Forum Dragon Ball Nao

» Ossu! Watashi wa Pax desu! (I'm Back)

Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Witam Wszystkich!
Nazywam się Paweł, ale każdy zna mnie pod nickiem Pax. Lat mam 19, mieszkam niedaleko miasta zwanego Łódź, a 600m od innego usera, Mistrza ,którego pozdrawiam .

Zapewne myślicie sobie czemu w tytule podałem "I'm Back" (z ang. Wróciłem). otóż jak pamiętają jedynie najstarsi userzy i modzi, jak i szanowny admin swojego czasu byłem bardzo aktywną osobą udzielającą się na tym właśnie forum. Jak dzis pamiętam pierwsze posty moje jak i ludzi którzy wtedy zaczynali, a teraz stoją na wysokich szczeblach drabiny DBNAO. Miło jest zobaczyć jak niektórzy rozwinęli się i zmienili podejście do życia i pisania postów, oraz do samego forum. Pamiętajcie, to zawsze społeczność internetowa (czyt. ludzie) tworzyli forum a nie edytory www i http

Moje początki na DBNAO zaczynały się od niejasnych postów, zazwyczaj krótkich i mało konkretnych. Jednak z wiekiem i czasem starałem sie pisać zrozumialej, więcej i ciekawiej.

Zapytacie: "skoro taki aktywny był to czemu nagle znikł i przestał dawać znaki życia?" Moja odpowiedź będzie mało oryginalna, ale szczera - nie chciało mi się już pisać w koło Macieju o tym samym, wolałem czas spędzać na czymś innym. W końcu zapomniałem o DBNAO zupełnie.

Ostatnimi czasy jednak Mistrzu namawiał mnie na powrót kusząc milszą atmosferą na forum, nowym wizerunkiem, ciekawymi ludźmi i innymi nowościami.

Dlatego więc jestem, dojżajszy, z zupełnie świeżym spojrzeniem na anime i mangę, z nowym bagażem doświadczeń oraz chęcią do udzielania się na forum.
Mój wachlarz info o anime również poszerzył się o kilka dobrych tytułów, więc skłonny jestem zawsze do rozmowy .

Pozdrawiam wszystkich userów, modów, admina i ludzi którzy pamiętają mnie jeszcze zanim głos mój ucichł na tym forum

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Witaj Kowboju!
Nie będę ukrywał ,że Twój powrót NIE jest mi obojętny. Liczyłem na niego i na szczęście się doczekałem! Mam nadzieję na reaktywację gorących rozmów, burzliwych i kontrowersyjnych poglądów oraz perwersyjnych zabaw ^^
Dawniej mawiano, że "Jeden stary przyjaciel jest lepszy od dwóch nowych". Spróbuję odświeżyć dane stwierdzenie: "Jeden stary forumowicz, jest lepszy od pięciu nowych".
I to się zgadza.
Pozdrawiać!

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Pax wrócił po tylu latach!
Jak dzionek?
Dzisiaj widziałem, że jesteś on-line, to mi się temat otworzył z Twoimi teledyskami... tworzysz jeszcze jakieś?

Pax napisał(a):
Dlatego więc jestem, dojżajszy, z zupełnie świeżym spojrzeniem
O lol, właśnie czytałem posta m.in. o powrocie Cella, i mi się skojarzyło.

Nazwę tematu masz po japońsku... uczysz się, albo coś?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Po tylu latach....heh miło sie robi gdy takie rzeczy się czyta
CO do teledysków to nie miałem zbytnio czasu ochoty i umiejętności aby sklecić coś nowego
Nazwę tematu masz po japońsku... uczysz się, albo coś?
Nie, nie uczę się ale jako fan M&A i stały niegdyś bywalec tego forum zawsze sądziłem, że podstawowe zwroty każdy znać musi

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Z racji, że jestem dość "świeżym" użytkownikiem, nie miałem okazji z Tobą porozmawiać/dyskutować etc., ale wiele razy podczas przeglądania różnych tematów natykałem się na posty Twojego autorstwa. Te z kolei cechowały się zazwyczaj ciekawym, innowacyjnym podejściem do danej sprawy, widać, że starałeś się rozpatrywać dany aspekt pod różnym kątem. Z drugiej strony nie zauważyłem zbyt wielu postów o charakterze dyskusyjnym w dziale Hyde Park, co w pewny sposób nie pozwoliło mi ocenić Twojego potencjału. Jednak mam nadzieję, że po tej długiej przerwie pokażesz się z lepszej strony i będziesz jedną z wiodących postaci na forum.
Pozdrawiam

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Witam Cię Pax, ja cię nie pamietam bo nawet neta nie miałem, kiedy pisałeś. Pozdro

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Ja również ponownie witam Cię gorąco pośród nas. Hello!
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja Ciebie Pax ledwo kojarzę , ale to bardzo słabo. Jeszcze zanim się zarejestrowałe, przeglądałem sobie forum i zauważyłem, że czymś się wyróżniach. Ty miałeś zapewne tego ava z Naruciakiem, nie?

Dobrze, że wracają starzy userzy, może się dziać coś wreszcie ciekawego, a nie tylko : , z Gotenksem
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Siema, ja Ciebie pamiętam . Raz myślałem co się staO, że Ciebie wywiało. Fajnie że jesteś.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Pamiętam Cię jeszcze z czasów Paxela (w pamięci utkwiło mi, jak mówiłeś, skąd wziął się Twój nick - z przekręconego smsa^^)
Przed przerwą wydawałeś się lajtowy, więc teraz może być tylko lepiej
Witamy znów :p

Obraz
PALATIAL REGALIA
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Witaj Pax w naszych progach xD. Niestety nie miałem okazjii Cię poznać . Mam nadzieję, że miło będzie nam się rozmawiało na forum
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Bez kitu ;p Pax trochę ciebie nie było, ale miło, że wróciłeś do żywych ^^'

GL HF na forum (:

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Cześć!Nie jestem pewien,czy podczas moich początków na forum jeszcze się tu udzielałeś,ale zapamiętałem Cię z avatara Naruto na tle ognia,chyba pierwszy obrazek jaki widziałem z tego anime.O ile się nie mylę,to Ty byłeś jednym z pierwszych,którzy polecali tę mangę/anime i "promowali" ją na forum.Twoją postać zapamiętałem również z bardzo dobrych teledysków.

Myślę,że powrót będzie udany Pozdrawiam!

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Dobrze, ze wróciłeś. Z pewnością wzrośnie jakość postów. Ciesze się także, że zabierasz głos w dziale Naruto - czym więcej osób tym lepiej.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Ossu! Watashi wa Pax desu! (I'm Back)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook