Forum Dragon Ball Nao

» Włatcy Móch czy South Park

co wolicie

co wolicie
South Park 71,43% 10 71,43%
Włatcy Móch 28,57% 4 28,57%
Wszystkich głosów: 14
Massey Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Massey
Wiek: 28
Dni na forum: 5.810
Ostrzeżenia: 3
Posty: 166
Skąd: Ścinawa Nyska
Którą wolicie kreskówkę dla dorosłych , ja wole South Park może i przekleństw mniej (ale tylko w niektórych odcinkach) , ciekawsze zdarzenia [ ort! ] ...
jakie jest wasze zdanie
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.991
Plusy: 25
Posty: 2.091
South Park. Do tego tylko oryginalna wersja, bo to co nam prezentuje MTV ma na celu zbliżenie SP do poziomu Włatców móch. W South Parku humor jest podszyty diabłem, odnosi się do sytuacji panującej w Stanach i piętnuje skrajności i głupie zachowania tamtejszej społeczności, bądź znanych ludzi. Włatcy móch... Nie powiem, że nie śmieję się, kiedy jakiś odcinek oglądam, ale nie jest to humor wybitny. Dużo przekleństw, czasem jakiś komizm sytuacji się zdarzy. Poza tym słabe wykonanie techniczne. Tak więc South Park - za wysublimowany humor, lepszą animację i za Cartmana i jego
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.181
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Mi się bardziej podobają władcy much.
Uwielbiam ich, świetny humor ale najbardziej uwielbiam Czesiai Pani Frau....
Nie będę się rozpisywał hyba każdy zna Władców Much....
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.889
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
South Park. Kojarzy mi się z czasami wczesnego dzieciństwa, kiedy to brat mnie tym demoralizował. No i w SP jest Cartman xD
Włatców Móch nie lubię. Za mało ambitne dla mnie xD

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Nie zgodzę się z wyżej wymienionym zdaniami nt. "Włatców Móch" Jest to moim zdaniem bajka lepsza od Shouth Park, a teksty Maślany, Czesia, czy Konieczki bądź Anusiaka słychać pewno na niejednym podwórku . Włatcy Móch pokazują Polską rzeczywistość w krzywym zwierciadle, często z nieprzesadnym humorem, który trafia do wielu osób w Polsce, w tym i do mnie.
Diabeł Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Diabeł
Wiek: 24
Dni na forum: 5.758
Posty: 7
ja wole Włatcy Móch , bo ma czesia i śmieszne teksty maślany , South park oglądałem kilka razy i nie zabardzo mi sie spodobał
Chiyo-chan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chiyo-chan
Wiek: 34
Dni na forum: 5.728
Posty: 97
Skąd: Soul society Polska ;)
South Parka oglądałam tyle razy,że już mi się znudził.Po za tym nie lubię Cartmana Czesio ma fajne teksty,jest zabawny.Czego nie można powiedzieć o pewnych bohaterach South parku
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Włatcy Móch czy South Park
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook