Forum Dragon Ball Nao

» [Witam!] Najwyższy czas się przywitać, czyli 'all about me' <o zgrozo...>

Strony: 1, 2  
villarica
Muri
Muri
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.242
Plusy: 10
Posty: 149
Ohayo!

Jak się nazywam to chyba mało istotne...
Obecnie liczę sobie 17 latek (no w sumie to 18, jednak dzień i miesiąc urodzenia mówią same za siebie). Mieszkam w Ostrowcu Św. (woj. świętokrzyskie - okolice Kielc) i tam też się uczę w LO. Jestem teraz w drugiej klasie na profilu mat.-inf.
Posiadam 'malutkiego' pieska - 4-letnią bernardynkę
Użytkownikiem tegoż forum jestem już długo... <patrzy w profil>, bo już 411 dni, jednak dopiero teraz przechodzę w stronę czynną i mam nadzieję, że nic, ani nikt nie sprawi, iż zmienię swoje nastawienie do tegoż świetnego forum/strony. Mam zamiar z Wami pozostać na dłużej

Interesuję się (pewnie jak wszyscy userzy tutaj zaglądający) mangą i anime, no i... japonią w sumie też, jednak nie aż w tak olbrzymim stopniu. Lubię co prawda kulturę i sztukę tegoż kraju, jednak cenię Japończyków przede wszystkim za M&A.
Poza tym lubię pobawić się grafiką komputerową - od ok. pół roku tworzę prace graficzne małego formatu, a od ok. miesiąca zaczęłam także robić coś większego.
Pasjonuje mnie także Webmasting, choć zajmuję w tym kierunku <jeszcze> miejsce dość mało zaawansowane - co prawda prowadzę stronę o Bleach'u (adres w moim profilu), a niegdyś prowadziłam o Naruto, jednak nie jest to nic szczególnego - po prostu takie zajęcie w wolnych chwilach...
Od czasu do czasu lubię pograć w siatę, kosza, tenisa stołowego, pojeździć na rowerku lub po prostu powłóczyć się z przyjaciółmi.

A teraz coś o charakterze...
Jestem niepoprawną optymistka, idealistką i indywidualistką - ludzie pesymistycznie nastawieni do życia i świata zazwyczaj mnie nie lubią... Uważam się za człowieka szczęśliwego, choć czasem jak każdy miewam doła. Zawsze staram się szukać szczęścia w nieszczęściu, co nie zawsze wszystkim się podoba. Często jestem szczera, aż do bólu <jak to wiele osób stwierdza> - daję się ponieść emocjom xD

Co lubię?
- Lubię: szczerość, inteligentne rozmowy z inteligentnymi ludźmi, pomarańcze i jabłka, ludzi z dużym poczuciem humoru i z dystansem do siebie samego, być rozumiana, niezależność, ludzi na poziomie, faunę i florę, wiedzieć więcej niż inni, robić inaczej niż inni tego ode mnie oczekują, stawiać na swoim, myśleć o niebieskich migdałach, szarlotkę itp. itd.

Czego nie lubię?
- Nie lubię: kłamstwa, papierosów, pijaństwa, żab i innych obślizgłych stworzeń, ludzi zakochanych w sobie, sztywniaków, gburów, rosołu i klusków z serem, kłopotliwych sytuacji, ludzi, którzy dużo więcej gadają niż robią, dwulicowości, dewocji, pyszałków, materialistów, mówić, gdy nikt mnie nie słucha, ludzi, którym brakuje własnego zdania i wielu innych rzeczy i zjawisk...


To ja we własnej osobie - Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie

Pozdrawiam^^

[img234.imageshack.us/img234/7742/villaud9.png]

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez villarica: 02.05.2008, 18:55
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Witam,
Też mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. Ja już tutaj na przykład cztery lata siedzę w tym, i jest w miarę dobrze.

Ale imię możesz podać, chyba że się wstydzisz

villarica napisał(a):
ludzi zakochanych w sobie

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
villarica
Muri
Muri
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.242
Plusy: 10
Posty: 149
Got Naoista napisał(a):
Ja już tutaj na przykład cztery lata siedzę w tym, i jest w miarę dobrze.
Ale wiesz... Ty patrzysz na to z perspektywy Admina - to zazwyczaj jest lepiej niż ze strony zwykłego, szarego usera... - Ty jesteś panem swojego forum i jeśli ktoś Ci coś przewini to dajesz Bankaja i papa (wiem coś o tym xD)

Tak, tak... napisałam: 'ludzi zakochanych w sobie' - czyżbyś za takiego się uważał? :<

Got Naoista napisał(a):
Ale imię możesz podać, chyba że się wstydzisz
Mogę... i się nie wstydzę... ale nie chcę
Możemy pobawić się w małą 'zgaduj zgadulę' - jak zgadniecie to Wam powiem xP <podpowiedź: moje imię kończy się na literkę 'a' (tak jak każde polskie imię żeńskie :roftl:)>

[img234.imageshack.us/img234/7742/villaud9.png]
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
villarica napisał(a):
dajesz Bankaja i papa (wiem coś o tym xD)

Popytaj tu i ówdzie.

tak jak każde polskie imię żeńskie
To przynajmniej wiemy, że jesteś dziewczyną

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.701
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
villarica napisał(a):
- Nie lubię: kłamstwa, papierosów, pijaństwa, żab i innych obślizgłych stworzeń, ludzi zakochanych w sobie, sztywniaków, gburów,
villarica napisał(a):
kłopotliwych sytuacji, ludzi, którzy dużo więcej gadają niż robią, dwulicowości, dewocji, pyszałków, materialistów, mówić, gdy nikt mnie nie słucha, ludzi, którym brakuje własnego zdania i wielu innych rzeczy i zjawisk...
Chyba mnie nie lubisz.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
villarica
Muri
Muri
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.242
Plusy: 10
Posty: 149
Got Naoista napisał(a):
Popytaj tu i ówdzie.
Czyżbyś był taki łagodny? ; O
Got Naoista napisał(a):
To przynajmniej wiemy, że jesteś dziewczyną
A miałeś wątpliwości
franqey napisał(a):
Chyba mnie nie lubisz.
Nie możliwe, że posiadasz te wszystkie cechy... ale wierzę też, że każdy człowiek ma w sobie 'coś' na co warto zwrócić uwagę ;]

[img234.imageshack.us/img234/7742/villaud9.png]
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.046
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
villarica napisał(a):
Czyżbyś był taki łagodny? ; O
True true. Gotenks chyba nigdy nie dał bana . Ciekawi mnie, dlaczego przez taki długi okres czasu przebywania na forum nic nie pisałaś?
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.701
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
villarica napisał(a):
Nie możliwe, że posiadasz te wszystkie cechy... ale wierzę też, że każdy człowiek ma w sobie 'coś' na co warto zwrócić uwagę
zwóć uwagę na to że posiadam wszystkie te cechy

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
franqey napisał(a):
Chyba mnie nie lubisz.
Mówisz, że brakuje Ci własnego zdania? o_o

eMate napisał(a):
Gotenks chyba nigdy nie dał bana
Dałem a elemental? a Fable? było jeszcze paru takich.

eMate napisał(a):
Ciekawi mnie, dlaczego przez taki długi okres czasu przebywania na forum nic nie pisałaś?
Wstydziła się

emate: No tak, 5 banów na 3 tys. użytkowników to dobry wynik .

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
villarica
Muri
Muri
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.242
Plusy: 10
Posty: 149
eMate napisał(a):
Gotenks chyba nigdy nie dał bana
No to dobrze o Nim świadczy...
eMate napisał(a):
Ciekawi mnie, dlaczego przez taki długi okres czasu przebywania na forum nic nie pisałaś?
Tak do końca sama nie wiem... kiedyś zarejestrowałam się <jak na wielu stronach o tematyce DB>, zajrzałam na forum i sobie poszłam... później za drugim podejściem, gdy zajrzałam i napisałam jakiegoś posta to dość niemiło powiedział do mnie pewien user, który kojarzył mnie z innego forum <na którym nie był mile widziany>... zniechęciłam się i dopiero teraz za trzecim podejściem, gdy szukałam jakiegoś forum, aby zareklamować moją stronkę, wpisując 'coś' w google - natchnęłam sie na Wasze Forum i spodobało mi się podejście oceniających do sprawy... więc postanowiłam tu zostać... i oto jestem ;]
zwóć uwagę na to że posiadam wszystkie te cechy
Całkiem złych ludzi nie ma, ale skoro uważasz, że nie jesteś godzien mojej uwagi tylko ze względu na te cechy które są zbieżne z tym co napisałam... to szkoda ;[

[img234.imageshack.us/img234/7742/villaud9.png]

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez villarica: 02.05.2008, 19:37
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.701
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Got Naoista napisał(a):
Mówisz, że brakuje Ci własnego zdania? o_o
w sumie to nie wiem czy brakuje

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jesteś dewotką Franek? Nie wiedziałem. Nie wyglądasz na takiego.

Edit:Nie przywitałem koleżanki. Życzę Ci udanego postowania i mniej złośliwości ze strony Adasia. ;p Mam też nadzieję, że sobie kiedyś pogadamy, bo już mnie nudzą gadki z Oldem. ;p

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
villarica napisał(a):
później za drugim podejściem, gdy zajrzałam i napisałam jakiegoś posta to dość niemiło powiedział do mnie pewien user, który kojarzył mnie z innego forum
Eee tam, w sumie on napisał tylko, że przypełzłaś tutaj, i że Cię nie rozumie
A nie rozumie, bo jest ćwokiem.

Joe Weider napisał(a):
Życzę Ci udanego postowania i mniej złośliwości ze strony Adasia. ;p
Że ja?
Jakiej znowu złośliwości, co za szuja!

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.537
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
villarica napisał(a):
ale wierzę też, że każdy człowiek ma w sobie 'coś' na co warto zwrócić uwagę ;]
Genitalia.

villarica napisał(a):
później za drugim podejściem, gdy zajrzałam i napisałam jakiegoś posta to dość niemiło powiedział do mnie pewien user, który kojarzył mnie z innego forum <na którym nie był mile widziany>...
Może to Ja? Ale raczej nie... chociaż... whatever...

villarica napisał(a):
robić inaczej niż inni tego ode mnie oczekują, stawiać na swoim, myśleć o niebieskich migdałach, szarlotkę itp. itd.
villarica napisał(a):
Lubię: szczerość, inteligentne rozmowy z inteligentnymi ludźmi, pomarańcze i jabłka, ludzi z dużym poczuciem humoru i z dystansem do siebie samego
villarica napisał(a):
ludzi, którym brakuje własnego zdania i wielu innych rzeczy i zjawisk...
Trochę wspólnego chyba... Spoko Mam chatę wolną na noc.
villarica
Muri
Muri
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.242
Plusy: 10
Posty: 149
Got Naoista napisał(a):
Eee tam, w sumie on napisał tylko, że przypełzłaś tutaj, i że Cię nie rozumie
A nie rozumie, bo jest ćwokiem.
Widzę, że pamięć masz dobrą, albo po prostu wiesz gdzie zajrzeć, żeby to sprawdzić xD
Got Naoista napisał(a):
Że ja?
Jakiej znowu złośliwości, co za szuja!
No właśnie ja też nie bardzo wiem
Cyceron napisał(a):
Genitalia.
Tia... jeśli tak uważasz to jesteś okropnie powierzchniowy...
Cyceron napisał(a):
Może to Ja? Ale raczej nie... chociaż... whatever...
Maybe... ale co było nie wróci, więc nie ma sensu 'rozgrzebywać' przeszłości
Cyceron napisał(a):
Spoko Mam chatę wolną na noc.
I co w związku z tym... czyżbyś chciał powiedzieć? xD Jeśli tak to lepiej nie mów... ;p

[img234.imageshack.us/img234/7742/villaud9.png]
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.393
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Got Naoista napisał(a):
villarica napisał(a):
dajesz Bankaja i papa (wiem coś o tym xD)

Popytaj tu i ówdzie.
Ma rację, na ogół zabraniamy mu się bawić w panelu admina.

Joe Weider napisał(a):
Mam też nadzieję, że sobie kiedyś pogadamy, bo już mnie nudzą gadki z Oldem. ;p
A kto Ci powiedział, że ja chce z Tobą gadać? ;p

Cycu, samotny i zdesperowany, szukasz dziewczyny przez internet? ;p

Co do koleżanki, jakiej muzyki słuchasz, i czemu mnie nie lubisz (Joe, Got, i reszta, wiem, że mnie nikt nie lubi, ale pytam odnośnie pierwszego postu)?
villarica
Muri
Muri
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.242
Plusy: 10
Posty: 149
Old Shatterhand napisał(a):
jakiej muzyki słuchasz
Dobre pytanie...
Słucham wszystkiego... no prawie wszystkiego...
To co wpadnie w ucho i jest znośne, zaczynając od Disco Polo [okazjonalnie xD], a kończąc na Hip-Hop'ie... Niem mam jakiś uprzedzeń do konkretnego gatunku, po prostu słucham tego co w danym momencie mi się spodoba i na co mam ochotę. Nastrój, humor, pogoda i konkretny dzień decydują o utworach jakie wybieram.
Kocham posłuchać od czasu do czasu SoundTracków z różnych anime [takie małe zboczenie xD], a poza tym uwielbiam LinkinPark i System of a Down.


Old Shatterhand napisał(a):
i czemu mnie nie lubisz
A to nowość :O Gdzie takie coś wyczytałeś? <bo ja chyba nic takiego nie napisałam -.-'>

[img234.imageshack.us/img234/7742/villaud9.png]
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
villarica napisał(a):
zaczynając od Disco Polo [okazjonalnie xD], a kończąc na Hip-Hop'ie
Ja tak dużych różnic między tymi nie widzę
Posłuchaj Mozarta

villarica napisał(a):
Kocham posłuchać od czasu do czasu SoundTracków z różnych anime
Posłuchaj OSTów Joe Hisaishiego, jeśli nie znasz, są zajebiste, Yoko Kanno też, ale tylko niektóre.

villarica napisał(a):
Gdzie takie coś wyczytałeś?
Pewnie tu:
villarica napisał(a):
Czego nie lubię?
[...]
Old kiedyś mówił, że dużo kłamie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
villarica
Muri
Muri
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.242
Plusy: 10
Posty: 149
Got Naoista napisał(a):
Ja tak dużych różnic między tymi nie widzę
Ja tam widzę... ale mniejsza o to... podałam tak dla przykładu <wiadomo chyba o co mi chodziło> xD
Got Naoista napisał(a):
Posłuchaj OSTów Joe Hisaishiego, jeśli nie znasz, są zajebiste, Yoko Kanno też, ale tylko niektóre.
Posłucham bardzo chętnie jak tylko znajdę [może masz jakiegoś linkacza do jakiś ich utworów?]
Got Naoista napisał(a):
Old kiedyś mówił, że dużo kłamie.
Oj nie ładnie... zobaczymy jak się będzie tłumaczył ;]

[img234.imageshack.us/img234/7742/villaud9.png]
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.393
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
villarica napisał(a):
Got Naoista napisał(a):
Old kiedyś mówił, że dużo kłamie.
Oj nie ładnie... zobaczymy jak się będzie tłumaczył ;]
A jest się z czego tłumaczyć?
Kłamstwo, mistyfikacja, ukrywanie prawdy itp. I dobrze na tym wychodzę, choć nie powiedziałem, że rzadko mówię prawdę. Kłamstwami nie próbuję też krzywdzić innych, traktuje je raczej jako czynnik niezbędny do bezproblemowego życia, za którym nota bene nie przepadam.

Hmmm, Got się pewnie przyczepi, należałoby więc coś dodać...

Jaką zupę lubisz najbardziej?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » [Witam!] Najwyższy czas się przywitać, czyli 'all about me' <o zgrozo...>
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook