Forum Dragon Ball Nao

» Wakacje

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  

Gdzie najchętniej wyjeżdżacie na wakacje?

Gdzie najchętniej wyjeżdżacie na wakacje?
Nad morze 24,32% 9 24,32%
Na mazury 5,41% 2 5,41%
W góry 10,81% 4 10,81%
Za granicę 24,32% 9 24,32%
Zostaję w domu 29,73% 11 29,73%
Jadę gdzieś indziej 5,41% 2 5,41%
Wszystkich głosów: 37
vegetto Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
vegetto
Dni na forum: 6.809
Posty: 1
ja właśnie wruciłem z Majorki i było zajefajnie laski, impreski a starzy w domu
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Hmm ja ogólnie przez te wakacje jestem zajęty remontem pokoi w domu, chociaż ostatnio mam więcej czasu na swoje upodobania, czyli leniuchowanie lub spotkanie się z kolegami.
A tak ogólnie to wyjechałem only do babci by pomagać przy budowie garażu

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shiro: 01.09.2005, 12:27
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.803
Posty: 164
całe wakacje bym przesiedział w domu...hehe ale wyjeżdzam do lublina.
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Ja w wakacje siedziałem cały czas przy kompie lub wylegiwałem się.:)ale są za krótkie
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
To tak: komp, rysowanie (trzeba szlifować tzw."talent" ), zarabianie na mangi m.in.DB (bo nie mam na razie [ ort! ] żadnego tomu ), być może wyjade co Chorwacji, ale nie jest to pewne, bo chyba pieniądze na wyjazd rodzice zainwestują w nowy dom,
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.620
Posty: 325
Skąd: Mokotow
A ja Zostaje na starych smieciach

pulkarecordzz.phorum.pl
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Jak co roku. Budowa chałup z dziadkiem murarzem ( da się zarobic niexle ), remonty, remonty, remonty. No i pewnie troche czasu na szukanie dziewczyny . . . co wbrew pozorom nie jest takie proste w mojej okolicy . . .
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Jade zapewne na obóz nad Balaton pozniej nad jeziorko pod namiota I zapewne wyciagna mnie starzy nad morze na litwe bedzie wesolo

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.620
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Ja moze pojade do augustowa , michalowa , do cioci i osiedle sie liczy !!

pulkarecordzz.phorum.pl
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Wakacyjne plany zapowiadają się znakomicie.Dla jednych nadchodzi koniec nauki,dla innych juz dawno nadszedł.W swym pierwszym miesiącu chciałbym popracować troche na reszte mych wakacji.Natomiast sierpien upłynie pod znakiem spotkań z pewną panną (pozdrowienia Megane),z którą zamierzam spędził długie,gorące,letnie wieczory ... i noce (pozdro Megane poraz drugi) i dnie (poraz trzeci).

PS:Może kiedyś sama się pofatygujesz by napisac o swoich planach wakacyjnych w swoim własnym temacie.Pozdrawiam

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
w lipcu wypad poza miasto, gdzies nad morze (szkoda, ze tylko nad baltyk:D). mialem jechac z ziomem do turcji, ale nagle sie okazalo, ze nie ma kasy wrrr. za rok jedziemy do acapulco i tyle a tak to siedze w domu i nagrywam z ziomem ew. kuje do poprawek
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.620
Posty: 325
Skąd: Mokotow
no wiedz ja sie wybieram do cioci i do pracy zbierac wisnie potem augustow rulezz

pulkarecordzz.phorum.pl
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Plany na wakacje...
Póki co wyglada to całkiem nieźle...
Ale mam nadzieje, że z czasem bedzie wyglądac jeszcze lepiej.
Co jest pewne? Wyjazd na Węgry na d Balaton i do Budapesztu. A w drodze powrotnej- dwa dni na Słowacji u "starych" znajomych:)
Tak wygladałaby polowa lipca. Później wypad nad morze, tak nasze morze. Ale tylko na weeend. Do Gdańska:)
Sierpień zapowiada sie dośc leniwie i jeszcze nie wiem dokladnie,co pocznę w tym czasie. Być może czeka mnie kilka dni w Szklarskiej porebie, ale póki co to nie wiem.
A wrzesnień?
Jeśli nie będzie poprawek, to na Śląsk, do rodzinki na kilka dni. A na przełomie września i października- Italia.
I tym wypadem zapewne zakończe wakacyjne przygody.
W planie mam jeszcze dwie małe wizyty, al ena azie to nic pewnego, więc nie będę o nich pisać
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
W tegoroczne wakacje skupiam się na zarobku, a zarazem wyleczeniu moich zębów, bo już mnie dobijają
Będę pracować u ojczulka, a zarobioną kasę poczęści wydam na dętyste :b
Zapewne pojadę także na 1-2 tyg. do babki powdychać świeżego wiejskiego powietrza, co bardzo mi pomaga odstresować się i zapomnieć o problemach.
Nic ciekawego, lecz lepszy rydz niż nic.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Jato tylko dwa tygodnie w domu, Trzy tygodnie lipca pod namiotem ostatni tydzień lipca nad morzem w Pałandze, a 3-16 sierpnia oboz w świnoujściu- żyć nie umierac
Z balatonem nie wypalilo Ale co tam

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Praca , i wycieczki pod monopol

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Ja pikole ale macie super wakacje. Ja to pojade najwyzej na wakacje na mazury
gdzie sklep jest 1 i czynny do 14.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Mój kolega przez lata jeździł na Mazury, nie powiem, żeby to lubił... Naprawdę, spanie pod pokładem nie było chyba jego ulubioną czynnością.

Wakacje... Najwyżej nasze morze. Ostatmi czasy nie robię żadnych wielkich wypadów. Pewnie jak zwykle, spędze czas przed kompem, z rodziną, z kolegami, w kinie, na polu... Znaczy - będzie różnorodnie.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
maja Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
maja
Wiek: 35
Dni na forum: 6.769
Posty: 69
Skąd: Kraków
ja jade najpierw do zakopanego i to za darmo potem na ranczo do puszczy bialowieskiej tez za friko do kolegi mojego taty moze jezcze nad morze ale niestety za to trzeb a bedzie juz placic jeszcze z kilkoma kolezankami i kolegami pojade w sierpniu w bieszczady

nie zwracac uwagi na moje bledy w pisowni jestem DYSLEKTYKIEM
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
No to ja jeszcze tydzien siedze w KrK, potem na 2 tygodnie do France do Paris do ciotki i do ojca. a potem wracam tu na jakies 2 lub 1 dzien i jade do babci w bieszczady (dokładnie Ustrzyki Dolne) na resztę wakacji. a najbardziej boli mnie to ze juz tam komputera nie mam bo sie wujek wraz z nim wyprowadzil... i raczej nie bede mial przez całe wakacje z wami kontaktu... chlip...

PS. maja a gdzie dokładnie do bieszczad??

Obraz
PALATIAL REGALIA
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  

Forum DB Nao » » » Wakacje
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook