Forum Dragon Ball Nao

» Podoba wam się imię nadane przez rodziców?

Strony:   1, 2, 3
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.861
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
ja mam na imię daniel i jest git

Obraz
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


ja mam na imię daniel i jest git
pisz że dłuższe posty...
Ja mam na imię Tomek. Co tu dużo mówić. Imię fajne jak dla mnie.
Jakbym był dziewczyną ... to bym był Ola, bo mnie tak chcieli nazwać...
I co jeszcze, fajnie jest ;p
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Franek. Mnie się podoba.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.597
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Kacper, może być. Lecz dużo opcji zdrabniania nie ma, np. Kacperek, Kacperuś. Dawniej rzadko spotykane imię, teraz tych Kacprów od czorta. Gdy rodzice mnie chrzcili to proboszcz się pytał, czemu chcecie dać swemu synu takie rzadko spotykane imię.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Kiper: 28.03.2009, 0:22
Madlen Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Madlen
Wiek: 31
Dni na forum: 5.922
Posty: 88
Mam na imię Magdalena Znajomi, rodzina zwykle mówią do mnie Madzia, Madziula. Natomiast mój nick 'Madlen' (to z francuskiego ) zawdzięczam .. mojej mamie Czasami tak do mnie mówi Podoba mi się moje imię, które z kolei zawdzięczam tacie, bo mama chciała mnie ochrzcić Milena (to imię kojarzy mi sie z taką jedną dziewczyną, której nie lubiłam) ...

^___^
Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.621
Posty: 308
Ja jestem Moniką, Moniczką (jak ja tego nienawidzę ), Monią, Monisią, Mośką itp. Ogólnie to nic do swego imienia nie mam, ale ile razy ja słyszałam : "Monika dziewczyna ratownika!". To jest denerwujące.
mikrusek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
mikrusek
Wiek: 27
Dni na forum: 5.584
Posty: 166
Skąd: Olsztyn
Ola , Aleksandra

Kathlar napisał(a):
Ja mam na imię Tomek. Co tu dużo mówić. Imię fajne jak dla mnie.
Jakbym był dziewczyną ... to bym był Ola, bo mnie tak chcieli nazwać...
I co jeszcze, fajnie jest ;p

HeHe
D_Corleone^^ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
D_Corleone^^
Wiek: 29
Dni na forum: 5.512
Ostrzeżenia: 1
Posty: 107
Skąd: オルシュティン
Kathlar napisał(a):
ja mam na imię daniel i jest git
pisz że dłuższe posty...
Ja mam na imię Tomek. Co tu dużo mówić. Imię fajne jak dla mnie.
Jakbym był dziewczyną ... to bym był Ola, bo mnie tak chcieli nazwać...
I co jeszcze, fajnie jest ;p


Gdybyś ty pisał długie posty, rozumiałbym roszczenie sobie do kogoś pretensji, ale skoro tak nie jest po co cytować kogoś kto w dodatku jest nowy. Oczywiście do ciebie, nie mam za to także żadnych pretensji, ale lepiej najpierw dwa razy pomyśleć zanim się coś napisze lub zacytuje.


Do rzeczy , Ja mam na imię Mateusz i mi się bardzo podoba, a na drugie imię mam Marek, a na trzecie wezmę Lucyfer - ( No w końcu można po aniołach, a on był upadłym aniołem , ciekawe czy pozwoloo ; p ) I, że tak powiem **** z tego , że Mateusz - wajchę przełóż i Mateusz Skarabeusz, bo to zabawa dla dzieci . Nigdy nie przejmowałem się przekręcaniem imienia czy nazwiska, ważne, że mi się moje imię podoba i tak ma być, no.. ; p

[ Dodano: 27.03.2009, 22:15 (po 1 minucie) ]
No może co do tego Daniela naszego, to nie nowy, ale mało się udziela, więc też trzeba na to zważyć, ale przecież istota tkwi w czym innym o czym napisałem .
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Podoba wam się imię nadane przez rodziców?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook