Forum Dragon Ball Nao

» Chaptery po polsku

Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.842
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Jak dobrze wiecie, a może i nie JPF wykupiła licencje na Naruto, tak więc w oficjalnym światku najnowsze chaptery PL przestały się ukazywać.Jeżeli macie jakiś problem ze znalezieniem (a obecnie może taki być) to polecam strone www.mangashare.com. Są tam polskie tlumaczenia, które stoją na całkiem przyzwoitym poziomie i co najwazniejsze, są już w piątek.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie wiem, może trafiłem na tak słabą grupę translatorską, ale tłumaczenia są wręcz do dupy. Czytać się tego nie da. Zero składni. Ledwo doczytałem ten 400 chapter.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.842
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Oiroke Team jest dosyć niezły w tłumaczeniu.Choć analizując te tłumaczenia z tekstem angielskim, dochodzę do wniosku, że żadne (przynajmniej te ultra szybkie) nie stoi na bardzo dobrym poziomie.No ale dla tych, co nie umieją zbytnio angielski, to jak gwiazdka z nieba.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.265
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Sprawdziłem tę grupę, chodziło mi o Forbidden Fan-skans [ffs]. Być może Oiroke jest dużo lepsza.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.827
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Polecam tłumaczenie kolesia o Nicku "Flea", możecie go znaleźć na różnych forach o Naruto...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Chaptery po polsku
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook