Forum Dragon Ball Nao

» Jak mam nagrać lektora

Akira_PL
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.822
Posty: 14
moj problem jest nastepujacy chce do nie ocenzurowanego odcinka dbz dodac lektora (ivona) wiem ze musze pierw nagrac tego lektora ale jak ? ogladajac film tylko mi czyta jest jakas funkcja rec czy cos ? prosze o pomoc z gory dziekuje z powazaniem AKIRA_PL
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Najpierw musisz nagrać tego lektora do osobnego pliku, później jakimś programem do obróbki video połączyć ten plik audio z plikiem video.
W Ivonie łączyć się nie da, z tego co wiem.

Nagrać lektora możesz np. zwykłym standardowym "Rejestratorem dźwięku" dostępnym w Windows, ale tworzy on pliki .wav, a one zawsze bardzo dużo zajmują.
Jakichś innych poszukaj w google pod "rejestrator dźwięku", łatwo coś znajdziesz.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Akira_PL
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.822
Posty: 14
NO tak ale teraz mam nowy program expresivoo i nie wiem czy sie da szukalem w gogle itp poradnik obslugi itp ale nie kumam xD i musze powiedziec ze ten program expresivo jest rewelka mam full weri jest ok ale co z tego jak nie wiem jak zamontowac w nim lektora no najpierw musze jakos programem syntezatora mowy nagrac to w moim przypadku jest to expresivo jaka opcje by zakreslic pomocy hehe jak znajde sposob to 1 odcinek dodam na you tube juz dzis albo jutro oczywiscie w wersji uncut i tak do calej serii dbz ;D

[ Dodano: 21.04.2008, 13:34 (po 2 minutach) ]
aa ten program ivona mialem z poprawkami slownikiem poprawnymi konfig i w full wersion ale nie czytal intonacji aa expresivo czyta
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Jak mam nagrać lektora
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook