Forum Dragon Ball Nao

» Egzamin gimnazjalny

Strony: 1, 2  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Był ostatnio, niektórzy mieli parę lat temu
Teraz za rok dodatkowo będzie jeszcze z angielskiego albo języka ogólnie, nie wiem nawet.

Ja napisałem na 42 z przyrodniczego i 32 z humanistycznego, razem 74%. Cienko, ale wystarczająco, zwłaszcza, że oceny naciągali ;] jak nooby, ale dobrze.

A miałem tylko 42, bo za dużo takich sobie pytań o żabę było, czy innego biologicznego świństwa

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 26.04.2008, 23:11
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Miałem w sumie 76 punktów, w tym 46 z części humanistycznej, a 30 z przyrodniczej. Generalnie byłem trochę zawiedziony, bo z próbnego miałem 82, ale szybko mi przeszło. Chciałbym mieć taki wynik na maturze.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.890
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Będę pisała za rok. Z Wałbrzycha miałam 31/40 a humanistycznego i 31/40 ze ścisłego. Biorąc pod uwagę, że pisałam to mając ponad 40 stopni temperatury to jestem w miarę zadowolona.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Nie pamiętam ile miałem , bo upłynęło już sporo czasu , ale do mojego liceum i tak przyjmowali każdego. Pewnie dlatego już je zamknęli. A mój brat pisze w tym roku.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.234
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Próbny 39 humanistyczny, 41 matematyczny; główny 46 humanistyczny i 36 matematyczny. Ogółemnajpierw 81 potem 82. Głowny matematyczny był banalny ale nawłaziły mi jakieś głupie błędy.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
W próbnym zaszalałem :

Hum.: 42, przyr. : 35 ( !! )

Za to w takim normalnym zwaliłem i napisałem : Humanistyczny : 37, przyrodniczy 25 =_="

Oby było lepiej na maturce.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.046
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Humanistyczny: 37 pkt.
Przyrodniczo-matematyczny: 24.
Łącznie 61.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.831
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
To ma być chwalenie się wynikami, czy dyskusja o egzaminie?

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.794
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
No cóż raczej chwalenie się wynikami, bo test każdy miał inny. Co do samego testu w matematycznym przydają się tylko podstawowe wzory na figury, szybkie liczenie i umiejętność czytania ze zrozumieniem (Jak to wpajają przez 3 klasy gim). Humanistyczny to jak zawsze to czytanie i umiejętność lania wody w pisaniu i podstaw ortografii. Do obojga testów ważną cechą jest chyba luzackie podejście, a nie typu że od tego zależy na całe moje życie i jak źle napisze to nie dostane się do mojej szkoły.

U mnie w próbnym było nie za fajnie, nie pamiętam dokładnie, ale gorzej od głównego. Główny poszedł mi dość ładnie jak na mnie, bo nawet nie czułem stresu przed nim, bo traktowałem to jak niezobowiązujący sprawdzian moich wiadomości. Tak że Humanistyczny poszedł na 40 (niby lepiej mi szło z maty zawsze =_="), a matematyczno - przyrodniczy na 36 ptk co łącznie daje 76 ptk. Zdziwiony byłem najbardziej tym, że koleżanki z paskiem w każdej klasie gimnazjalnej napisały gorzej ode mnie, a ja uzyskałem 5 miejsce w klasie pod tym względem co dawało mi satysfakcje i chyba nic innego, bo to tylko zwykłe liczby.

Z ogólną liczbą (około) 110 ptk dostałem się lajtowo do technikum w którym nawet z 60 ptk przyjmowali więc nic takiego

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Hidden napisał(a):
To ma być chwalenie się wynikami, czy dyskusja o egzaminie?
Jedno i drugie.

Shihouin napisał(a):
w matematycznym przydają się tylko podstawowe wzory na figury, szybkie liczenie i umiejętność czytania ze zrozumieniem
Nie ma czegoś takiego, jak matematyczny, jest tylko głupi przyrodniczy.

Shihouin napisał(a):
Do obojga testów ważną cechą jest chyba luzackie podejście, a nie typu że od tego zależy na całe moje życie i jak źle napisze to nie dostane się do mojej szkoły.
Wystarczy się po prostu uczyć.
Ale to jest prawda, że jak ktoś źle napisze, to się nie dostanie do dobrej szkoły.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.794
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Got Tse Tenks napisał(a):
Shihouin napisał(a):
w matematycznym przydają się tylko podstawowe wzory na figury, szybkie liczenie i umiejętność czytania ze zrozumieniem
Nie ma czegoś takiego, jak matematyczny, jest tylko głupi przyrodniczy.

Shihouin napisał(a):
Matematyka też tam jest i nie gadaj że nie...


Got Tse Tenks napisał(a):
Shihouin napisał(a):
Do obojga testów ważną cechą jest chyba luzackie podejście, a nie typu że od tego zależy na całe moje życie i jak źle napisze to nie dostane się do mojej szkoły.
Wystarczy się po prostu uczyć.
Ale to jest prawda, że jak ktoś źle napisze, to się nie dostanie do dobrej szkoły.

Taa jasne... Tylko uczyć, dziwnym trafem mało się do tego uczyłem, a napisałem lepiej od tych co się uczyli... Chodzi o podejście.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Shihouin napisał(a):
Matematyka też tam jest i nie gadaj że nie...
Jest. Ale gdyby to był matematyczny test, to miałbym 50 punktów, nie jakieś 42.

Shihouin napisał(a):
Taa jasne... Tylko uczyć, dziwnym trafem mało się do tego uczyłem, a napisałem lepiej od tych co się uczyli... Chodzi o podejście.
Widocznie miałeś farta albo nie musiałeś się uczyć, bo już umiałeś.
Jak ktoś nie umie, to logicznym jest, że nawet "luzackie" podejście mu nie pomoże.
Zresztą w humanistycznym i tak bardziej chodzi o "rozumienie tekstu", niż o samą wiedzę.

Ja też się uczyłem. Średnią miałem 5,15, czyli z paskiem, bo ładnie naciągali.
I punktów miałem tyle co miałem.
Nie chwaląc się, z przyrodniczego najwięcej z klasy.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.111
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
95 pkt za obie części

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.225
Posty: 633
Skąd: Kielce
Najpierw się pochwalę:
hum 46
mat-przyr 34
= 80
Dumna z siebie byłam Szczególnie za mat-przyr. A co do samej idei egzaminu. Ni mnie to grzeje, ni ziębi, ale ma jedną zasadniczą zaletę: dzieli ludzi na tych, którzy umieją i na tych, którzy nie umieją. Z drugiej strony tworzy się również podział na tych, którym zależy i którym nie zależy.
Wchodząc w te podziały dalej, można wyróżnić tych, którzy nie umieją, ale im zależy i tych, którzy nie umieją i test im zwisał(czyli panowie od toto lotka). Szkoda tylko, że najczęściej lądują razem w klasach..
Młodym gniewnym, którzy mają ten egzamin za rok, radzę, żeby się nie przejmowali, ale żeby z drugiej strony całkiem nie olali. Ja przejmowałam się okropnie, ale tym, że Kecy(taki kolega z klasy ) skończył pisać przede mną. (Nie twierdzę, że nie przejmowałam się testem samym w sobie, ale odkąd się tu zalogowałam, starsze towarzystwo tak mnie przygotowało psychicznie, że cały strach poszeedł.. na poziomki )
Ach, a tegorocznym trzecioklasistom (dla niedomyślnych dodam, że chodzi o 3. kl. gimnazjum- tak Bartek, do Ciebie mówię ;P ) powiem tylko, że mieliście najdziwniejszy test, jaki widziałam, ale i tak mam nadzieję, że dobrze Wam poszło.

Z ciekawostek:
W miasteczku w moim województwie nie omawiano ani "Kamieni...", ani "Syzyfowych Prac", a bohaterów tych właśnie książek należało scharakteryzować. I co? Psikus...
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.178
Posty: 403
Skąd: NS
Zaczynam się obawiać, "syzyfowe prace" przerabialiśmy w pierwszej gimnazjum, (udawałam że czytałam ) natomiast "Kamieni na szaniec nie tknęliśmy (przewidziane na maj)
Ledwo przypomniałam sobie imię głównego bohatera,
Jeszcze przed testem, stojąc przed szkołą rozmawiałam z kolegą "Byleby nie było o patriotyzmie" pech chciał, że było, można się na ten temat rozpisać, lać wode....ale po co? Jeżeli naprawdę tak nie myśle O,o
Odnośnie testu matematyczno - przyrodniczego.... hm, potraciłam troche punktów na zamkniętych (Twierdzenie Kamili uchwalone przeze mnie zadziałało częściowo )
Testy próbne; 41 human i 33 matma, jak na niski poziom w mojej klasie byłam trzecia, (:
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.617
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Humanistyczny: 42
Przyrodniczo-matematyczny: 16
Łącznie: 58

Z humana tak słabo, bo już pod koniec, kiedy większość wychodziła nie chciało mi się pisać i sobie poszedłem, a z przyr.-mat. no cóż, nigdy nie byłem asem:p

Ishido napisał(a):
Oby było lepiej na maturce.
To Ty nie wiesz, że na maturze nie zdaje się z Wiedzy o Hentaicach? ;o Nie zdasz...

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Avensus napisał(a):
To Ty nie wiesz, że na maturze nie zdaje się z Wiedzy o Hentaicach? ;o Nie zdasz...
No niestety... Ale gdyby z tego było, to 100% możliwe, byłoby za mało...

Avensus napisał(a):
mat. no cóż, nigdy nie byłem asem:p
Ja tak samo :p Na zakończeniu roku każdemu z uczniów mej klasy ( byłej) dali po przydomku. Mi dali m.in. : Geniusz Matematyczny. Cała klasa wybuchnęła śmiechem, głównie nauczyciele i uczniowie ( w tym ja;p) , a także: pogodynka =_=" Co, ja taki Kret??!!

Po co jest w ogóle ta matematyka =="

Aveniek - będziesz zdawał matę na maturze, panocku paciorkowaty

Ave: Dzięki za ciepłe przywitanie -_-'

Avensus napisał(a):
Z humana tak słabo

Nie tak wcale słabo napisałeś.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Słyszeliście, co się ostatnio dzieje?
Że chcieliby powtórzyć test, bo w jakichś szkołach nie przerobili Kamieni na szaniec i/bądź Syzyfowych prac?

Pogięło co poniektórych.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Tak to jest jak jest głupi system.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.234
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Cóż, wina szkół. Jakby nie patrzeć podstawowe lektury z kanonu. Tak to jest gdy się mondrzejszych ministrów słucha. A sam pomysł głupota, dobrze wiedzieli na co się decydują.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Egzamin gimnazjalny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook