Forum Dragon Ball Nao

» hide memorial ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony: 1, 2, 3  
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Obraz

Czas płynie zbyt szybko i nieubłaganie. Wraz z jego upływem, często odchodzą osoby nam bliskie lub takie, które podziwiamy. Zdarza się to gdy nadejdzie ich czas, niekiedy przedwcześnie... Tak samo było w przypadku Hideto Matsumoto, znanego lepiej na całym świecie jako hide. Jeden z największych japońskich muzyków (dla wielu, w tym mnie, jeden z największych na świecie) odszedł od nas 02.05.1998 mając zaledwie 33 lata. Pozostawił po sobie wielu fanów i przyjaciół pogrążonych w smutku i cierpieniu (wystarczy, że wspomnę tu Yoshikiego. Biedaczek mocno wstrząśnięty rozpadem X JAPAN, po śmierci tak bliskiego przyjaciela, popadł w depresję. Jak sam powiedział na niedawnej konferencji prasowej, długo nie mógł nawet wypowiedzieć imienia hide bez napływających do oczu łez).
Hideto był osobą niezwykle żywą, pełną energii i radości. Do każdego podchodził otwarcie i szczerze, był pełen charyzmy i nie zabiegał o względy, ale i tak zjednywał sobie ludzi swoją niezwykłą osobą. Mimo, że już za życia stał się legendą i absolutną mega-gwiazdą, nigdy nie zatracił swego prawdziwego 'JA' i to była na pewno jedna z rzeczy, dzięki której kochało go tyle osób.
Prócz niezwykłej osobowości (i niesamowitego stylu , był też naturalnie wybitnym muzykiem. Po Yoshikim, to hide był osobą tworzącą najwięcej w X JAPAN, a jego kariera solo, pokazała, że potrafi się świetnie odnaleźć w różnych gatunkach muzycznych (zawsze jednak najbliższy pozostał mu rock . Potrafił grać na kilku instrumentach, ale był przede wszystkim wspaniałym gitarzystą (do dziś uznawany za jednego z najlepszych japońskich gitarzystów ). Grane przez niego (i komponowane) utwory nabierały prawdziwej mocy.
Mimo 10 lat od śmierci Hideto, ma on wciąż wieeeelu fanów, a przyjaciele pamiętają (bo co to byliby za przyjaciele, którzy zapominają . Śmierć hide tylko powiększyła jego status gwiazdy choć wydawało się, że i tak już dawno osiągnął szczyt. Świadczą o tym choćby wydane niedawno (w marcu i kwietniu 2008) live albumy. Czy zbliżający się hide memorial summit. Odbywający się 3 i 4 maja występ wielu gwiazd z okazji 10 rocznicy śmierci hide. Wystąpią m. in. takie sławy jak X JAPAN, LUNA SEA, Dir en grey czy MUCC. A to nie wszystko (pojawi się też zespół Hideto - hide with Spread Beaver). Zresztą, po więcej zapraszam TU : http://www.hide-city.com/

Pozdrawiam

PS. Trochę się rozpisałem, ale hide jest dla mnie bardzo ważną osobą, idolem i jednocześnie wzorem pod wieloma względami. Jego muzyka i osoba nie raz dodały mi sił w trudnych chwilach!

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.771
Posty: 514
Skąd: Pluton
10 lat - pełna rocznica.
10 lat - wydałoby się, że to taki długi okres czasu.
A mimo to, nie są to lata zapomniane. Kamil napisał:

Kamzo napisał(a):
Mimo 10 lat od śmierci Hideto, ma on wciąż wieeeelu fanów, a przyjaciele pamiętają
Ja bym mogła nawet powiedzieć, że w każdym fanie, hide, w pewien sposób, ma przyjaciela. A to świadczy odpowiednio o Jego Kochanej osobie.
Można pomyśleć, że z czasem liczba ludzi interesujących się tą muzyką będzie maleć. A jest wręcz odwrotnie. Ktoś kiedyś powiedział, że "muzyka jest najdoskonalszą ze sztuk". Osoba Hideto do tej doskonałości idealnie pasuje, nadaje jej dodatkowo różowe - optymistyczne i radosne barwy. Które udzielają się osobą, słuchający muzyki nie tylko uszami, ale i sercem.
Słowa dla osób, które nie interesują się tą dziedziną, mogą wydawać się zabawne. Jednak, wiele razy już powtarzałam, że nie sądziłam iż można tak bardzo pokochać jakiś zespół. A jednak, łzy jakie uroniłam podczas oglądania ostatniego koncertu-reaktywacji, mówiły same za siebie. W życiu nie płakałam tak szczerze ze szczęścia, do tamtej pory nie wiedziałam jakie to piękne uczucie Niesamowicie brakowało mi tam hidka, jednakże wiem, że był z Nimi i wspierał Ich duchem^^
Poznałam zespół, poznałam i gitarzystę. A raczej niezwykle radosnego i pogodnego chłopaka, który swoją naturalnością - szczególnie na występach - mnie urzekł, stając się i dla mnie ważną postacią, jak i właśnie wzorem w wielu kwestiach.

Cóż mogę jeszcze powiedzieć. Muzyka zajmuje większą część mojego serca (a raczej całą jego powierzchnię, bo wszytko inne z nią też się wiąże), a utwory hide już nie raz w trudnych chwilach wywołały uśmiech na mojej twarzy oraz pogodę ducha. Coraz mniej jest osób, które z wiekiem potrafiłyby zachować młodość i radość dziecka w środku jaką posiadał hidek. Ja postaram się ją zachować i mam nadzieję, że będę w stanie, na pokrzepienie serca, zdobyć się na taki uśmiech nawet w tych trudniejszych chwilach :

Obraz Obraz

Radość na tych zdjęciach, pokazuje jakiego Go będę pamiętać ^___^

hide
Forever Love


--------

Ps. Przepraszam jeśli tekst będzie się jakoś dziwnie czytało, ale był pisany szczerze, tak jak mi w duszy grało.

Pozdrawiam
Serdecznie

- pierwszy post, po prawie miesięcznej nieobecności i cieszę się, że akurat w tym temacie i w tej sprawie.

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Na tę wyjątkową rocznicę szykowałam się już 2 tygodnie temu. Postanowiłam zrobić kilka sygnatur związanych z tym smutnym wydarzeniem. Oto efekty moich prac:

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Nie są one bardzo skomplikowane, ale robione z serca, szczerze.

Czas leci nieubłaganie. Kto by pomyślał, że to już 10 lat. Okrągłe 10 lat dzielące nas od śmierci (ale tylko na ziemi) najwspanialszego muzyka w Japonii, a dla mnie także i na świecie. Hide zawsze będzie dla mnie kimś wyjątkowym. Kiedy słucham takich utworów jak "Junk Story" czy "Rocket Dive" , to od razu na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Wyobrażam sobie wtedy tę śliczną różową czuprynę, kolorowe ciuchy. Hide był też niesamowitym wulkanem energii i nie dziwię się, że niektórzy fani tytułują Go "mistrzem w sprincie" czy "mistrzem biegów przełajowych". Takiej energii można pozazdrościć. Posiada też cudowny uśmiech, który upodabnia Go do małego dziecka. Za najwspanialszy uważam ten z "The Last Live", gdy Toshi podczas "Kurenai" śpiewał do Niego początkowe słowa utworu.

Hide jest też przykładem na to, że mimo przeciwności losu można coś osiągnąć. Był pulchnym dzieckiem, z którego wszyscy się nabijali. Zamiast załamać się i dać sobie spokój ze wszystkim, to wziął się za siebie. Ogromny talent pomógł Mu stać się idolem milionów ludzi na świecie.

Kogoś takiego na świecie już nie będzie. X-JAPAN bez hide, to już nie X-JAPAN. Moim zdaniem nikt, nawet Sugizo, nie jest w stanie Go zastąpić.

Hide, Ty nadal żyjesz, w sercach swoich fanów, przyjaciół. Żyjesz w Swojej muzyce. Mam nadzieję, że Bóg dał Ci odpocząć w Niebie. Tam już nic nie zakłóci Twojego spokoju.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.771
Posty: 514
Skąd: Pluton
Hym, zawsze tego dnia czytam wiele pięknych słów. Zaprawdę powiadam, należy to do bardzo miłych i przyjemnych czynności - widzieć, że fani byli, są i będą A w tym przypadku można powiedzieć, że w jedności siła^__^

Dominiko, muszę się zgodzić. Ten uśmiech podczas Kurenai, przeszedł już prawie do historii Od czasu gdy po raz pierwszy go zobaczyłam, od razu zapadł mi głęboko w pamięć ^__^ Do tego jeszcze reakcja publiczności, nic tylko również się uśmiechnąć ^___^

Sygnaturki bardzo fajne, zaprezentował mi je wczoraj Kamil, więc powiem więcej: gdyby nie to, że jakiś czas temu w oczy wpadła mi ta, którą mam. I obiecałam sobie już wtedy, że ją ustawię dnia 2 maja, to byłam skłonna wziąć sobie tę różową (aby avek i sygna dawały łacznie wesołą i różową atmosferę, która idealnie by pasowała^^) Tym bardziej, że z moją trzeba było się nieco pobawić w zmniejszanie xD

Co do obecnej sygnaturki: obrazek i napis ("Ever free") powinny mówić same za siebie. Każde z nich ma dla mnie szczególne znaczenie, co dało się już chyba zauważyć. A że tutaj wystąpiła fuzja, to chyba więcej nie trzeba tłumaczyć ^__^.
W każdym razie Domisiu, dobra robota, szczególnie napisy do mnie przemawiają^^

Oks, wspomnę jeszcze o jednej rzeczy, a mianowicie:
Już za parę chwil, za chwil parę czeka nas kolejne wielkie widowisko, jakim będzie (wspomniany już) hide memorial summit ^___^. Lista wykonawców zapowiada świetną zabawę i kawał dobrze wykonanej muzyki. Mogę mówić iż mam nadzieję, że się nie zawiodę Jednakże tego raczej jestem pewna Z niecierpliwością będę czekała, aż zacznie się pojawiać w necie jeszcze to i tamto^^
A szczególnie interesują mnie prezentacje poszczególnych zespołów

Hym, to chyba na tyle.
Pozdrówka

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Laru-chan napisał(a):
Kogoś takiego na świecie już nie będzie. X-JAPAN bez hide, to już nie X-JAPAN. Moim zdaniem nikt, nawet Sugizo, nie jest w stanie Go zastąpić.
Zgadzam się, że kogoś takiego jak hide już nie będzie. Był po prostu niezwykłą i niepowtarzalną osobą. Prawdą też jest, że odrodzone X JAPAN, nigdy nie będzie mogło być takie jak dawniej. Nie ma hide, minęło 10 lat, sporo się przez ten czas wydarzyło. Ale wciąż mogą być wspaniałym zespołem Ich najnowszy przebój "I.V." tylko mnie w tym utwierdził. Tak jak i trzy wspaniałe koncerty w TOKYO DOME pod koniec marca. Yoshiki i reszta zespołu, postarali się aby pamięć o hide była żywa, a jego brak na koncertach, jak najmniej zauważalny. I zaiste, dało się wyczuć obecność hide (zresztą, wciąż jest on oficjalnym członkiem zespołu). Do tego wspaniałe reakcje fanów na widok hide na telebimach etc. (wielu fanów było też przebranych za hide-chana, mieli koszulki, kurtki itp., które nosił kiedyś Hideto, a które można teraz kupić w LEMONed Shop. I wiele, wiele innych). Naprawdę, początkowo sam miałem wiele wątpliwości, ale po koncertach szybko się rozpłynęły
I to prawda, nikt nie zastąpi hide. Zdają sobie z tego sprawę Yoshiki i reszta zespołu jak i fani. Ale nikt tu nie mówi o zastąpieniu jego osoby. Chodzi po prostu o nowego (szóstego) członka, kolejnego gitarzystę. I ja tu póki co nikogo innego poza SUGIZO nie widzę (Sugi ma ogromne poparcie fanów X JAPAN. Jak zawsze, na koncertach w marcu pokazał klasę).

edhel-chan napisał(a):
Lista wykonawców zapowiada świetną zabawę i kawał dobrze wykonanej muzyki
To prawda, obecna lista wygląda następująco.
3 maja wystąpią:
hide with Spread Beaver
T.M.Revolution
DJ OZMA
RIZE
Maximum the Hormone
hurdy gurdy
Phantasmagoria
Versailles
MarBell
DaizyStripper
Ra:IN

4 maja natomiast zagrają:
X JAPAN
LUNA SEA
Dir en grey
OBLIVION DUST
MUCC
D'espairsRay
the Underneath
heidi.
Tokyo Yankees
Ladiesroom

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
10 lat bez mistrza szybko zleciało ale pamiec o nim nigdy nie zgasła a i fanów jego wciąż przybywa.

[ Dodano: 03.05.2008, 23:17 (po 11 godzinach 45 minutach) ]
zresztą gadanie hide był jest i bedzie w sercu kazdego fana (przynajmiej moim ).Gdy bede miał dzieci pewnego dnia opowiem im o nim o różowym pajaku który na trwale utkwił w pamieci tysięcy fanów swoją skromnoscią energia ktora rozswietlała wszystkie ciemne chwile oraz pracowitoscia w dązeniu do celu, wole by czerpały przykład z niego niz z innych popapranych muzyków .

forever hide forever love

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Może teraz kilka słów na temat samego hide memorial summit ^_^ Pierwszy koncert odbył się w sobotę 3 maja. Nie był jednak transmitowany ani w TV, ani przez internet (może potem pojawi się w telewizji jakiś ogólny materiał. Ewentualnie DVD z obu dni ).
Tak więc, mimo deszczowej pogody (wiem, że nie padało cały czas. Chociaż maj jest jednym z bardziej deszczowych miesięcy w Japonii), koncert oczywiście się odbył. A wystąpili w następującej kolejności oraz zagrali utwory:

DJ OZMA

01. Age Age EVERY KNIGHT
02. CHOU!
03. ever free (hide cover)
04. Spiderman
05. Shippu Jinra
06. Junjou
07. Age Age EVERY KNIGHT

DaizyStripper
01. MISERY (hide cover)
02. Dandelion
03. decade

Ra:IN
01. Indicator to the future
02. Metal Box
03. 382

RIZE
01. LADY LOVE
02. American Hero
03. Live or Die
04. Television Song
05. GHOST
06. Pink Spider (hide cover. Swego czasu, RIZE wydali nawet singiel z coverem tego hitu)
07. Why I'm Me

Versailles
01. The Love from a Dead Orchestra
02. Shout & Bites
03. The Revenant Choir

MarBell
01. Narcolepsy
02. Teno naru kata he
03. Miss All Birthday
04. Tokyo Spider

Maximum the Hormone
01. What's up people?
02. 絶望ビリー
03. ぶっ生き返す
04. シミ
05. 恋のメガラバ

Phantasmagoria
01. Kami Uta
02. Gensoukyoku ~Eternal Silence~

T.M.Revolution
01. ignited
02. Zips
MC
03. vestige
04. resonance
05. 夢幻の弧光
06. LOVE SAVER
07. HIGH PRESSURE(INAアレンジ)

hurdy gurdy
01. LEMONed I Scream (hide cover)
02. FLAKE
02. FLAME (hide cover)

hide with Spread Beaver
01. HURRY GO ROUND (SE)
02. ROCKET DIVE
03. POSE
04. PINK SPIDER
05. DOUBT
06. CELEBRATION ~ with PATA (utwór X JAPAN, który skomponował hide)
07. ever free
08. DICE
09. TELL ME
10. MISERY
11. GOOD-BYE (SE)

Zresztą, trochę fotek można znaleźć tu : http://mainichi.jp/enta/geinou/graph/200805/03/

O dzisiejszym koncercie, którego obsada była zdecydowanie mocniejsza (fiu fiu, tyle gwiazd ), napiszę potem (będę pewnie miał też z czasem więcej wiadomości)

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO

Ten post był edytowany 7 razy, ostatnio zmieniony przez Kamzo: 10.05.2008, 19:09
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Szczerze mówiąc zdziwił mnie fakt, że DJ OZMA będzie na tym koncercie. W kocu to nie rockman tylko... hmm.... dance'owiec. Ciekawa jestem, jak mu to wyszło.

Kamzo napisał(a):
Phantasmagoria
01. Kami Uta
02. Gensoukyoku ~Eternal Silence~
"Eternal Silence".... ach.... cudo. Kocham ten utwór.


Obraz Kaz wygląda genialnie. Mogę sie założyć, że chłopcy z Spread Beaver dali czadu.

Dzięki za info. Aż żałuję, że nie ma mnie teraz w Japonii.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
http://pl.youtube.com/watch?v=gBelrE6MjjI

x japan zagrało pink spider genialnie zwłaszcza Yoshiki grający na gitarze hide

[ Dodano: 08.05.2008, 14:52 (po 39 minutach) ]
macie inne filmiki:

hide ft. Spread Beavers Pink spider:
http://pl.youtube.com/watch?v=GkW04a0lrBo&feature=related

hide ft. Spread Beavers Tell Me:
http://pl.youtube.com/watch?v=ku7pn3pGdTo&feature=related

hide ft. Spread Beavers Doubt:
http://pl.youtube.com/watch?v=Fn4OttwMj-s&feature=related

hide ft.Spread Beavers Rocket Dive:
http://pl.youtube.com/watch?v=-RFSwBbHRu4&feature=related

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Czas na kolejny dzień hide memorial summit. Wreszcie mam dość czasu aby coś napisać. A działo się sporo, oj tak ^_^
Tak więc, może najpierw kto wystąpił i co zagrał.

heidi.
01. TELL ME (hide cover)
02. 泡沫
03. レム

TOKYO YANKEES (doczytałem się faktu, że skórzana kurtka UMEMARU, zmarłego w grudniu z powodu choroby wokalisty, była na środku sceny)
01. Pre-emptive strike
02. Serial killer
03. Ace of Spades (Motorhead cover)
04. Hollywood Heartbreaker

LADIES ROOM
01.DAMAGE (hide cover)
02.Jet Coaster
03.Sex sex & Rock'n Roll

Dir en grey
01. THE FINAL
02. REPETITION OF HATRED
03. GRIEF
04.Miscast (cover utworu hide, który skomponował dla X JAPAN)
05.CONCEIVED SORROW
06.dead tree
07.OBSCURE
08.DOZING GREEN
09.朔
10.THE ⅢD EMPIRE

The Underneath
01. Getting closer
02. Gekkoh
03. DOUBT (hide cover)
04. bite the bullet

D’espairsRay
01.POSE (hide cover)
02.SIXty∞NINe
03.BRILLIANT
04.MIRROR

MUCC
01. Homura Uta (SE)
02. Ranchu
03. Fukurou no yurikao
04. Shion
05. FUZZ
06. DICE (hide cover)
07. Libra

OBLIVION DUST
01. Genkai Haretsu (hide cover)
02. MICROCHIPPED
03. NEVER ENDING
04. RADIO SONG
05. DESIGNER FETUS
06. 24 HOUR BUZZ

LUNA SEA
01. PRECIOUS…
02. G.
03. Dejavu
04. SLAVE
05. SCANNER (hide cover)
06. IN SILENCE
07. BLUE TRANSPARENCY~限りなく透明に近いブルー~
08. ROSIER
09. TONIGHT
10. WISH
11. UP TO YOU

X JAPAN
01. Amethyst/World Anthem
02. Rusty Nail
03. SCARS
04. Silent Jealousy
05. hide past images with Forever Love as background music
・Last Live interview
・Talk with Ikushima Hiroshi
・Yoshiki's impression of the first meeting
・Yoshiki's house at Film GIG 1993
・Hey! Hey! Hey! footage
06. Piano SOLO
07. Without You
08. HIDE no heya
09. 紅 (Kurenai)
-> YOSHIKI ogłosił kolejny koncert światowej trasy X JAPAN (2 sierpnia w Taiwanie), a także plany co do kolejnego koncertu w TOKYO DOME (podobno byli o to strasznie proszeni .
10. ENDLESS RAIN
11. I.V. (feat SUGIZO)

I proszę państwa, w tym momencie zaczął się występ INVICIBLE BAND (MUTEKI BAND). Rozpoczął się od:

01. PINK SPIDER (hide cover)
w składzie X JAPAN + LUNA SEA:
Vocal: TOSHI
Guitar: YOSHIKI, SUGIZO, PATA
Bass: HEATH
Drums: SHINYA
To możecie zobaczyć w linku jaki dał Katz

02. BELIEVE (utwór LUNA SEA)
w składzie X JAPAN + LUNA SEA:
Vocal: RYUICHI, TOSHI
Guitar: SUGIZO, INORAN, PATA, SHINYA
Bass: J, HEATH
Drums: YOSHIKI

03. X (utwór X JAPAN)
Oj tu to się działo Przypomniały mi się dawne czasy Extasy Summit. Na scenie X JAPAN, LUNA SEA, LADIES ROOM, T.M.Revolution, MUCC, hide with Spread Beaver, D'espairsRay i inni Niektórzy byli po prostu na scenie, ale nie grali tylko biegali, trzymali flagi itd. ^_^

"Forever Love" leci z głośników, wszyscy razem na scenie, gigantyczny pluszak hide, fajerwerki i w ogóle super

Jutro trochę zdjęć, video (YouTube) i kilka faktów (plotek też pewnie XD) ^_^

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Chiyo-chan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chiyo-chan
Wiek: 34
Dni na forum: 5.707
Posty: 97
Skąd: Soul society Polska ;)
Memorial był cudowny.Najbardziej podoba mi się moment jak wszyscy śpiewają X.Tatsurou wymiata z tym swoim głosikiem Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę,ale Hizaki tam w tle flagą macha.My tu w Polsce oczywiście także nie zapomnieliśmy o naszym Hide.W Katowicach odbyło się spotkanie poświęcone jego pamięci


AVE HIDE !
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Jako, że w tym roku odbył się hide memorial summit to pomyślałem, że znowu wykorzystam ów temat. Dzisiaj są urodziny hide. Gdyby żył, skończyłby 44 lat. Świętuję ten dzień na swój sposób, napisałem tu i ówdzie życzenia, słucham muzyki hide, wieczorem pewnie zarzucę sobie jeszcze jakieś video.
W skrócie, Wszystkiego Najlepszego hide-chan! Na zawsze pozostaniesz w mojej pamięci

Obraz

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Żeby nie było! Na profilu hide na naszej-klasie życzenia złożyłam. Co do świętowania to wczoraj słuchałam Jego kawałków. Jeśli ktoś spojrzy na mój Last.fm, to od razu skapnie się, jaka jest moja ulubiona piosenka hide

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
minęło już 11 lat.......


Na wstępie, to czas nieubłaganie szybko leci i pamiętam jak wypowiadalismy się w tym temacie rok temu, i z niecierpliwoscia oczekiwalimy na koncert na którym wystąpiło wielu znakomitych japońskich artystów. W tym roku koncertu nie będzie, prawdopodobnie będzie jakis za 4 lata. Tak jak napisałem wyżej, to juz 11 lat bez mistrza japońskiej gitary, człowieka który nigdy nie porzucił wspomnień, że kiedys był dzieckiem i dalej to propagował w barwny i charakterystyczny przez siebie sposób. był też świetnym wokalista, o czym wiemy słuchając jego soloweych projektów, obiecujący był ostatni singiel ''Pink Spider'', kto wie jakby to sie dalej potoczyło jakby żył, jakby powrócił razem z X-Japan. Nie wiadomo dlaczego to zrobił, co nim kierowało, wiem ze pomógł mu w tym alkoholizm, od którego niestety był uzależniony.

Pisząc ten post, dokładnie o tej godzinie hide bodajrze został znaleziony przez bliskich, natomiast zmarł o godzinie 8:52 (o 2:52 czasu polskiego).

Forever love, Forever hide


Obraz

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
"Dni w niczym się od siebie nie różnią,
dość to smutne,
spoglądamy więc w niebo,
rozmarzeni chłopcy i dziewczyny uśmiechają się,
bo myślą,że są gdzie indziej,
to niepoważne,zmieniać trzeba świat,w którym żyjemy."
- fragment piosenki "Rocket Dive"

Hide - największa,ze zbuntowanych gwiazd japońskiego rocka.Człowiek legenda.Jego śmierć,to wielka strata dla japońskiego rocka i fanów Hide.Także dla mnie.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hayato: 02.05.2009, 16:50
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.771
Posty: 514
Skąd: Pluton
W maturalnym zgiełku takie dni przypominają mi o normalnym świecie...

Kolejna rocznica, kolejny rok pamięci fanów (:
Pamięć potrafi sprawić, że ludzie i zdarzenia na zawsze pozostają żywi. To zdanie tak oczywiste, a jednak mocno niedoceniane, a przez wielu uważane za błahe. Jednak małe gesty, symboliczne gesty, jeśli czynione z głębi serduszka przybierają mocno na znaczeniu.
I tak też jest u mnie. Teraz jak pomyślę, to wiele razy gdy nie miałam już sił, spojrzenie na półkę w kierunku zdjęcia hide, przypominało mi wiele ważnych spraw. Dostawałam pozytywnego kopa w tyłek i nabierałam sił i pozytywnego myślenia.
Mentalność hide jest dla mnie wzorem, staram się dzięki Niemu nie popadać w schematy dorosłego życia, w które powoli wkraczam. Powtarzam to wiele razy -> dorosły z sercem i duchem dziecka, i ja z tego chce czerpać. Z uśmiechem ^__^

His memory will always stay with us

Obraz

hide
Forever Love

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.868
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Kurcze, jak ten czas szybko leci... Pamiętam, jak w zeszłym roku dopiero zaczynałam słuchać jmusic i tak czytałam wasze posty w tym temacie, zaznajamiając się z jego twórczością...

Ten rok minął jak dla mnie w mgnieniu oka, zdecydowanie za szybko... Cóż, to pierwsza rocznica śmierci hide'a, którą naprawdę czynnie odczuwam i przeżywam. Dużo silniej niż przypuszczałam. hide zajął bardzo ważne miejsce w moim życiu. Gdy patrze sobie na niego codziennie rano po przebudzeniu, od razu robi mi się jakoś tak cieplej na duszy, odnajduję w sobie więcej siły.
hide już na zawsze pozostanie w sercach swoich fanów.
Cóż mogę napisać więcej?

Forever Love.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Właściwie to już czwarty raz "obchodzę" rocznicę śmierci hide. Gdy nadchodził ten dzień odczuwałem wielki smutek, ale już nie teraz. Mój szacunek do hide nie zmniejszył się ani trochę, wciąż go uwielbiam i to się nigdy nie zmieni. To jeden z tych muzyków, który wywarł na mnie wielkie wrażenie i miał wpływ na to jak postrzegam pewne rzeczy. Po prostu pogodziłem się z tym, że już go nie ma. Wiadomo, wolałbym aby wciąż był tu wśród nas, ale ciągłe żale i płacz niczego nie zmienią. No i faktycznie można powiedzieć, że "czas leczy rany" Nie sprawi, że zapomnę, o nie. Jednak sprawi, że hide będę zawsze wspominał z uśmiechem bo uśmiech na mej twarzy na ogół wywoływał.

Katz napisał(a):
W tym roku koncertu nie będzie, prawdopodobnie będzie jakis za 4 lata.
No tak, wielkiego wydarzenia jak hide memorial summit nie będzie, ale będą inne, także ważne. Oficjalny fanklub hide jak zwykle organizuje 2 maja hide Memorial Day (tak jest i tym razem, w Club Citta).
Do tego nie przypadkiem jest, że dziś i jutro X JAPAN gra w Tokyo Dome.

Katz napisał(a):
Nie wiadomo dlaczego to zrobił, co nim kierowało, wiem ze pomógł mu w tym alkoholizm, od którego niestety był uzależniony.
Przypuszczam, że błąd wynikający z pośpiechu Katzu. Nie można być uzależnionym od alkoholizmu, co najwyżej od alkoholu (ale jak wspomniałem, zapewne przypadkowa pomyłka). Jednak chciałbym tu dodać, że hide wcale nie był alkoholikiem. Owszem, lubił wypić i to w dużych ilościach (ale tak samo np. robił i robi Pata), a alkohol zapewne przyczynił się do jego śmierci, ale to wszystko.

Pozdrawiam i polecam wszystkim posłuchać dzisiaj trochę muzyki hide

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » hide memorial
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook