Forum Dragon Ball Nao

» Bezsenność

Strony:   1, 2
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Jeśli chodzi o problemy z zasypianiem, to takich na co dzień nie mam. Jednakże jestem swoistym 'nocnym markiem', ponieważ gdy wszyscy w rodzinie kładą się spać o 22, to ja potrafię funkcjonować do 2-3 w nocy. No a jeśli chodzi o sen, to mój organizm zazwyczaj potrzebuje 10 lub 12 godzin snu, dlatego zazwyczaj wstaję o 13 (akurat na obiad ). Próbowałem się parę razy przestawić i zasnąć o 22, po czym wstać o 10, ale po jakimś czasie znowu wracam do późniejszych godzin.
Co do problemów z zaśnięciem, to zazwyczaj wywietrzam pokój albo coś zjem lub napije się.

Grupa Mirai
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Właśnie czytałem mój post sprzed 2 lat... Niestety nic się nie zmieniło . Problemy ze snem jak były, tak są dalej.
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
W dni kiedy chodzę do szkoły nie mam problemu z zaśnięciem. Gorzej jest w weekendy, a szczególnie w nocy z niedzieli na poniedziałek. W niedziele wstaję ok. 13-14 po 12-13 godzinnym śnie. Chodząc spać ok. 23-24 usypiam dopiero 3-4 godziny później, co jest efektem poniedziałkowego zamuła.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Nie mam bezsenności, tylko chodzę spać o dziwnych porach - kiedy wracam z Akademika do siebie, chodze spac koło 2-3 , natomiast w Łodzi już po lekko po 1 . JEdynie co mi przeszkadza w spaniu - chrapanie =='.
konto usunięte
Nail
Nail


Najwcześniej idę spac o godz. 23. Ale lepiej wysypiam się, śpiąc krócej, czyli tak 7 godzin albo 8. Jak dłużej to ciężko w sumie mi się z wyra podniesc. A z samym zasypianiem to różnie bywa, chociaż ostatnio mam raczej problemy.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Ja się chcę pochwalić. Udało mi się zwyciężyć z bezsennością. Przynajmniej w jakimś tam stopniu, który mnie satysfakcjonuje. Ostatnie dobre kilka dni zasypiałem do godziny, co patrząc na moją przeszłość odnośnie omawianego zajęcia jest dalece odległym wynikiem od rekordów. Swego czasu w wakacje kładąc się o godzinie zerowej zmęczony, zasypiałem jak robiło się widno o 4, czy nawet 5. Recepta? Nie wiem, to chyba przychodzi samo. Choć wskażę, że prawdopodobnie ma to związek ze stanem psychicznym, który u mnie ostatnio błyska. A to jak go poprawić to już inny temat, chyba każdy wie co jest dla niego najlepsze.

Pozdrawiać.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Nie mam problemów z bezsennością, kiedy się położę i akurat nie sms'uję, nie sprawdzam czegoś za oknem albo nie czekam na jakiś telefon to po prostu kładę się i po niecałej godzinie zasypiam. Czasami nawet po 10 minutach. Jeżeli mam jakiś poważny problem to wtedy o nim myślę i czasami zdarza mi się nie spać, ale wtedy zazwyczaj nie mogę zasnąć góra dwie godziny (zazwyczaj normalnie zasypiam) i prawie nigdy nie mam takiego problemu.

Kiedyś miałem taki okres, że nie mogłem zasnąć. Po prostu mi to minęło, pewnie z dojrzewaniem.
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.160
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Kiedyś gdy szłam spać, było to jakoś 22.00-23.00 zasypiałam zwykle 1-2 godziny po ciągłym wierceniu się. Teraz chodzę spać około 12, czasem 1 w nocy i szybciej zasypiam. Już tak mam, gdybym teraz poszła spać, 2 godziny bym tylko przeleżała i nie zasnęła. Chyba że byłabym cholernie zmęczona, to zasnęłabym nawet teraz przed komputerem.

True Saiyans fight alone
MaGnum Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MaGnum
Wiek: 28
Dni na forum: 5.219
Posty: 76
Skąd: Bochnia
U mnie jest prosto: muszę iść spać późno, żeby mieć dobry sen.

http://www.youtube.com/user/magnumSSJ
http://www.youtube.com/watch?v=rogvlB2SP4k
konto usunięte
Nail
Nail


Ja po przyjeździe z Holandii nie mam już tych problemów ze spaniem co wcześniej. Po prostu musiałem spróbowac czegoś nowego.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Bezsenność
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook