Forum Dragon Ball Nao

» Konkurs Piosenki Eurowizji

Strony: 1, 2  
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Eurowizja odbywa się rokrocznie w miejscu, gdzie wygrał poprzedni kraj, w tym roku Polskę reprezentuje Isis Gee. Kogo typujecie na zwycięzce? Tegoroczny półfinał w Belgradzie transmisja: Dzisiaj 21:00 TVP1.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Musze przyznać, że nawet ładnie śpiewa. Sama piosenka mi się bardzo podoba, choć za popem nie przepadam. Ma szanse dojść do finału, lecz nie wróże jej zbyt wysokiego miejsca. Niejednokrotnie mogliśmy się przekonać, że głosowanie przebiega w bardzo prosty sposób - ot jak nie można na siebie, to głosujemy na sąsiada. Byłe kraje związku radzieckiego będą pewnie się trzymać razem jak zawsze. To samo tyczy się krajów skandynawskich. By wygrać, bądź mieć bardzo wysokie miejsce, musi zrobić naprawdę piorunujące wrażenie. Inaczej nie mamy szans z koalicją sąsiedzką.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.850
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Eurowizja to obciach, jak śpiewał Kazik Staszewski, zresztą Isis Gee, czy jak jej tam, śpiewać raczej nie umie, a cały konkurs to żenada i popelina, jakich mało.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
53 konkurs piosenki eurowizji wygrała Rosja, Polska wylądowała na przedostatnim miejscu z 14 punktami. Powiem szczerze zirytowałem się sposobem głosowania, nie odzwierciedla on poziomu zaśpiewanej piosenki. Bo jeśli o mnie chodziło to Grecja miała lepszą piosenkę od Rosjii. Dokładnie podobały mi się trzy tegoroczne propozycje: Armenii, Grecjii i Norwegii. A jakie jest Wasze zdanie na temat tegorocznej Eurowizji?.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Abstrahując od sposobu wyłaniania zwycięzcy można stwierdzić, że ludzie w Europie się nie znają na muzyce. Już nie mówię o tym kto ile dostał, ale jak można był tą przykładowo hiszpańską chałę przepuścić? Dobrze, że chociaż Finowie tam wystąpili.

P.S.
Polaków na wyspach pewnie ręce od trzaskania esemesów bolą.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Joe dobrze, że napisałeś o Hiszpanii: Określił bym krótko tę piosenke: Bez komentarza. W ogólle nie powinni awansować .
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Muszę powiedzieć, że cała ta Eurowizja to głupota, w tamtym roku chyba wygrali cyrkowcy z Ukrainy albo zajeli czołowe miejsce, co więcej się wygłupiali niż śpiewali. Ludzie glosują dla jaj a nie tak jak ktoś śpiewa. Polska zajęła ostatnie miejsce a zasłużyła co najmniej na kilka wyżej...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.868
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Ja tam widze to bardziej na zasadzie "nie zagłosujesz na Rosję, nie będziesz miał gazu".
Mnie osobiście najbardziej podobały się piosenki Norwegii i Ukrainy. Co do Hiszpanii - a to ona przypadkiem nie była od razu w finale? Bo nie wszystkie piosenki przecież przez pół finał przechodzą.
Isis powinna mieć miejsce w pierwszej 15... No cóż, nie lubią nas ci nasi sąsiedzi...
TVP zapowiedziało, że w przyszłym roku nie przystąpimy do konkursu. Może i dobrze.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Ja nie rozumiem metody wybierania zespołu. Nie mogą w Eurowizji wystapić zespoły, które są na topie i słucha ich cała Polska? Skoro nam się będą bardziej podobać od Isis to i innym też...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.868
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Metoda jest taka - ludzie głosują przez sms kto im się podoba i jurorzy, a potem sumują punkty i jedzie ten kto ma najwięcej.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Ale w tym konkursie byle kto występuje w tym eliminacyjnym...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.868
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Występuje ten kto się zgłosi

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.970
Plusy: 25
Posty: 2.091
Ja się zastanawiam, czy powinno być tak, że Polskę reprezentują:
a) obcokrajowcy (patrz ubiegłoroczny konkurs)
b) ludzie, którzy po polsku wysławiać się nie umieją
A zresztą... Jaki konkurs tacy artyści. Od dawna wiadomo, że Eurowizja w świecie nie znaczy nic. Kwestia głosowania - to, co podoba się w jednym kraju, nie musi podobać się w innym. I mówienie, że dany artysta powinien być wyżej, jest kwestią tylko i wyłącznie osobistą.

Mart napisał(a):
Ja tam widze to bardziej na zasadzie "nie zagłosujesz na Rosję, nie będziesz miał gazu".
PWNED!
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
No i zajęliśmy pierwsze miejsce od tyłu . W dodatku większość głosów przychodziła z Irlandii i UK hihi. Dzisiaj na TVN24 prezenter powiedział, że nawet jakby Madonna występowała jako Polka to i tak by nie wygrała . Tutaj się liczą już tzw. sprawy stricte koleżeńsko-biznesowe.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez eMate: 25.05.2008, 23:09
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Że tak się wtrącę.

Mi się Turcy podobali - znośna alternatywa. ;]

Isis mi szkoda - kobieta się napracowała, tyle se botoksu wszczepiła, a dupa - nie wygrała.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Wysłuchałem wszystkich tych piosenek i żadna mi się nie podobała, poza tym myślałem , ze może Czesi na nas zagłosuja , ale nie...Ogólnie ujmując: zawiodłem się.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Turcy to i mojej siostrze się podobali, a z tego co słyszałem Ruski kupił muzykę i słowa do tej piosenki ...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.203
Posty: 633
Skąd: Kielce
Czego dotknie Timbaland, to zamienia się w złoto. Tak było w przypadku propozycji rosyjkiej. Skrzypek i łyżwiarz z występu pana Dimy to sławy na skalę światową. Aspekt gazu, poruszony przez Mart, ma swoje, pewne racje. Poza tym, kraje bałańskie, skandynawskie i beneluks trzymają się razem. A że Polska gazu nie ma, ani nie należy do żadnej grupy krajów, punkty dostała od Polonii z Wysp. Pozwolę sobie zacytować pana Orzecha:
(..) jest konkurs piosenki. To jest konkurs matematyczno-przyrodniczy(..)
Dziękuję.

A co do propozycji hiszpańskiej, która, jak widzę wywołała dużo kontrowersji: dupa, dupa, dupa, jak to rzekł kiedyś śp. profesor z mojej szkoły.

Uważam, że Rosja wygrała zasłużenie, nie oszukujmy się, piosenka była dobra, nawet bardzo. Uważam jednak, że Armenia powinna być wyżej. Grecja? Jak na mnie, średniak. Za to Bośnia i Hercegowina pokazali fajny show, z zabawną choreografią, jeżeli można to tak nazwać, piosenka też niczego sobie.

PS. Zapomniałabym: czy Wam też wydaje się, że jedyne obiektywne punkty to te w przedziale 1-7(może ? Proszę o ddpowiedź ^^
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Kyasarin napisał(a):
1-7(może ? Proszę o ddpowiedź
Masz rację Kyasarin, bo dalej to już zaczyna się robić nieciekawie, że się tak wyrażę.
W grę wchodzą sprawy czysto polityczne, "sąsiedzi" głosują na siebie
A piosenka, która wygrała tegoroczny konkurs nie była według mojej skromnej opinii jakimś naprawdę bardzo dobrym utworem.
Nazwałbym ją mianem średniaka.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
54 konkurs piosenki Eurowizji, który wczoraj odbył się w Moskwie (Rosja) wygrał Alexander Rybak (Norweg) z piosenką "Fairytale", no cóż powiem krótko, nie spodziewałem się takiego wyniku, moim tegorocznym faworytem był Azerbejdżan czyli Aysel Teymurzade i Arash z piosenką "Always". Niestety nie udało im się zwyciężyć... A co do występu Polki, powiem tak:
kolejna klapa.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Konkurs Piosenki Eurowizji
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook