Forum Dragon Ball Nao

» Studia - kompendium

Strony:   1, 2
Shiro Mężczyzna
^The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Dni na forum: 5.216
Plusy: 4
Dostałem się na Historię, ale mam kolegę na Stosunkach Międzynarodowych. Ciężko jest mi powiedzieć coś o tym kierunku, bo sam go nie studiuje.
Mogę jedynie powiedzieć, że na sesje zimową, czy letnią trochę nauki jest, a i wykładowcy jedni przepuszczą bez problemu, a drudzy będą męczyć studenta, aż na prawdę się nauczy i zda. Ale na mój gust to tak wszędzie jest.

Brolli napisał(a):
I przede wszystkim chciałbym się dowiedzieć czy prawdą jest (bo gdzieś tak słyszałem), że na tym kierunku uczysz się dwóch języków, zachodnioeuropejskiego i wschodnioeuropejskiego?
Tak, to prawda. Nie powiem ci jakie dokładnie języki są do wyboru bo nie pamiętam już. Mój kolega uczy się rosyjskiego ;p

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 4.435
Plusy: 10
Ja będę miał ustawowo niemiecki i staroniemiecki. Chciałem, jako dodatkowy, dobrac sobie jeszcze rosyjski. Nic z tego, długi. Ale jeśli chodzi o specjalności do wyboru, UB i UJ wyglądają słabo, resztę obejrzę później. Nic ciekawego tam nie ma. Niby na UJ jest antopologia historyczna, ale to też nic ciekawego.

Do wyboru na pewno są angielski, niemiecki, francuski, hiszpański i podejrzewam, że norweski, ostatnio jakoś popularny.

Obraz
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » Studia - kompendium
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump