Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Mr. Popo

Strony:   1, 2
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.527
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Jak dla mnie Mr.Pop był fajna i nietuzinkową postacią a i w swoim krótkim czasie był nawet nauczycielem Goku zanim ten się spotkał po raz pierwszy z Wszechmogącym .Ale z serii na serię coraz bardziej usuwał się na dalszy plan przez co tak samo jak Chaoz i Tienshin stali się postaciami które sporadycznie pokazywały się w Dragon Ballu

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.533
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Mr. Popo był postacią bardzo posłuszną Wszechmogącemu, często mu pomagał (np. podczas wyprawy po "Cudowną Wodę") , bardzo kochał swojego pana, tak jak napisał Vegeta_SSJ4 w swoim czasie był nauczycielem Goku. Udostępnił on Songu i reszcie Komore czasu ogólnie był postacią miłą i przyjaźnie nastawioną do ludzi

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
D_Corleone^^ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
D_Corleone^^
Wiek: 29
Dni na forum: 5.513
Ostrzeżenia: 1
Posty: 107
Skąd: オルシュティン
Lubię postać jaką jest Mr. Popo, mimo że nie byłem do niego przekonany po jego pierwszych kilku wzmiankach, nawet jak pierwszy raz oglądałem DB, podejrzewałem, że z czasem może stanąć po stronie zła, lub coś takiego. Podoba mi się to , że praktycznie póki ktoś się do niego nie odezwie, nigdy pierwszy nie zabierze głosu, chyba, że w rozmowie z Kami-Samą . Myślałem na początku, że to tylko sługa - grubasek ; p , ale okazało się, że świetnie walczy i Goku nabył u niego nieocenione praktyki.


Ciekawi mnie tylko taki jeden wątek dotyczący właśnie głównie Mr. Popo, a szczególnie w rozmowach z Kami - Samą . Przechodząc do sedna sprawy chodzi mi o to, że w pewnych momentach , jest kilka takich sytuacji, Mr. Popo , pyta się Wszechmogącego - Coś Cie niepokoi panie ? ( wiedząc iż Kami widzi wszystko co się dzieje na Ziemi w danym momencie ) , a następnie Popo, zanim Kami udziela odpowiedzi, nawiązuje właśnie do tej sytuacji, o którą się pytał. Zadaje więc pytanie o to co się dzieje? - czy coś nie pokoi jego pana ? - Z ciekawością taką, jakby nie miał pojęcia co się w danym momencie wydarzyło... W takim razie wie, jaka jest odpowiedź, bo sam jak widać jest w stanie patrzeć na wydarzenia Ziemian.
Po co więc pyta ?! ...

Być może jest to mały błąd , nic nie znaczący w fabule, ale jakoś ostatnio zwróciłem na to uwagę. A może nie obczaiłem dokładnie zdarzenia, sam nie wiem...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » [Postać] Mr. Popo
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook