Forum Dragon Ball Nao

» [Asakura] Piechu

Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.877
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Imię: Patryk
Nazwisko: Piechociński stąd ksywa Piechu
Miejsce zamieszkania : Kruszwica City lub Zadupie
Wykształcenie: Na razie średnie ale na studia trzeba iść niema bata.

Jak się tu znalazłem:
No więc szukałem jakiś newsów o Dragon Ballu i znalazłem stronkę , forum , szybko się rozejrzałem co i jak i o to jestem . Pierwszy temat jaki założyłem brzmiał Saiyanie a Spartiaci luzne porównanie itp , temat cieszył się umiarkowaną popularnością drugi temat Anakin/Vader kontra Vegeta porównanie, patrząc z perspektywy czasu był chybiony na co niektóre osoby zwróciły uwagę ,przyznaję się do błędu i kładę po sobie uszy , zgrzeszyłem temat był absurdalny.

Zainteresowania:
No dużo tego ale spróbuje , no to jedziemy : Star Wars fan od zawsze , Manga i Anime wiadomo, literatura wszelkiej maści od horroru do sensacji, wymienię kilka moich ulubionych książek jak by ktoś to czytał Fight Club , Lśnienie , Prestiż , Władca Pierścieni , Milczenie Owiec , Psychoza, Wywiad z Wampirem , Wampir Lestat i wiele innych , dobra muzyka głównie rock i pochodne choć lubię też muzykę klasyczną i bluesa, Dżem wymiata . Ale największym moim zainteresowaniem są i zawsze były kobiety.

O sobie:
Co by tu napisać żeby nie wyjść na większego idiotę niż jestem jestem normalnym gościem skorym do rozmowy , o kuna tekst jak z dennej reklamy , czasem cynicznym o specyficznym poczuciu humoru i nawyku mówienia co mu ślina na język przyniesie , nie lubię braci Mroczków i tego syfu co puszczają w telewizji , polityką sobie gitary nie zawracam i tak sobie żyje z dnia na dzień , doprowadzając wszystkich do szału i szewskiej pasji. Wierze w siłę umysłu, czasem lubię sobie wypić jakieś piwo, najlepiej nie za swoje i w dużych ilościach , preferowane piwo żubr i tyskie aczkolwiek innym trunkiem nie pogardzę. Jestem prostym człowiekiem który preferuje dobrą lekturę , uciechy łoża i dużą ilość mocnego trunku, więcej do szczęścia mi nie trzeba.

Wady i zalety:
Nie mnie to oceniać , zresztą zapomniałem .

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Piechu: 13.04.2008, 18:28
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.052
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Jak na razie piszesz bardzo dobrze i prezentujesz się ciekawie. Tylko, żebyś prezentował ten poziom, a nawet go podwyższał, jeszcze przez długi okres czasu. Pisz dużo postów (codziennie ! ) i nie zniknij z forum pewnego szarego dnia, bo każdy mądry użytkownik jest na wagę złota .
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.877
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Dzieki za słowa uznania , postaram się tu namieszać że hej

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.116
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Jesteś jedną z mądrzejszych osób, które w przeciągu paru miesięcy zarejestrowały się na forum. Widać, że jesteś facetem o szerokich horyzontach i ciekawych zainteresowaniach. Na dzień dzisiejszy można Cię porównać do nieoszlifowanego diamentu, ale wraz z coraz większym stażem na forum powinieneś się bardziej rozwijać. Na razie jednak wszytko zmierza w dobrym kierunku.
Pozdrawiam

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Napisz, jakie zespoły rockowe lubisz oraz co z klasyki

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.877
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Panie Adminie pan wie że lubię komercyjną Metallice, Creed , Breaking Benjamin,Queen, Floydów , Valensa , Stonsów, Nirvane i wiele innych a z polskich to stare przeboje Lady Pank, Perfeckt , Róże Europy , Kobranocka , a odnośnie muzyki klasycznej to Mozart i Beethowen oraz Chopin w każdej postaci

Pozdrawiam Daneverta i Pana Admina , ale to dumnie brzmi Pan Admin

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 29
Dni na forum: 6.181
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Podzielam opinię przedmówców. Nie piszesz z błędami i ciekawie nawet na nudne wydawałoby się tematy.Za wiele o Tobie powiedzieć na razie nie mogę bo nie jesteś taki spamer jak ja co to w 1 dzień potrafił parenaście postów napisać . Ale widać , że jesteś równy gość i życze Ci żeby było Ci tu jak najlepiej. Kurde , ale w kosmos pojechałem

A na pana Admina mozesz mówić Wielmożny Pan Admin , moze zarobisz jakiegoś plusa na boku

Mały błąd

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Filippo: 14.04.2008, 14:38
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.877
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Pan Admin to mnie rozwala , wole mości Adminie czy jakoś tak

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.551
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Filippo napisał(a):
Piszesz błędów
._." tak na początek.

Jak na początek , Piechu, odebrałe Twoją obecnośc tu na forum pozytywnie, jak i postowanie także. Starasz się wszystko pokojowo rozwiązać, nie lubisz kłótki, ani wyśmiewania się z własnej osoby, za co chyba można Cię cenić Jak to kilka osób powyżej napisało, jesteś nowym, dobrym nabytkiem dla tego forum i rozwijaj się dalej ^ ^"

To tyle ode mnie, bo co mam lać wodę( wódę, browa, nałęczowiankęO_o?)
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.116
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Piechu napisał(a):
Wykształcenie: Na razie średnie ale na studia trzeba iść niema bata.
Czy w związku z tym Twój wiek podany w profilu jest prawdziwy?

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.877
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Prawdziwy ,ale wiesz jak to jest , nie było czasu , praca , kobieta , brak pieniędzy itd , sam wiesz życie to nie bajka ale teraz mam fundusze więc mam zamiar iść i coś tam tworzyć

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.152
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Piechu, wydajesz się być jedną z fajniejszych osób na DBNao można z Tobą pogadać na wiele fajnych tematów tak trzymaj Pozdr
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.877
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
No coś o kierunku humanistycznym może historia, no jeszcze mam czas żeby pomyśleć,się zobaczy.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Asakura] Piechu
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook