Forum Dragon Ball Nao

» [J-rock] Luna Sea ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 22, 23, 24  

Twój ulubieniec?

Twój ulubieniec?
Ryuichi 34,78% 8 34,78%
Inoran 17,39% 4 17,39%
Sugizo 39,13% 9 39,13%
J 4,35% 1 4,35%
Shinya 4,35% 1 4,35%
Wszystkich głosów: 23
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.070
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Setlista z dzisiejszego koncertu (tym razem nastąpiły dwie zmiany w doborze utworów).

20th ANNIVERSARY WORLD TOUR "REBOOT" ~to the New Moon~
11.12.2010 Hong Kong

1. LOVELESS
2. Dejavu
3. G.
4. END OF SORROW
5. TRUE BLUE
6. FACE TO FACE
7. gravity
8. RA-SE-N
9. Providence
10. GENESIS OF MIND 〜夢の彼方へ〜
11. Drum Solo
12. Bass Solo
13. FATE
14. STORM
15. DESIRE
16. TIME IS DEAD
17. ROSIER
18. TONIGHT
-Encore-
19. I for You
20. BELIEVE
21. WISH

Pozdrawiam

PS. Kolejny koncert za tydzień (czyli 18 grudnia) w Tajpej na Tajwanie.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.070
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Najważniejsze informacja z wczorajszego koncertu czyli setlista

20th ANNIVERSARY WORLD TOUR "REBOOT" ~to the New Moon~
18.12.2010 Taipei

1. LOVELESS
2. Dejavu
3. G.
4. END OF SORROW
5. TRUE BLUE
6. FACE TO FACE
7. gravity
8. RA-SE-N
9. Providence
10. GENESIS OF MIND~夢の彼方へ~
11. DRUM SOLO
12. BASS SOLO
12. FATE
13. STORM
15. DESIRE
16. TIME IS DEAD
17. ROSIER
18. TONIGHT
-Encore-
19. I for You
20. SHINE
21. WISH

video:
http://www.youtube.com/watch?v=naDe0tt0jnc&f ... r_embedded

prasa:
http://www.libertytimes.com.tw/2010/new/dec/ ... -show2.htm
http://gb.udn.com/gb/udn.com/NEWS/ENTERTAINM ... 3020.shtml

Póki co tyle bo już muszę znikać. Chętni na pewno znajdą więcej sami xD
Pozdrawiam

PS. Kolejny przystanek na trasie to Tokyo Dome (już 23 grudnia!)

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.716
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Dzisiaj Luna Sea gra w Tokyo Dome.Oto setlista na dzisiejszy koncert:

[Setlist in Tokyo : 12/23]
1 LOVELESS
2 PRECIOUS...
3 G.
4 SLAVE
5 TRUE BLUE
6 Sweetest Coma Again
7 LUV U
8 gravity
9 UNTIL THE DAY I DIE
10 VIRGIN MARY
11 Dr solo
12 Be Awake
13 BREATHE
14 STORM
15 DESIRE
16 TIME IS DEAD
17 ROSIER
18 TONIGHT
Encore 1
EN1 I for You
EN2 NEW SONG
EN3 Dejavu
Encore 2
EN1 IN MY DREAM
EN2 WISH
Encore 3
EN1 FOREVER & EVER

Wygląda na to,że wreszcie chłopaki zagrają jakiś zupełnie nowy kawałek.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.883
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Setlista całkiem fajna, było to gdzies transmitowane?

Nowa piosenka nazywa się "Days of Reputation" mam nadzieje, ze na niej nie poprzestana i postarają się o kolejne nowości, bo byłoby fajnie ;p

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.070
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Hayato napisał(a):
Dzisiaj Luna Sea gra w Tokyo Dome.Oto setlista na dzisiejszy koncert:
Hayato napisał(a):
Wygląda na to,że wreszcie chłopaki zagrają jakiś zupełnie nowy kawałek.
Widzę, że Hayato, zupełnie jak Katz, w przypływie emocji zapomina pisać w czasie przeszyłem (co przy takiej informacji jest zrozumiałe ^_^). W chwili gdy pisałeś te słowa, było już po koncercie xD

Katz napisał(a):
Setlista całkiem fajna, było to gdzies transmitowane?
Było. W płatnej telewizji kablowej (jest więc szansa, że koncert wycieknie do sieci!!).

Katz napisał(a):
Nowa piosenka nazywa się "Days of Reputation"
Dodajmy do tego, że na dzień dzisiejszy, jest to informacja nieoficjalna.

Pozdrawiam

[ Dodano: 24.12.2010, 13:50 (po 15 godzinach 26 minutach) ]
W wielkim skrócie, bom w pośpiechu ;P 30 marca szykują się nam nowe DVD (i Blu-ray) od LUNA SEA - dokument z obecnej trasy, a także zapis koncertów z Tokyo Dome!!
Więcej pod adresem: http://avexnet.or.jp/lunasea/news/reboot_dvd.html

Pozdrawiam

[ Dodano: 24.12.2010, 14:38 (po 16 godzinach 15 minutach) ]
Setlista z 24.12.2010 (Tokyo Dome)! Podobno zagrali jeszcze jeden nowy utwór! Plotka głosi, że jego tytuł to "MARIA".

1. Time Has Come
2. Dejavu
3. JESUS
4. END OF SORROW
5. SHINE
6. FACE TO FACE
7. gravity
8. RAIN
9. Providence
10. GENESIS OF MIND~夢の彼方へ~
11. Drum Solo
12. Bass Solo
13. IN FUTURE
14. I for You
15. STORM
16. DESIRE
17. TIME IS DEAD
18. ROSIER
19. TONIGHT
EN-1
20. IN SILENCE
21. New Song (MARIA?)
22. BELIEVE
EN-2
23. LOVE SONG
24. PRECIOUS...
25. WISH

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.070
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Genialny prezent na święta Niedawno zakończył się darmowy koncert w Tokyo Dome, podczas którego Lunacy odrodziło się na tą jedną, wyjątkową noc!

25.12.2010 LUNACY 黒服限定GIG ~the Holy Night~

01. FATE
02. Dejavu
03. MECHANICAL DANCE
04. IMITATION
05. Image
06. SLAVE
07. BRANCH ROAD
08. SANDY TIME
09. SYMPTOM
10. SUSPICIOUS
11. SEARCH FOR REASON
12. Drum Solo
13. Bass Solo
14. BLUE TRANSPARENCY
15. SHADE
16. CHESS
17. TIME IS DEAD
18. PRECIOUS...
19. NIGHTMARE
-Encore-
20. ROSIER
21. MOTHER
(SE) FOREVER & EVER

Genialne zdjęcia!
http://www.barks.jp/feature/?id=1000066678&p=0

I jeszcze informacja trochę z innej beczki. LUNA SEA pojawią się na okładce lutowego FOOL'S MATE.
Obraz

Pozdrawiam!

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.833
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
http://www.barks.jp/feature/?id=1000066678&p=2 - piękny jest. Serio. tylko czemu wygląda jak Toshi?
A Shinya ma zajebiste włosy/piórka cokolwiek to jest. Świetnie to wygląda!

Oby mój przyszły mąż też tak się prezentował w tym wieku jak oni. No może nie jak Sugi. Ale co tam, już ja bym go wykarmiła. Od razu by się zaokrąglił

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.070
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Dzisiaj odbył się koncert w Kobe pod nazwą -THE LAST COUNT DOWN- (chociaż właściwe odliczanie odbędzie się dopiero podczas jutrzejszego, sylwestrowo-noworocznego koncertu ) i został na nim zaprezentowany kolejny nowy utwór! Jeśli wierzyć wstępnym informacjom, jego tytuł to "Promise Tonight".

Set list Kobe World Hall 30.12.2010

01. Time Has Come
02. Dejavu
03. JESUS
04. END OF SORROW
05. SHINE
06. FACE TO FACE
07. gravity
08. RAIN
09. Providence
10. GENESIS OF MIND~夢の彼方へ~
11. Drum Solo
12. Bass Solo
13. FATE
14. STORM
15. DESIRE
16. TIME IS DEAD
17. ROSIER
18. TONIGHT
-Encore-
19. I for You
20. (New song) Promise Tonight
21. PRECIOUS...
22. WISH
-Encore 2- (podobno już gdy wszyscy myśleli, że koncert się skończył ^^)
23. IN MY DREAM (WITH SHIVER)

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.833
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Jej! Jaka fajna setlista. Sama chętnie bym się wybrała na taki koncert! Same perełki

Kamzo napisał(a):
chociaż właściwe odliczanie odbędzie się dopiero podczas jutrzejszego, sylwestrowo-noworocznego koncertu )
Czyli oni też? Japończycy to mają za dobrze. Sylwester z Luna Sea i Laruku xD
A my? Z TVP1, TVP2, Polsatem...

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.716
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kamzo napisał(a):
20. (New song) Promise Tonight
No no...to już trzecia nowa piosenka.Nic tylko się cieszyć i czekać na jakieś wydawnictwo.

Świetna setlista.Koncert musiał być niesamowity.Ciekawe,czy dziś też zaprezentują coś nowego...

Oprócz tego jest jeszcze jeden ciekawy news.Cytując JaME:

"Chociaż w 2010 wywiązało się wiele ciekawych współpracy, rok 2011 zapowiada się jeszcze bardziej obiecująco. Piosenka oveRtaKerS, stworzona przez nowopowstałą formację m.o.v.e feat. RYUICHI KAWAMURA × SUGIZO zostanie wykorzystana w filmie „Gakudori”. W nagraniu wezmą udział SUGIZO i RYUICHI KAWAMURA z LUNA SEA jako odpowiednio gitarzysta i wokalista oraz t-kimura z m.o.v.e, który będzie odpowiedzialny za programowanie. Premiera planowana jest na marzec 2011 roku. Za dystrybucję płyty odpowiedzialny jest avex entertainment Inc."

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.070
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Wczoraj odbył się drugi koncert w Kobe z cyklu -THE LAST COUNT DOWN- i tym sposobem, dotarliśmy do końca trasy 20th ANNIVERSARY WORLD TOUR "REBOOT" ~to the New Moon~. Zakończył się kolejny akt w historii LUNA SEA i z niecierpliwością czekam co przyniesie nam rok 2011!

Setlista z Kobe World Hall 31.12.2010

1. UP TO YOU
2. Dejavu
3. G.
4. SLAVE
5. TRUE BLUE
6. Sweetest Coma Again
7. gravity
8. UNTIL THE DAY I DIE
9. VIRGIN MARY
10. Drum Solo
11. Bass Solo
12. FATE
13. DESIRE
14. TIME IS DEAD
15. ROSIER
16. TONIGHT
-Encore 1 Countdown-
17. WISH
18. PRECIOUS...
19. IN MY DREAM (WITH SHIVER)
20. BELIEVE
21. I for You
-Encore 2-
22. LOVELESS

Pozdrawiam!

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.070
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Dzisiaj Shinya kończy 41 lat (ma urodziny tego samego dnia co mój ojciec )! Wszystkiego najlepszego Shinya!! Graj jak najdłużej z LUNA SEA, zachowaj formę i te niespożyte siły, które zawsze podziwiałem. Mam również nadzieję, że nadal będzie miał powody aby uśmiechać się tak często jak to czynił i czyni ^_^
Na deser różne oblicza Shinyi!
ObrazObrazObrazObraz

A teraz czas na danie główne! Prawdziwy biały kruk, czyli solowy singiel Shinyi. Tak jak wszyscy z LS, w 1997, gdy zespół zrobił sobie rok przerwy, skupił się na karierze solowej. Jednak w przeciwieństwie do reszty Lunatyków, nie kontynuował jej po rozpadzie zespołu w 2000 roku. Dlatego też jego dorobek jest bardzo mały, a co za tym idzie, nieco zapomniany (i ciężki do zdobycia). Najwięksi fani LS powinni to po prostu poznać, a reszta może potraktować jako ciekawostkę Muzyka Shinyi to przede wszystkim pop i lekki pop rock. Mieszanka, która do mnie osobiście raczej nie trafia, ale słucha się jej przyjemnie, gdy pogrywa sobie w tle. Plusem na pewno jest ciepły i głęboki głos naszego perkusisty

Shinya - 落下する太陽 [1st single]
data wydania: 26.09.1997
link: http://www.megaupload.com/?d=37WJXOSJ

01. 落下する太陽
02. How Come?
03. 落下する太陽 (Original Karaoke)
04. How Come? (Original Karaoke)

Pozdrawiam!

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.716
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.070
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Są już dostępne okładki do wszystkich trzech wersji reedycji albumu "LUNA SEA" (przypominam, że wszystkie utwory zostały nagrane na nowo).
Zainteresowanych odsyłam pod adres http://avexnet.or.jp/lunasea/discography/

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.883
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Kilka dni temu FujiTV wyemitowała wigilijny koncert zespołu, a wczoraj trafił on do internetu. Jednak nie jest to pełny występ, gdyż celowo FujiTV wycięło kilka utworów, gdyż prawdopodobnie cały koncert będzie dostępny na DVD i Blu-ray pod koniec marca. Jak nie trudno się domyśleć wycięto także nową piosenkę, także na przesłuchanie jej trzeba będzie jeszcze trochę poczekać . Właśnie z myślą o niej skusiłem się na wersje HDTV 11 GB, ale było warto, cały koncert był wspaniały, no i były moje ulubione kawałki, polubiłem także "I for You", które przedtem wydawało mi się nieco nudnawe.

Co do okładek, no cóż dzieła sztuki to to nie są

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.070
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Katz napisał(a):
Jednak nie jest to pełny występ, gdyż celowo FujiTV wycięło kilka utworów, gdyż prawdopodobnie cały koncert będzie dostępny na DVD i Blu-ray pod koniec marca.
Będzie, będzie. Podobnie sytuacja miała się z One Night Dejavu. Wersja z TV była okrojona, a na DVD otrzymaliśmy już całą wersję koncertu.

Katz napisał(a):
Właśnie z myślą o niej skusiłem się na wersje HDTV 11 GB, ale było warto, cały koncert był wspaniały, no i były moje ulubione kawałki, polubiłem także "I for You", które przedtem wydawało mi się nieco nudnawe.
Ja również zerknąłem na ten koncert bo do marca nie miałem zamiaru czekać xD Wymagało to z mojej strony małych poświęceń bo dysk miałem (i znowu mam) kompletnie zawalony, a po ściągnięciu video, okazało się, że potrzebuję dobrać jeszcze odpowiednie kodeki xD (co zajęło mi dobrze ponad godzinę. Ale było warto. Około dwóch godzin oglądania w doskonałej jakości HD).
Pojawiła się też nowa wersja koncertu z 31.12.2010 (i jest to cały zapis występu). Nowa, bo zajmująca tym razem ponad 17 GB (w jednym plik xD)! Cóż, ja póki co pozostanę przy tej, którą pobrałem wcześniej, czyli wersji 2 GB ^^'

Katz napisał(a):
Co do okładek, no cóż dzieła sztuki to to nie są
Podoba mi się ich klimat. Świetnie nawiązujący do pierwszego wydania albumu "LUNA SEA" i taki indiesowy. Do tego utrzymanie całości w tonacji czarno-białej uważam za trafiony pomysł.

Pozdrawiam!

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.070
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Na YouTube pojawiło się fanowskie nagranie z koncertu, który odbył się 24.12.2010 w Tokyo Dome. Video zawiera nowy utwór LUNA SEA - "Maria".
Daje jakieś pojęcie o tym jak piosenka brzmi, i muszę przyznać, że jestem zadowolony. Z niecierpliwością czekam na wersję studyjną (chociaż Lunatycy nigdy nie potwierdzili, że takowa się pojawi ^^')!
http://www.youtube.com/watch?v=BJuxeZ2qmmM

Pozdrawiam!

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.833
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
http://avexnet.or.jp/lunasea/discography/ima ... Q10050.jpg - Jakbym to gdzieś widziała... Katz, nie kojarzy Ci się z niczym?

Okładki faktycznie mają fajny klimat. Tylko ta jedna wygląda jak siostra bliźniaczka "Awake", ale być może to tylko moje odczucie. Zgadzam się z Kamzo, że fajnie nawiązują do czasów indies. Bardzo fajna sprawa


Kamzo napisał(a):
Z niecierpliwością czekam na wersję studyjną (chociaż Lunatycy nigdy nie potwierdzili, że takowa się pojawi ^^')!
Ja z niecierpliwością poczekam, aż rodzice wyłączą komputer, bo ni uja nie chce mi się wgrać Póki co, po ocenach użytkowników YT widzę, że szału nie ma. Ale nie będę się wypowiadać, dopóki nie usłyszę. Żywię głęboką nadzieję, że ci, co kliknęli łapkę w dół, nie znają się na muzyce i mogą iść się zakopać 3 metry pod ziemią

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.070
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Laru napisał(a):
Tylko ta jedna wygląda jak siostra bliźniaczka "Awake", ale być może to tylko moje odczucie.
Mi to nawet przez myśl nie przeszło xD Ale dwa podobieństwa faktycznie są. Na okładce widać członków zespołu (to jak zostali pokazani), a całość jest w czerni i bieli. Więcej podobieństw nie widzę ^^ I jakby się uprzeć, to na pewno można znaleźć wiele okładek o zbliżonej koncepcji xD

Laru napisał(a):
Póki co, po ocenach użytkowników YT widzę, że szału nie ma. Ale nie będę się wypowiadać, dopóki nie usłyszę. Żywię głęboką nadzieję, że ci, co kliknęli łapkę w dół, nie znają się na muzyce i mogą iść się zakopać 3 metry pod ziemią
Kilku osobom na pewno mogło nie przypaść do gustu, bo zawsze znajdzie się ktoś kto ma jakieś "ale". Jednak gwoli ścisłości, trzeba zaznaczyć, że pojawiło się tam kilka osób, narzekających na legalność video i wrzucanie nowego utworu jeszcze przed wydaniem koncertu na DVD (co widać w komentarzach pod nagraniem). Pewnie także i oni "minusowali".

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 22, 23, 24  

Forum DB Nao » » » [J-rock] Luna Sea
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook