Forum Dragon Ball Nao

» Alkohol und Dragi

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Drake Phoenix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.476
Ostrzeżenia: 1
Posty: 62
Skąd: Stąd stamdąd zewsząd i znikąd
Alkohol:
a) Piwo- szkoda kasy na to świnstwo
b) Wóda itp. patrz -->a) (a także mam słąby łeb )
Fajki:
a) szkoda oczywiście kasy
b)Choćbym chciał nie moge zapalić (jakby nie było Ciężka astma oksrzelowa skutecznie utrudnia zapalenie chocby jedne fajki - na pewno dostałbym ataku po paru wdechach )
Narkotyki:
a) no tu to juz chyba wiadomo że nie.
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
ja pierwszy raz łyknełam piwa w wieku 4 lat, bo moi rodzice uznali, ze będzie kupa śmiechu, a się okazało, że nieźle je chlałam, tak przynajmniej usłyszałam od mojej matki. Rany, żeby takiemu gówniażowi dawać piwo?! chyba to mało było przypadków, jak sie dziecko upiło czy cuś ;/

wkurza mnie też zachowanie młodzieży, która myśli, że picie jest cool, czy tam na topie i każdy kto nie pije piwa jest po prostu frajerem. Rozumiem pić okazyjnie, ale żeby co moment? i w pewnym sensie tak samo jest z papierosami

(nie pamiętam, czy już przypadkiem nie pisałam w tym temacie, jeśli jednak, to sory)

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.078
Posty: 92
Jestem nieletni, ale piwo wypić lubie. Nie należe do tych, co uważają że picie jest fajne. po prostu [ ort! ] lubie piwo jako trunek i nikt mi tego nie zabroni. Tak czy tak w alkoholu mam umair i wiem kiedy rzestać, żeby nie zasnąć pod stołem .

Obraz
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
nie bede sie rozpisywal bo nie jestem pelnoletni ale gdybym mial wybierac wolal bym
ALKOHOL
poniewaz dla mnie fajki i narkotylki sa o wiele gorsze niz alkohol
nie wiem czemu ale tak wszyscy mowia i tez tak uwazam

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Alkohol jeszcze zniose bo sam prawie co Sobota wracam na kolanacz ale też mam i twardy łeb.
Ale nie ma się czym chwalić żę pije. Każdy popija.
Ale narkotyki to DNO. Nigdy nie próbowałem i nie będę próbował.
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.249
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Daniel333 napisał(a):
Każdy popija.
Mów za siebie.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
bad girl napisał(a):
wkurza mnie też zachowanie młodzieży, która myśli, że picie jest cool, czy tam na topie i każdy kto nie pije piwa jest po prostu frajerem. Rozumiem pić okazyjnie, ale żeby co moment? i w pewnym sensie tak samo jest z papierosami
o_O...popieram Cię bad,cóż ale w takim razie nasuwa mi się pytanie "Czemu z takimi się zadaje",eh,cóż czasem tak bywa,ale na swoim przykładzie wiem iż całe powiedzenie "z kim się zadajesz,takim sie stajesz" jest kompetną głupotą,bo sama mimo iż zadaje się z takimi a nie innymi ludzmi,którzy cóż,mają wiele na sumieniu,ja taka się nie staje...nie pale,nie widze nic w tym mądrego,a znajomi nigdy mnie nie namawili do tego,szanują to i to mi się podoba w nich
Pić...hmm...czasem,ale nie piwa,tfu,nienawidze...czasem tak jak Bad wspominała,okazjonalnie i w tedy tylko wino (oj głównie fundowane przez moją babcie,gdy przyjeżdza do Zielonej Góry i idziemy na miasto^^').
Co do narkotyków,oj niestety i zdarzają się znajomi i tacy,znaczy hmm znam 2,co prawda,więkrzość starała się ich odciągnąć,ale daliśmy sobie w końcu spokój,bo kogo jak kogo,ale ich akurat nie można do czegoś zmusić.
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.148
Posty: 238
Skąd: ...
Jeżeli o mnie chodzi, to nie piję w ogóle. Powód jest banalny. Mój organizm ma...delikatnie mówiąc...niską tolerancję na alkohol....
Było mi dane spróbować. Raz. Dawno, dawno temu w odległej galaktyce. Nevermore.
Co do dragów- ja uważam je za broń. Dragi mogą się przydać podczas działań zbrojnych. A jak osoba uznająca walory broni palnej raczej do siebie nie strzela, tak ja stronię od dragów.
Co do palenia- na razie nie palę i nie planuję.
Uważam, że stawanie się niewolnikiem tutki ze szczypta listków nie jest moją ambicją życiową, ale kto wie.

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Ja tam nie lubię żadnych alkoholi, a nawet szampana na sylwka. Po prostu nie znoszę syf i tyle. Co do papierochów to tak samo i mam nadzieję, że nigdy tego świństwa w ustach nie będę miał. A narkotyki to już szkoda gadać... nie wiem kto to wymyślił i po co. Niech se ćpają ci co chcą, niech się staczają na margines, ale ja jestem STANOWCZO przeciwko narkotykom i tyle. Pozdro niepalący, niepijący i niećpający!!
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Alkohol? Nie, dziękuję. Nie lubię Alkoholu- kiedyś wypiłam trochę piwa i mi nie smakowało, szampana odrobinę kiedyś też- zbyt gorzkie- nie lubię potraw/ napojów/etc. o takim smaku. Z resztą piwo mi się dziwnie kojarzy z krajem którego nienawidzę najbardziej na świecie.... Litwą(nie wiem czemu). Nawet jak ukończę 18 lat(za 1,5) nie mam zamiaru tego pić. Może i jestem dziwna, ale cóż ;p.
Papierosów nie palę... bo po co? Wiem jakie są tego konsekwencje- rak płuc i inne tego typu paskudztwa. Jeszcze mi życie miłe. Z resztą paląc szkodzę też osobom z mojego otoczenia. Był nawet przypadek , że szef palił silnie przy pracownicy w pracy, ta zachorowała na zapalenie płuc , czy coś w tym stylu(historię znam tylko ze słyszenia). Sprawa trafiła do sądu. Kobieta zażądała odszkodowania.
Pamiętam jeszcze jedną moją przygodę z dzieciństwa. Kiedy miałam 3 latka to kiedyś ja i moja mama stałyśmy na przystanku autobusowym, a jakiś facet palił peta. Ja zrozpaczona na cały głos: ,,Mama! Ten pan nie wie że się truje!" Gościu wyjął peta z buzi i zdębiał.
Z resztą nie trawię osób palących. A szczególnie jak palą przy mnie. Jak jestem gdzieś i wyczuję dym papierosów w pomieszczeniu na ogół od razu je opuszczam.
Co do narkotyków... no way.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Angel of Destiny napisał(a):
Kiedy miałam 3 latka to kiedyś ja i moja mama stałyśmy na przystanku autobusowym, a jakiś facet palił peta. Ja zrozpaczona na cały głos: ,,Mama! Ten pan nie wie że się truje!" Gościu wyjął peta z buzi i zdębiał.
Z resztą nie trawię osób palących.
Nie dziwię się chłopu, ja też bym pewnie zdębiał.

Palę fajki od 1 klasy szkoły średniej i jakoś nie mam zamiaru przestac. W środę gram w kosza, zobaczę czy mogę zwiększyc dawkę czy mam poprzestac na obecnej. Wtedy też zacząłem się upijac. Martwi mnie tylko to, że straciłem już prawdziwą radośc z picia, choc alkohol nadal daje mi jakieś szczeście. Nie zamierzam też rzucic go z tego powodu. W sumie lubię wszystko prócz wina, którego nienawidzę. Mogę pic szampana, nawet fajnie jest się nim schlac. Piwa mogę pic różne, od "eksluzywnych" w naszym kraju zagranicznych, przez znane międzynarodowe, dobrze znane rodzime piwa aż do regionalnych i przemysłowych typu Keniger, VIP, Volt, Barley, Berg czy Poker. Wódka powinna byc trochę lepsza - picie taniochy nie jest zbyt dobrym pomysłem.

The cheapest whisky evah też jest dobra, ale zapomniałem jej nazwy.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Ze mną to jest tak, że nic nigdy nie przebije Coca-Coli w napojach, dlatego nie żywię sentymentu do piwa, wina, wódki czy czego tam. Najbardziej z tej trójki to chyba smakuje to drugie. Próbować - próbowałem, ale jakieś piorunującego wrażenia na mnie nie zrobiło. Tak, więc tylko niezwykle okazyjnie - jedno piwo. Z innych spraw, czyli fajek czy narkotyków to jestem totalnym 0, nawet nie próbowałem. Jestem hardkorem, nie ciągnie mnie to.

Pozdrawiać.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
A. I. Karenina napisał(a):
The cheapest whisky evah też jest dobra, ale zapomniałem jej nazwy.
Queen Margot, Dark whisky, vat 69 czy coś jeszcze innego?

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie mam pojęcia, jak odświeżę kontakty to się dowiem. Ostatnio polubiłem też energy drinki, fajnie serce po nich lata.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Fajki

Jak impreza jest udana, i się świetnie bawię to z reguły jak ktos "częstuje" to zapalę jednego lub 2 a tak to nie pale, żal mi kasy.

Alkohol

standardowo jak każdy człek w moim wieku lubi sobie coś wypic, najwięcej na imprezach to i owo (zdarzyło się, że "po spożyciu" zajrzałem na forum xD) a w domu, kiedy jestem sam i jest nastrój to lubię wypić ze 3 szklanki whisky. Piwa od 4 miesięcy nie pije, ponieważ nie chce mieć brzucha wywalonego kiedy wejde w średni wiek.

Narkotyki

nigdy nie próbowałem, i nie zamierzam próbować.

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Len aktywny user napisał(a):
Każdy popija.
Tak? To fajnie że większość osób która się tu wypowiadała nie...

No więc tak... Na początek dragi. Nigdy nie brałem (że nigdy brać nie będę nie powiem bo nie wiem co się stanie, bynajmniej nie zamierzam). Uważam że to śmieć, który niszczy organizm, a dla "odlotu" nie mam ochoty skracać sobie życia. Potrafię inaczej uprzyjemniać sobie czas.

Fajki... Moi dziadkowie palili, mój tata pali. Nigdy nie paliłem. Powiem tylko, że czasami jak przebywam z kimś kto pali to nawdycham się tego dymu i jak dla mnie... no, jest to przyjemny zapach. Ale czy to powód żeby skracać sobie życie? Nie sądzę.

Co do fajki wodnej (temat pobliski). Moi znajomi palą. Tak jak do dragów i petów mnie nie ciągnie.

No i rzecz ostatnia - alkohol. Większość (prawie wszyscy - bez kilku osób) chleje i chleje. Codziennie słyszę opowieści "wczoraj popiłem jak robiłem referat" albo "nie chciało mi się robić tego plakatu, to walnąłem trzy browce". Mnie osobiście do żadnych używek nie ciągnie. Nie mam ochoty, poza tym nie chcę źle wpływać na swój organizm. Pewnie gdybym nie poznał moich znajomych (nie z klasy bo tam to sami idioci) to bym pił. Na szczęście nie muszę się z nimi zadawać poza lekcjami.

Czy próbowałem? Alkohol kilka razy, a to szampana a to piwko (kilka tj. mniej niż . Nie kręci mnie to. Poczekam jeszcze trochę, może zmienię zdanie.

Pozdrawiać
Rev
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Smak piwa mi kompletnie nie smakuje, a zapach tylko odpycha. Jak już mam pić alkohol, to wino, najlepiej słodkie, szampan ewentualnie.

O papierosach nawet nie będę pisał, bo palić je, to dla mnie głupota.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Masz coś do mnie? Niby czemu głupota? Wiekszość ludzi z klasą, jakich znam, pali szlugi.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
19arthur26 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
19arthur26
Wiek: 31
Dni na forum: 5.012
Ostrzeżenia: 1
Posty: 89
Skąd: Łomża
szlugi jak szlugi ale jak to piwa można nie lubić.
Ja np paliłem je tylko do 18 roku życia. potem już jakoś wiedziałem że legalnie mogę więc to nie było to samo i rzuciłęm w pizdu.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Al Ed Upek napisał(a):
Masz coś do mnie? Niby czemu głupota? Wiekszość ludzi z klasą, jakich znam, pali szlugi.
Klase człowieka, nie wyznaczają używki.

Jako palacz, sam dobrze wiesz, w jakie gówno się człowiek wpakuję, kiedy jest uzależniony. Dużo z nas mówi, że palimy, bo to lubimy. Marna przykrywka, nic więcej. Jakbym miał na tyle samozaparcia, by móc rzucić, zapewne bym to zrobił. Kasa zapieprza w trybie nadświetlnym, płuca bolą jak cholera, w gębie czujesz kapcia, a nad ranem wypluwasz tchawicę do zlewu ... przyjemne? Bez jaj. Jesteśmy palaczami, ale nie idiotami. Warto się przyznać na łamach forum, że przeszkadza nam ten fakt. Papierosy pali się już głównie z nudy. Po jakimś czasie po prostu człowiek przestaję doceniać smak fajki, ba nawet go on odrzuca. Czemu więc pali? Ot z uzależnienia, z poczucia, że musi, że inaczej nie umię sobie zagospodarować czasu. Gdyby dać palaczowi jakąś formę zagospodarowania czasu (ot choćby wciągającą grę) to z paczki dziennie wyszłaby 1/4. Palenie jest oznaką słabości, nie zaś lansu czy przynależności do jakieś grupy. Kiedyś, gdy nie paliłem, pytałem się ludzi czemu palą. Nie umieli sprecyzować. Ty umiesz? Pytam otwarcie, a nie, że znajdziesz usprawiedliwienie dla siebie, tak jak każdy uzależniony potrafi. Co ciekawe mówili mi jeszcze bym nie zaczynał palić, bo to największe gówno. Pytałem więc czemu nie rzucą. Dziś rozumiem. Człowiek nie chcę palić, chcę to rzucić w pizdu, ale to staje się z każdym papierosem coraz bardziej zakorzenione w nim. Jeżeli miałbym wybór, to dla swego zdrowia i bliskich, nie zaczynałbym te kilka lat temu. Teraz się przymierzam do rzucenia, co z tego wyjdzie? Hm sam nie wiem, ale mierzi mnie fakt, że jestem zależny od czegoś.

Co do narkotyków. No cóż, obiecałem sobie, że raz w życiu zapalę sobie skręta i tak zrobiłem. Z jednej strony było śmiesznie, z drugiej dosyć tragicznie, zważywszy na to, że ja mam dość szerokie spektrum dotyczące rozmyślania na różne tematy. Było śmiesznie, strasznie, a zarazem całkiem miło. Sprzeczne jak cholera, ale w ostatecznym rozrachunku podobało mi się i na tym jednym zakończymy karierę.

Fajka wodna vel Shisha. No cóż ... to mogłoby być moje drugie uzależnienie. Shishkę kocham od początków technikum. Palę tylko tabakę smakową, bo tytoń gryzie mnie w gardło (ironia, przecież palę go codziennie ...). Shisha wyluzowuje, wprowadza w świetny klimat i nastrój. W przyszłości na bank zrobię sobie pokoik do shishy z poduszkami i małym stoliczkiem. Kolory reggae, jakiś plakat Boba Marley'a i hulaj duszo. Polecam Shishę każdemu. Dla tych co nie lubią tytoniu, tabaka będzie bardzo dobrym zamiennikiem. Praktycznie nie gryzię w gardło, odstresowuję i ma się także milutkie uczucie zrelaksowania. Dodatkowo dzięki wodzie, ten dym nie jest tak intensywny i w małej ilości osadza się na płucach.

Został alkohol. Nie powiem, lubię czasem wypić, ponoć tez i głowę mam mocną, ale wszystko z umiarem. Jestem wielkim miłośnikiem whisky i piwa. Nie lubię wina, szampanu i innych pierdół pokroju ginu, konjaku itp. Staram się pić z umiarem i raczej okazjonalnie. Oczywiście, czasem po ciężkim dniu, miło jest zasiąść przed telewizorkiem i sączyć whisky z colą/ zmrożonego browca.

To chyba na tylę.

Pozdrawiam.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Alkohol und Dragi
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook