Forum Dragon Ball Nao

» [CZeść] Shihouin 'Różowy'

Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
1. Mini Przedstawa

Imię: Damian

Wiek: 16 (17 skończę 9 lipca)

Real Nick: Gumer, które wzięło się z Gumiś, ale uznano iż ta forma jest nie pasująca już do 16 latka, więc zmieniono ją na to "doroślej" brzmiącą.


2. Nick'i na forum:

- Majin Gogeta - Wiadomo jak większość nie stawiałem na jakość, ale by po prostu [ ort! ] być i postować na pierwszym forum na jakim w tym czasie byłem zarejestrowany. Po chyba nie całych paru godzina pojechałem, a raczej próbowałem pojechać po ambicji Megan, co jak się później okazało było największą (teraz) miło wspominaną klapą oraz obecnie najlepszą przyczyną tego iż nadal tu jestem. Oczywiście wtedy podbił też Nameck_Warior (?) i nawet wyszło mu mnie inteligentnie pojechać (fajne to musiało być szkoda, że screena nie mam). Na początku się zniechęciłem jednak po czasie chciałem mu się odegrać i tak się wciągnąłem.

- Shihouin "Różowy" - Po paru krótkich (4 miechy i niecały rok) na forum mała zmiana, posty się wydłużały, stawały się jakościowo lepsze oraz z ukształtowanym światopoglądem. Obecnie spokojnie sobie przesiaduję na forum czytając sobie posty innych użytkowników rzadko kiedy pisząc coś. stąd wyłniła się dla mnie ranga, która sam wymyśliłem (heh) "Skryty w cieniu", bo chyba tak rzeczywiście jest. Druga część rangi to "po prostu [ ort! ]", które zawsze pisze razem tak jak kiedyś "w ogóle", jednak to drugie przestałem tak pisać bo ładniej wygląda w poprawnej formie.

cytat z mojego postu 06.07.2006 dający dowód na moja lamerkość kiedyś i błąd po prostu [ ort! ] xD

Megan-co tu dużo mówić (choc ją mało znam, wiem że odemnie nie chce [ ort! ] oceny wieku) umie mi doradzić i wytłumaczyć po prostu [ ort! ] traktuje ją jak "doradce" w różnych sprawach.

3. Podpisy, Avatary, Sygnatury:

Podpisy - nie pamiętam większości, a utkwiły mi w pamięci linki do stick filmików, które skomentowane zostały na coś w rodzaju "boję się to otworzyć"

Avki

- Gogeta
- Gif twarzy z DB
- w miedzy czasie tych nie pamiętam.
- Yoruichi
- Azjatka (obecny)

Podpisy

- Pewnie jakieś lamerskie z neta.
- Saskue na tle z błyskawicami z różowym napisem "Gumiś" xD
- Yoruichi Shihouin
- Azjatka do avka

4. Wydarzenia:

Malutko ich będzie bo aż jedno, które nastąpiło niedawno otóż jest to zrobienie loga na forum i zdobycie upragnionego koloru nicku = różowego. po prostu [ ort! ] lubię się wyróżniać

5. Życie prywatne

Cóż jestem dość skrytym i nieśmiałym człowiekiem, a raczej byłem, bo teraz nabrałem trochę pewności siebie oraz bardziej cenie sobie wartości takie jak przyjaźń na których wcześniej mi nie zależało lub kpiłem sobie z tego. Zainteresowania (Od niedawna bardziej Japonia, Manga, Anime) lub coś co mnie kręci często zmienia się (piłka nożna > koszykówka > siatkówka > Le parkour > Karate > Akrobatyka > C - walk). Tak sobie "liznę" wszystkiego po trochu, ale na niczym się nie skupiam by coś opanować w stopniu perfekcyjnym. Spokojnie prowadzę swoje życie uważając wszystko za neutralne dopóki "to coś" traktuje mnie neutralnie. Jestem tolerancyjny do pewnej granicy i na wstępie powiem nie lubię gejów, pedofili i ludzi zabijających bym ukrzyżował na przykład dla innych. Lubie oglądać filmy francuskie i japońskie ("Azumi", "Hero", "Dom latających sztyletów").

Nie wiem co dalej napisać, bo w sumie tak posklejałem bez ładu i składu xD luziowy

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.160
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Sie ma Gumer.
Ogólnie, to ten, trochę narzekałeś przy tworzeniu loga na forum, ale w końcu coś z tego wyszło.

Shihouin napisał(a):
rzadko kiedy pisząc coś
"0,40 dziennie". Jaki rozmowny

"Hero" i "Dom latających sztyletów" to chińskie produkcje, a nie japońskie

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Naowicz napisał(a):
"Hero" i "Dom latających sztyletów" to chińskie produkcje, a nie japońskie
No tak rzeczywiście, ale daleko wschodnie produkcje mogę być?

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.767
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Skądś tego Pana znam...
Pora nadrobić zaległości i przywitać się ze swoimi klanowiczami, czym zirytuję ludzi z wysokich stołków nie lubiących spamu.
Witaj z rana różowa mordo roześmiana! Pisz mądrze, zachowuj się odpowiednio i nie spamuj. Przestrzegając powyższego Kodeksu zostaniesz w pełni zaakceptowany. To dobre rady kolegi, który zalogował się o miesiąc później od Ciebie.
Z tego co wywnioskowałem z Twoich pierwszych 538 postów jesteś osobą niezwykle spokojną, dyskretną i różową.
Domysły: Pewnie piszesz z piwnicy bądź strychu, tam jest dużo cienia do skrywania.
Moje osobiste przemyślenia na Twój temat: zajebisty gość.
Pozostań sobą, tylko częściej wychodź na powierzchnie z tej swojej skrytej piwniczki.
A i nie zapomnij wspomnieć o mnie w swoim testamencie.
Pozdrawiać.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [CZeść] Shihouin 'Różowy'
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook