Forum Dragon Ball Nao

» [Horror] Mgła (2007)

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.159
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Oglądałem chyba tydzień temu w kinie.
W odróżnieniu od pozostałych paru członków mojej licznej rodziny, mi się film, szczerze mówiąc, podobał nawet.
IMO wszystko bardzo realistycznie wyglądało, krwi nie brakło, muzyka w miarę niezła.

Na angielskim, po tym, jak paru poszło książek szukać:
"- tylko żeby nie zgubili się w tym mieście
- już tam jakaś mgła jest..."
o_o

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 05.04.2008, 0:05
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.044
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Film średni, muszę przyznać, że koniec filmu za to mnie po prostu zmiażdżył, majstersztyk czarnego humoru. Nie wiem, co więcej mogę dodać.

Polecam obejrzeć ten film nawet ze względu na końcówkę ^^'

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.893
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Chodzi o Mgłę z tego roku tak? Bo są chyba 3 xD
Mnie się film w ogóle [ ort! ] nie podobał, w kinie wynudziłam się za wszystkie czasy. No, ale ja należę do klubu "Ghost Ridera" i zawsze chodzę ze znajomymi na filmy które mają w recenzji poniżej 2 gwiazdek xD przynajmniej było się z czego pośmiać...

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.735
Plusy: 1
Posty: 538
Mgłę obejrzałem dosłownie kilka dni temu i film sklasyfikował bym jako średni. Kumple zachęcali do obejrzenia i zachwalali końcówkę. No i racja, zakończenie bije na głowę i tak jak powiedział ^Shiro jest warte zobaczenia. Co do ogólnego zarysu fabuły, to jakaś genialna nie jest, a potwory z innych wymiarów mogą się czasem przejeść. Moim zdaniem jest to kolejny horror naszego wieku, który na miano horroru zasłużyć nie powinien. Owszem zobaczyć nie zaszkodzi, bo zawsze dzięki temu mamy realne porównanie z innymi tego typu filmami. Ale zachwyceniem raczej emanować nie będziemy. Na strach i przerażenie nie ma co liczyć, jedyne co pozostaje to całkowite wymazanie z rubryki "gatunek" słowa Horror i zostawienie samego Dramat/Sci-Fi.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Horror] Mgła (2007)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook