Forum Dragon Ball Nao

» Egzamin gimnazjalny

Strony:   1, 2
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.868
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
W sumie to po częsci mają racje. Test powinien sprawdzać umiejętności pisania różnych form wypowiedzi, a nie znajomości dwoch lektur. Zadanie powinno byc takie "Napisz charakterystyke postaci patriotycznej". A to ze nie przerobili tych ksiazek to wina nauczycielki, uczniowie nie powinni przez to cierpiec...

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.626
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Mart napisał(a):
A to ze nie przerobili tych ksiazek to wina nauczycielki, uczniowie nie powinni przez to cierpiec...
Żadna wina nauczycielki. Od testu do końca roku szkolnego zostały dwa miesiące - na tyle czasu, by przerobić te książki. Być może ktoś miał właśnie na okres tych dwóch miesięcy zaplanowane omawianie owych lektur.
Te testy to wina tylko i wyłącznie głupoty komisji.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Co do egzaminu gimnazjalnego...
Zdawałam go rok temu. I jakie wrażenia?
Polski- dla mnie był pestką. Miałam z 42 czy 43 punkty. Trochę straciłam na jednej z prac(chyba tym podaniu, czy jakoś tak, nie pamiętam). Coś tam napisałam bezsensownego.
matematyczny- i tu gorzej. 26 pkt. Liczyłam, że nie będzie tyle zadań z chemii i fizyki, a tu bach. Nie poradziłam sobie z tymi zadaniami z chemii i fizy, w gim. miałam bardzo niski poziom nauczania chemii.
angol- pesteczka. 48 pkt.Z angielskiego bardzo łatwo mi przychodzą ćwiczenia słuchowe, uczę się angielskiego od (prawie) 12- stu lat i rozumiem ten język. Nauka przychodzi mi z przyjemnością. A te prawda fałsz, też łatwe. I część tekstowa(czy jakoś tak to się nazywa) też poszła mi jak z płatka. Na próbnych też mi nieźle szły.
A propo w dniu w którym pisałam egzamin z angielskiego kończyłam 16 lat.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
U mnie sprawa była prosta, więc stresu czy czegoś podobnego nie było, w przeciwieństwie do 95% otaczających mnie ludzi. Egzamin to totalnie wyolbrzymiony sprawdzian na 45 minut i praktycznie nie mający większego wpływu na dostęp do najlepszego liceum w mojej wiosce. Taka byłą rzeczywistość, więc te 70% z obu raczej wspominam dobrze, bo całe gimnazjum to była jedna wielka olewka. Trochę zawaliłem matematyczny, bo tylko 31 punktów zgarnąłem, ale to przez kłopoty techniczne z dyspozycją. W angielskim tradycyjnie spaprałem słuchanie, reszta była na przyzwoitym, satysfakcjonującym mnie poziomie.

Przed końcem roku słyszałem o ogromnych zmianach w egzaminie gimnazjalnym. Podobno całkiem inaczej będzie wyglądał sprawdzian matematyczno-przyrodniczy, znacznie więcej fizyki i materiał bardziej rozbudowany ze wszystkiego. Zmiany planowane do wejścia za 3 lata, tak mówiła nauczycielka od fizyki. Ktoś coś więcej wie?

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.576
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Dziś podali wyniki tegorocznych egzaminów.

Humanistyczny - Był w miarę prosty, szczególnie zadania zamknięte. Jedyne co zawaliłem to rozprawka.
Matematyczny - Myślałem, że wypadł mi gorzej, jednak aż takiej tragedii nie było. Popełniłem błąd nie powtarzając wzorów z fizyki.
Angielski - Jak dla mnie był najłatwiejszym z egzaminów. Jedyne co mogło wypaść lepiej to zadania ze słuchu.

Hum. - 37 punktów
Mat. - 33 punktów
Ang. - 41 punktów
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
1. egzamin gimnazjalny - część humanisty 41,0
2. egzamin gimnazjalny - część mat-przyr 34,0
3. egzamin gimnazjalny - język angielski 35,0

Nie jestem zadowolony, ale nie liczyłem na więcej. Test matematyczno-przyrodniczy był trudny.

[ Dodano: 19.06.2010, 0:05 (po 12 minutach) ]
Kiper napisał(a):
Jedyne co mogło wypaść lepiej to zadania ze słuchu.
Z zadań ze słuchu miałem 8/8 ;p

Obraz
sylwioszek Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
sylwioszek
Wiek: 29
Dni na forum: 5.312
Posty: 60
Skąd: z Konina
A więc:

j. niemiecki: 40 pkt.

humanistyczny: 46 pkt.

mat.-przyr.: 38 pkt.

Razem: 84 pkt. (z tych liczących się)

Wypadłam najlepiej z mojej klasy, nawet lepiej od Maćka, bo on miał razem 80 pkt. (38 pkt. z hum. i 42 pkt. z mat.-przyr.), a jest najlepszy w klasie. Istnieje nawet u nas "przekonanie", że za piątki minus (5-) i czwórki (4) Maciek dostaje szlaban na komputer . W każdym razie jestem raczej zadowolona z moich wyników z egzaminu gimnazjalnego. Teraz trzeba się już tylko dostać do wymarzonego liceum .

Pozdrawiam
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » Egzamin gimnazjalny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook