Forum Dragon Ball Nao

» Wielki Tutorial 'Jak wstawić najlepszą na świecie emotkę do własnego Gadu-Gadu'

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Wielki Tutorial "Jak wstawić najlepszą na świecie emotkę bijącą na Nao rekordy popularności, będącą wyrazem wszelkich znanych ludziom najwyższych uczuć (oto ona: Obraz) do swojego Gadu-Gadu zwanego dalej GG"
  1. Instrukcja jest przeznaczona do najnowszej wersji GG: 7.7.0. Jeśli masz inną, ściągnij nową, jeśli masz inny komunikator, będziesz miał problem

  2. Należy ściągnąć emotkę:

    Oto ona: Obraz

  3. W następnym kroku należy zmienić jej nazwę na xDD o rozszerzeniu .gif

  4. Następnie należy wcześniej pobraną emotkę powielić. Nowo powstałemu plikowi z emotką należy zmienić nazwę na _xDD z rozszerzeniem .gif

  5. Obie emotki trzeba zaznaczyć kursorem po czym wyciąć, prawym klikiem myszki

  6. Należy wejść w pierwszy katalog z emotkami GG - zwykle jest to "C:/Program Files/Gadu-Gadu/emots/1/", a jeśli nie, to w okolicy. Należy tam wkleić wycięte wcześniej emotki, tak by emotki xDD znalazły się wśród innych emotek wykorzystywanych przez GG

  7. Należy odnaleźć w tym samym katalogu plik emots.txt, po czym go otworzyć

  8. Dodać na sam koniec pliku emots.txt nową linijkę, w niezmienionej postaci, o całkiem długiej treści:
    linijka:
    ("xDD","xDDD","xDDDD","xDDDDD","xDDDDDD","xDDDDDDD","xDDDDDDDD","xDDDDDDDDD","xDDDDDDDDDD","xDDDDDDDDDDD","xDDDDDDDDDDDD","xDDDDDDDDDDDDD","xDDDDDDDDDDDDDD","xDDDDDDDDDDDDDDD","xDDDDDDDDDDDDDDDD","xDDDDDDDDDDDDDDDDD","xDDDDDDDDDDDDDDDDDD","xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD"),"xDD.gif","_xDD.gif"
  9. Wyłącz swoje GG, a następnie włącz je ponownie

  10. Jeśli wszystko poszło zgodnie z planem, możesz cieszyć się nową emotką na Twoim GG, wyświetlaną także na liście emotek GG. Dostępna ona będzie pod tekstem xDD, xDDD, xDDDD itd., czyli pod tymi wyrażeniami, które zawarte były w linijce wklejanej przed paroma chwilami do pliku

  11. Aby Twojemu rozmówcy emotka także się pojawiała, musi wykonać wszystkie czynności zawarte w tym temacie. Wtedy i on będzie mógł cieszyć się najlepszą na świecie emotką we własnym GG

  12. Na chwilę obecną emotki używają:
    • Naowicz
    • Jouu Waidaa
    • Daichi
    • Dark Sky
    • Hako
    • theEND
    • Zettai
    Oni Cię zrozumieją! Bądź jednym z nich!

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 7 razy, ostatnio zmieniony przez Shounen: 21.09.2009, 15:24
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Mam problem z krokiem nr. 8, ponieważ nie mogę odnaleźć katalogu emots.txt co zrobić jeśli nie jest on utworzony?
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Emots.txt to plik tekstowy w C:/Program Files/Gadu-Gadu/emots/1. Tam gdzie musisz wrzucić obrazki. Utworzony jes na pewno, musisz dodać ścieżkę ukrytą przez Gotenksa na samym końcu.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Musi być utworzony. W tym pliku z emotami.

Swoja drogą, to właśnie restartuję gg I Zaraz mnie będziesz mógł, Gotku, dopisać do listy

Obraz
PALATIAL REGALIA
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Mam, tylko nie wiem gdzie to rozszeżenie wstawić, w jakim formacie? Bo ja to rozumuje tak: Jak mam tą emotikonkę, to w 8 kroku przemieniam jej rozszeżenie na takie jak pokazał Got, tak?.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Dark Sky napisał(a):
Mam, tylko nie wiem gdzie to rozszeżenie wstawić, w jakim formacie? Bo ja to rozumuje tak: Jak mam tą emotikonkę, to w 8 kroku przemieniam jej rozszeżenie na takie jak pokazał Got, tak?.
O czym Ty chłopie mówisz? Po prostu wklejasz ten kod, który podał Gotenks do pliku emots.txt

Obraz
PALATIAL REGALIA
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Mam tlena, więc mało mnie obchodzi ta zacna emota ;p Swoją drogą nigdy nie lubiłem emot Ale ta jest taka inna, magiczna.

Postaraj się zrobić tutoriala do tlena v. 6.0.2.69

Byłbym wdzięczny

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Sposób na tlena:
1. Dopychamy się tu:
C:\Program Files\Tlen.pl\skins\emo_sets\standardowy
2. Tu zapisujemy obrazek Obraz. Zmieńmy jego nazwę na xd.
3. Znajdujemy plik emo.xml - otwieramy go za pomocą Notatnika.
4. Jedziemy na sam dół pliku i za ostatnim znacznikiem </i> doklejamy następującą linijkę:
<i i='72' g='xd.gif' d='Cartman' l='2' r='22' t='208' b='228'>
<t>xDD</t>
</i>
5. Zapisujemy zmiany w pliku, po czym ponownie uruchamiamy komunikator.

Opis dla wersji 6.0.2.62. Problemów z innymi być nie powinno ;p
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ale słuchajcie, ludziska !!

Nie lepsza jest ta emotka : - żeby lepiej było ją widać, walnąłem potrójnie.

Ta przynajmniej jest na gadu . Posiada w sobie całe dobre. Osoba druga może zrozumieć, jakie emocje kierują tą osobą, od bólu, cierpienia, poprzez zadowolenie, przyjemność, radość.

I po co to zmieniać. A nie jakieś: IKS DE DE , magiczne :
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Jako iż muszę używać tego ścierwa - Gadu Gadu postanowiłem dodać sobie te zawaliste do emotek i dobrze mi z tym ^^. Tak więc możecie mnie dopisać do osób używających

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Wielki Tutorial 'Jak wstawić najlepszą na świecie emotkę do własnego Gadu-Gadu'
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook