Forum Dragon Ball Nao

» Plusy ocena: 5,50 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4  

Czy chcesz, aby opcja dawania plusów pozostała?

Czy chcesz, aby opcja dawania plusów pozostała?
Tak 52,63% 10 52,63%
Nie 31,58% 6 31,58%
Obojętne mi to 15,79% 3 15,79%
Wszystkich głosów: 19
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.160
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Shihouin napisał(a):
Co jak co,a le ja tam chciałem i nieźle się przy tym uśmiałem, bo Got ma zachcianki jak kobieta w ciąży.
Przecież nie robię tego w tylko swoim interesie.

Shihouin napisał(a):
Raczej wtedy już nikt nie chciałby nic robić, bo nie było by nagrody...
Nie ma co o tym dyskutować, ale - tekst pod rangą to jedno, a kolorowa ranga z obrazkiem to drugie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.264
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Admin Gotenks napisał(a):
Są konkursy, jak potrzeba. I jak widzisz, nawet za własną rangę, prawie nikt nie chce robić.
Nie mów, bo kilka osób dało pracę. Jedni lepszą, drudzy słabszą, ale dali.
Admin Gotenks napisał(a):
Za to można się dostać do Redakcji i pisać dalej, a nie jakieś plusy.
Dostanie się do redakcji to jedno. A ja mówię nie tylko o potencjalnych kandydatach, ale także o tych, którzy już w redakcji pracują. Za napisanie czegoś naprawdę dobrego zarówno zwykły user jak i redaktor mógłby dostać plusa. Myślę, że dobra forma wynagrodzenia za pracę, która (chyba się ze mną zgodzisz) przyczynia się do zawartości strony i jej wizerunku.
Shihouin napisał(a):
Co jak co,a le ja tam chciałem i nieźle się przy tym uśmiałem, bo Got ma zachcianki jak kobieta w ciąży.
Wiem coś o tym. ;p

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.160
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Joe Weider napisał(a):
Nie mów, bo kilka osób dało pracę. Jedni lepszą, drudzy słabszą, ale dali.
Ale nie mieli już ochoty ich odpowiednio dopracować.

Joe Weider napisał(a):
Dostanie się do redakcji to jedno. A ja mówię nie tylko o potencjalnych kandydatach, ale także o tych, którzy już w redakcji pracują. Za napisanie czegoś naprawdę dobrego zarówno zwykły user jak i redaktor mógłby dostać plusa.
Oczywiście. Ale w którym miejscu koliduje to z obecnym systemem przyznawania plusów? Tylko, że oni to też piszą raz na parę miesięcy, więc jak mówiłem - dalej pozostaje jeden plus na dłuższy czas.

Joe Weider napisał(a):
Wiem coś o tym. ;p
I całe szczęście.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.264
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Admin Gotenks napisał(a):
Ale nie mieli już ochoty ich odpowiednio dopracować.
Powiedzmy, że każdy włożył w to trochę pracy i czasu. To chyba normalne, że nie bardzo się człowiekowu chce poprawiać jeszcze raz coś z czego jest zadowolonym. A jak widzisz Shiho jednak zgodził się poprawić logo.

Admin Gotenks napisał(a):
Oczywiście. Ale w którym miejscu koliduje to z obecnym systemem przyznawania plusów? Tylko, że oni to też piszą raz na parę miesięcy, więc jak mówiłem - dalej pozostaje jeden plus na dłuższy czas.
Kolidować nie koliduje. Ale 5 plusów każdego dnia za pomoc w znalezieniu tytułu piosenki to trochę za dużo. Plusy powinny być moim zdaniem nagrodą za coś więcej, coś co wniosło coś pozytywnego w życie/wygląd/zawartość forum/strony.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Joe Weider napisał(a):
To chyba normalne, że nie bardzo się człowiekowu chce poprawiać jeszcze raz coś z czego jest zadowolonym. A jak widzisz Shiho jednak zgodził się poprawić logo.

Poprawić jeszcze raz... i jeszcze raz... i jeszcze i kolejne 14 razy... Dlaczego zdecydowałem się to zrobić? Uznałem że to nie Got jako "klient" ma się do mnie dopasować tylko ja do niego. Chciałem sprawdzić czy umiem sprostać zadaniu i zrobić coś co chce ktoś inny niż ja i nie szczędzi krytyki. Wynagrodzenie mi służy, bo różowy kolor i ranga to coś co chciałem osiągnąć na tym forum, co nie znaczy że jak już to mam to nie zaangażuję się w inną prace graficzną...

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.707
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Czemu mój plus dla Szarego został skasowany?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.160
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Joe Weider napisał(a):
Ale 5 plusów każdego dnia za pomoc w znalezieniu tytułu piosenki to trochę za dużo
To tutaj każdego dnia jest co najmniej 5 próśb o piosenkę? I w dodatku jeszcze zawsze jest udzielana pomoc?

Joe Weider napisał(a):
Plusy powinny być moim zdaniem nagrodą za coś więcej, coś co wniosło coś pozytywnego w życie/wygląd/zawartość forum/strony.
I jeszcze raz - wtedy byłby maksymalnie jeden plus na miesiąc.

Shihouin napisał(a):
nie szczędzi krytyki
Ja nie szczędzę krytyki... tak łagodnej jak moja u nikogo nie znajdziesz

franqey napisał(a):
Czemu mój plus dla Szarego został skasowany?
Bo Cię nie lubię! Jesteś chamski oraz wredny! Eh!

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.652
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Dodałem ankietę, 7 dni, basta.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.160
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Szarak napisał(a):
Dodałem ankietę, 7 dni, basta.
I tak jej nie uwzględnię.
Jak pisałem w pierwszym poście - nie interesuje mnie Wasza opinia o nich.

Gdybym miał zawsze pytać użytkowników o wszelkie zmiany, to forum by najprawdopodobniej wyglądało, jak na początku, albo coś koło tego o_O

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.051
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Wiesz Gotenks, że żyjemy w państwie demokracji? I ty byś sobie mógł udoskonalać te forum ile byś chciał, ale co byś zrobił bez userów? To oni tak naprawdę kształtują forum i nadają jemu życiu, a nie żadne bzdetne plusiki . Więc trochę powinieneś się liczyć jednak z naszymi głosami.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.160
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
eMate napisał(a):
Więc trochę powinieneś się liczyć jednak z naszymi głosami.
Oczywiście.
A Wy zamiast wiecznie negować moich/nie moich pomysłów, zaproponowalibyście jakieś własne usprawniające forum.

Nie bądźcie tacy konserwatywni

Jeśli ktoś plusów nie chce - niech ich nie używa.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.239
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Admin Gotenks napisał(a):
A Wy zamiast wiecznie negować moich/nie moich pomysłów, zaproponowalibyście jakieś własne usprawniające forum.
Pragnę zauważyć, iż kiedy inicjatywa wychodzi bezpośrednio od użytkowników i jest w miarę aprobowana, Ty Gotenksie zazwyczaj najwięcej marudzisz.
Chyba w tym temacie nie możesz narzekać na brak usprawnień, nieprawdaż?


i dalej napisał(a):
Jeśli ktoś plusów nie chce - niech ich nie używa.
To jest już jakaś racja.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.652
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
I tak jej nie uwzględnię.
Jak pisałem w pierwszym poście - nie interesuje mnie Wasza opinia o nich.
Got, na litość. Uparłeś się jak osioł. Zresztą, jak widzisz, na razie jest remis, plusy mogą się przechylić na Twoją korzyść

A Wy zamiast wiecznie negować moich/nie moich pomysłów, zaproponowalibyście jakieś własne usprawniające forum.
A mało takich było?

Nie bądźcie tacy konserwatywni
I kto to mówi? ;p

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.160
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Szarak napisał(a):
A mało takich było?
Tak.
A nawet, jeśli mi się coś nie podobało, to pisałem, co w tym było złego. Poza tym - kontrowersyjne przypadki daję do rozpatrzenia Zarządowi. Jego opinia była decydująca.
Zresztą - daj linki. Rozpatrzę znowu.
A tutaj co? "Głupie plusy, skasuj to, bo mi się nie podoba" <- to nie jest uzasadnienie, które by mnie czy kogokolwiek do czegokolwiek przekonało.

Szarak napisał(a):
I kto to mówi? ;p
Właśnie

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.707
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ok. To ja napiszę co mi się w plusach nie podoba. Jeśli dajmy na to cenię jakiegoś usera , i chcę to docenić dając mu plusa , to zostanie on skasowany , bo uzasadnienie nie jest zgodne z widzimisię admina. Jeżeli natomiast poproszę kogoś o znalezienie piosenki , co teoretycznie mógłbym sam zrobić to plus zostaje przyjęty. O kant dupy takie coś rozbić. Jak dla mnie są dwie możliwości sensownego przyznawania plusów tj. user ma prawo powiedzmy do 2-3 plusów w miesiącu , i może je wykożystać jak chce ( nawet jeśli byłby to plus dla wazona za mądrość bijącą z jego wypowiedzi) , albo przyznaje je admin jub cały zarząd. W takiej formie przypomina to trochę wybory na prezydenta w Rosji. Jakoś niefajna wydaje mi się też sytuacja w której użytkownik ma 30 plusów w podforum "Pomoc", i 30 postów w ogóle , a inny wnoszący coś dla forum 0 plusów i 5 ostów. Osobiście sram na te plusy , ale jak je wprowadzać , to z głową.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.046
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Co do jednego Franek ma rację, plusy nie mogą być przyznawane od tak za byle gówno, które przy odrobinie wytrwałości można samemu zrobić.
To musi odznaczenie za coś konkretnego.
I jeżeli już to uważam, że nie wszyscy userzy powinni być upoważnieni do rozdawania plusów, tylko jakaś wyznaczona grupa, która byłaby za to odpowiedzialna.

Osobiście lataja mi koło nosa te całe plusy, dlatego w ankiecie dodałem +1 opcję wyboru. Zgadnijcie, która opcje wybrałem? (pyt. retoryczne)

Tyle ode mnie

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.550
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Shiro napisał(a):
Co do jednego Franek ma rację, plusy nie mogą być przyznawane od tak za byle gówno, które przy odrobinie wytrwałości można samemu zrobić.
Otóż to. A te plusy , za znalezienie jakieś piosenki, czy linka , to jest lekko mówiąc - żałosne..

Może trzeba by zrobić rangę plusów, w zależności od wagi ;p?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.160
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Shiro napisał(a):
To musi odznaczenie za coś konkretnego.
Tutaj ktoś(?) coś konkretnego dla forum/dla kogoś robi maksymalnie raz w miesiącu, a i to wątpliwe. Smutne, ale prawdziwe.

franqey napisał(a):
Jeśli dajmy na to cenię jakiegoś usera , i chcę to docenić dając mu plusa
Za takie coś plusów się nie daje. To, że kogoś cenisz, nijak się nie przekłada na całe forum.
Możesz mu napisać w PW, że go cenisz i będzie pewnie zadowolony.

Shiro napisał(a):
I jeżeli już to uważam, że nie wszyscy userzy powinni być upoważnieni do rozdawania plusów, tylko jakaś wyznaczona grupa, która byłaby za to odpowiedzialna.
Wszyscy mogą pisać posty, wszyscy mogą głosować w ankietach, wszyscy mogą pisać w SBku, wszyscy mogą dawać plusy.

Może trzeba by zrobić rangę plusów, w zależności od wagi ;p?
Tak. Za pomoc ogólną dla forum ja przyznaje plusy, i są one warte podwójnie bądź potrójnie, zależnie od sytuacji. Jakbyś nie zauważył.

Ishido napisał(a):
A te plusy , za znalezienie jakieś piosenki, czy linka , to jest lekko mówiąc - żałosne..
Bo Ty tam pewnie nigdy nikomu nie pomogłeś.
Każda pomoc zasługuje na pochwałę.

[ Dodano: 10.04.2008, 14:43 (po 17 minutach) ]
A w ogóle - nie widzę jakiegoś masowego przyznawania plusów.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.264
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Admin Gotenks napisał(a):
Tutaj ktoś(?) coś konkretnego dla forum/dla kogoś robi maksymalnie raz w miesiącu, a i to wątpliwe. Smutne, ale prawdziwe.
No i dlatego plusy otrzymaliby tylko ci, którzy sobie zasłużyli. Dużo by może tam nie było tych plusów, ale by przybywało i miało, by to jakiś sens. Tytuł piosenki to można podać na gg.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.046
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Admin Gotenks napisał(a):
Shiro napisał(a):
I jeżeli już to uważam, że nie wszyscy userzy powinni być upoważnieni do rozdawania plusów, tylko jakaś wyznaczona grupa, która byłaby za to odpowiedzialna.
Wszyscy mogą pisać posty, wszyscy mogą głosować w ankietach, wszyscy mogą pisać w SBku, wszyscy mogą dawać plusy.
Skoro idziesz takim tokiem rozumowania Gotti, to gdzie funkcja administratora dla wszystkich? Czemu nie wszyscy mogą moderować forum?

Skoro wszyscy mogą dawać plusy itp. to czemu wszyscy nie mogą być administratorami?
Śmieszną masz argumentację.

Nadal uważam, że przydałoby się jakiś organ powołać.

Admin Gotenks napisał(a):
Shiro napisał(a):
To musi odznaczenie za coś konkretnego.
Tutaj ktoś(?) coś konkretnego dla forum/dla kogoś robi maksymalnie raz w miesiącu, a i to wątpliwe. Smutne, ale prawdziwe.
Lepiej dostać plusa raz od wielkiego dzwonu, niż dostawać go na każdym kroku dzięki podaniu linka bądź nazwy poszukiwanej piosenki itp. Nie sądzisz?

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Plusy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook