Forum Dragon Ball Nao

» Euro 2008: Grupa A

Strony: 1, 2  
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.821
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Co sądzicie o składzie grupy A na Mistrzostwach Europy w Austrii i w Szwajcarii?

Grupa A
Szwajcaria
Czechy
Portugalia
Turcja

Terminarz:

07.06 18:00 Szwajcaria - Czechy [0:1] 70' Sverkos
07.06 20:45 Portugalia - Turcja [2:0] 61' Pepe, 90' Meireles

11.06 18:00 Czechy - Portugalia [1:3] 17' Sionko - 8' Deco, 63' C. Ronaldo, 90' Quaresma
11.06 20:45 Szwajcaria - Turcja [1:2] 32' Yakin - 57' Senturk, 90' Turan

15.06 20:45 Szwajcaria - Portugalia [2:0] 71', Yakin, 83' Yakin (karny)
15.06 20:45 Turcja - Czechy [3:2] 75' Turan, 87', 89' Nihat - 34' Koller, 62' Plasil

Awans:
1.Portugalia 6 pkt
2.Turcja 6 pkt

3.Czechy 3 pkt
4.Szwajcaria 3 pkt

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.046
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Ta grupa to natomiast dla mnie najmniej interesująca. Obstawiam, że z grupy wyjdą: Portugalia oraz Szwajcaria. Obawiam się również Turków, którzy mogą narobić ambarasu pozostałym drużynom .
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.821
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Ja uważam, że wygrają tą grupe Portugalczycy przed Czechami... Szwajcaria będzie 3 a Turcja wszystko przegra... Grupa przewidywalna...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Myślę, że Portugalczycy wyjdą spokojnie z grupy. Tuż za nimi mogą być Turcy. I co tutaj więcej dodawać. Po prostu tak będzie.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
IMO wyjdą Portugalia, chociaż to ciołki, i Czechy.
Szwajcaria, Turcja... szczerze, nie znam ;p

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.258
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Stawiam na Portugalię i Szwajcarię. Mimo, iż Czesi są mocniejsi od Szwajcarów, myślę, że Szwajcarzy mogą sprawić niespodziankę, tym bardziej, że są gospodarzem.
A grupa jest tymbardziej ciekawa, bo siękrzyżuje z naszą, jeśli wyjdziemy z drugiego to pewnie zagramy z Portugalią.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Stawiam na Portugalczyków, którzy wyjdą z grupy na pierwszym miejscu, oraz Czechów. Czesi są mocną drużyną mam nadzieję, że nasi sąsiedzi dadzą radę wyjść z grupy, z drugiej strony stawiałbym Turcję jako takiego "czarnego konia" tej grupy, nie raz Turcy mobilizowali się na wielkich imprezach. Jednak z grupy wyjdą Portugalia i Czechy.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.175
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
A ja bedę obstawiał tak

1. Portugalia
2. Czechy
3. Szwajcaria
4. Turcja

Chociaż w sumie Turcja tez nie jest zła, Szwajcaria bo gra u siebie, Czechy bo są dobrym zespołem, a Portugalia z przyczyn oczywistych. Jednak nie zapominajmy , ze w tamtym roku czarnym koniem była Grecja i to właśnie ona wygrała i pokonała np. Francuzów , więc wszystko zdarzyć się może.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Mecz Czechy - Szwajcaria został zakończony wynikiem (1:0) gola strzelił piłkarz z numerem 10 nie pamiętam jego nazwiska.

Tamten temat nie służy do takich informacji. Ten zresztą też, bo komentarza brakuje.
SoheiMajin Gotenks
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.046
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Od razu informuję, że ja się zajmę wypisywaniem wyników i strzelców w pierwszym poście tematu, żeby nie zaśmiecać postami o każdym meczu.
Co do meczu otwarcia - szkoda Freia i reszty Szwajcarów, moim zdaniem grali dużo lepiej Ale taka już jest piłka, jedna sytuacja i bum, Czesi trafili .
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.701
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Sędzia dał dupy. Dwie ręki w polu karnym i bramka ze spalonego. głupi [ ort! ] !?.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.647
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Ja na Czechów liczyłem i jestem bardzo zadowolony. A te dwie ręki - pierwsza była, racja, mimo że nabita. Druga to zwykłe uderzenie w bark.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.175
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Ja nie byłem specjalnie za żadną z tych drużyn , ale Szwajcarzy bardzo dobrze grali i szkoda , ze im się nie udało i przegrali [ rym niezamierzony -_-] , więc na tym meczy się zawiodłem.

Cóż, Portugalia prowadzi 1:0 po golu Pepe i sadzę , ze tak już się utrzyma.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.258
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
2-0 Portugalia wygrała (akcja na 2-0 była niezła, szybka i skuteczna). Zasłużenie, bo grali lepiej. Dobrze też, że Czechom się udało, wątpiłem w ich zwycięstwo w meczu otwarcia, ale udało się.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.701
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Szarak napisał(a):
A te dwie ręki - pierwsza była, racja, mimo że nabita. Druga to zwykłe uderzenie w bark.
Nabita ręka po wyskoku na wysokości głowy - dziwnie to zabrzmiało
A ta druga [ ort! ] to zwykłe uderzenie na łokieć wystawiony w celu odbicia piłki. Nie bądźmy śmieszni, takie zagrania są ćwiczone, jeden pan nawet o tym film nakręcił.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ten Pepe chociaż w Realu grzeje ławę to dobry piłkarz. Fajnie padła ta pierwsza bramka klasyczne podanie z klepki, obrońca Turecki miał piłkę na nodzę, ale skończyło się wynikiem 2:0. Brawo Portugalia, chociaż w studiu przed meczem wszyscy stawiali na Turków jedynie Boniek powiedział 1:1.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.046
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Pepe nie grzeje ławy w Realu, bo chyba nie płaciliby za niego w takim razie 20 mln euro ? W tym sezonie miał ogromnego pecha z kontuzjami i kartkami, dlatego nie grał. A bramka jak na obrońcę - cudowna.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Jak nie, jak tak... Komentator wspominał podczas transmisji, że Pepe ma problemy ze znalezieniem miejsca w pierwszym składzie Realu, ponieważ konkurencja w klubie jest zbyt duża toteż grywa bardzo rzadko.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.821
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Muszę się zgodzić, świetnie rozegrał piłkę z Gomesem i strzelił jak rasowy napastnik. Zresztą pierwszą bramkę chyba też prawidłowo strzelił... Druga bramka także była piekna. Ronaldo ładnie się rozpędził i podał do Jao Mutinio a ten do Merelesa ;] Piękna bramka ^^

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.046
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Dark Sky napisał(a):
Jak nie, jak tak... Komentator wspominał podczas transmisji, że Pepe ma problemy ze znalezieniem miejsca w pierwszym składzie Realu, ponieważ konkurencja w klubie jest zbyt duża toteż grywa bardzo rzadko.
Komentatorzy gadają czasami takie bzdury, że słuchać ich nie mogę. Jestem kibicem Realu, więc uwierz mi na słowo, że Pepe to podstawowy zawodnik Realu, o ile jest zdrowy.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Euro 2008: Grupa A
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook