mimo braku pieniędzy, posiada miłość bliskich oraz inne wartości ze sfery duchowej.Obaj trafiają do szpitala z diagnozą, wskazują, że nie pozostało im zbyt wiele czasu do śmierci.Mężczyzni zaprzyjaźniają się i postanawiają stworzyć listę rzeczy, które chcieliby zrobić przed śmiercią.Tak oto zaczyna się wielka opowieść o tym, jak kruche jest ludzkie życie w obliczu śmierci.Wraz z rozwojem akcji, możemy dostrzec, że mężczyźni uczą się od siebie rzeczy, potrzebnych człowiekowi do pełni życia.Dodając jeszcze wątki filozoficzne, oraz ogólną zadumę nad ludzkim życiem w postaci dwóch światów:duchowego i materialnego otrzymujemy wspaniały film, nad którym warto się dłużej zatrzymać.Genialne kreacje aktorskie dwóch wielkich sław kina - Jacka Nicholsona oraz Morgana Freemana.Serdecznie zachęcam was do tego filmu, bowiem jest on jednym z lepszych filmów ukazujących ludzkie życie w przeciągu ostatnich lat.Moja ocena

10/10

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Komedia] The Bucket List
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook