Forum Dragon Ball Nao

» [Dramat] Rzeka tajemnic / Mystic River

Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.152
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Rzeka tajemnic (tytuł oryginalny Mystic River) - amerykański film fabularny (dramat) z 2003 roku w reżyserii Clinta Eastwooda. Na podstawie powieści Dennisa Lehane'a pod tym samym tytułem.
Obsada:
Sean Penn- Jimmy
Laurence Fishburne - detektyw Whitey
Tim Robbins - Dave
Kevin Bacon - Sean
Laura Linney - Annabeth Markum
Marcia Gay Harden - Celeste Boyle
Emmy Rossum - Katie
Cayden Boyd - Michael
Cameron Bowen - młody Dave
Kevin Chapman - Val Savage
Adam Nelson - Nick Savage
Andrew Blesser - Sibling
John Doman - kierowca
Celine du Tertre - Nadine Marcum
Shawn Fitzgibbon - Pan Reed
Ari Graynor - Eve Pigeon
Jason Kelly - młody Jimmy
Lance Norris - Bartender
Zabeth Russell - Diane Cestra
Robert Wahlberg - Kevin Savage
Jillian Wheeler - Sara Marcum
Scott Winters - Detektyw
Fabuła:
Jimmy Markum, Sean Devine i Dave Boyle są przyjaciółmi z dzieciństwa, którzy razem wychowywali sie w Bostonie. Ich niewinna, dziecieca przyjaźń została nagle przerwana przez pewne tragiczne wydarzenie. Latem 1975 roku porwany Dave był prze kilka dni więziony i wykorzystywany seksualnie przez dwóch mężczyzn. To traumatyczne wydarzenie zaważyło na zyciu chłopca. Przyjaciele ponownie spotykają sie po 25 latach, znowu w tragicznych okolicznościach. 19-letnia córka Jimmy'ego, Katie, zostaje zamordowana. Śledztwo prowadzi Sean, który jest policjantem. Pomaga mu jego partner - Whitey Powers. Funkcjonariusze badają okoliczności zbrodni i jednocześnie pilnują Jimmy'ego, który szuka mordercy na własną rękę. Zrozpaczony ojciec chce go zabić. Tymczasem Sean wpada na trop podejrzanego. Wszystko wskazuje na to, że jest nim Dave. Mężczyzna drugi raz w życiu moze starcić wszystko, co udało mu się stworzyć - rodzine, pracę i spokojne życie.
Źródło wikipedia.pl
Powiem szczerze film nawet zaciekawił mnie, chociaż książka i tak lepsza, polecam naprawdę intersująca, wciąga... Na długie wieczory zwłaszcza. Powiem szczerze zakończenie wcale mnie nie zdziwiło spodziewałem sie takiego zakończenia wzasadzie od połowy ksiązki. Czekam na Wasze opinię
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Dramat] Rzeka tajemnic / Mystic River
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook