Forum Dragon Ball Nao

» [J-rock] Luna Sea ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  

Twój ulubieniec?

Twój ulubieniec?
Ryuichi 34,78% 8 34,78%
Inoran 17,39% 4 17,39%
Sugizo 39,13% 9 39,13%
J 4,35% 1 4,35%
Shinya 4,35% 1 4,35%
Wszystkich głosów: 23
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kamzo napisał(a):
Zarzucam tu bo myślę, że warto posłuchać ze względu na śliczny głos tej panny
Panna rzeczywiście fajna. Ale wykonanie,nie wiem czemu,ale kojarzy mi się z kowerem piosenki "Storm" w wykonaniu Nami Tamaki.Cóż...to tylko moje odczucie.


Kamzo napisał(a):
A jeśli ktoś nie słyszał oryginału to proponuję zapoznać się najpierw właśnie z nim ^_^

http://www.youtube.com/watch?v=SeqWJmyUPo4
Świetny utwór i jedna moich ulubionych PV-ek Luna Sea.Po prostu genialna.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Hayato napisał(a):
Panna rzeczywiście fajna. Ale wykonanie,nie wiem czemu,ale kojarzy mi się z kowerem piosenki "Storm" w wykonaniu Nami Tamaki.Cóż...to tylko moje odczucie.
Bardziej chodziło mi o jej głos, ale reszta też mi przypadła do gustu XD
Swoją drogą, nie wiem jak Ci wpadł do głowy ten cover "STORM" XD

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kamzo napisał(a):
Bardziej chodziło mi o jej głos, ale reszta też mi przypadła do gustu
Mnie też chodziło o jej głos.Nie tyle o jego barwę,co bardziej o sposób,w jaki z niego korzysta.Stąd to skojarzenie.Melodie "Gravity" i "Storm" zbyt bardzo się od siebie różnią by je porównywać,natomiast widzę pewne podobieństwa w wykonaniu Nami Tamaki i Marie Digby.No ale to tylko moje odczucie.

Nie będę gorszy od Kamzo i też wrzucę Cover: "Hurt" by sunglow

http://www.youtube.com/watch?v=6MmMxWBH3rY

No i oryginał dla porównania.Wykonanie po prostu obłędne:

http://www.youtube.com/watch?v=-kPWwX7lKz4&feature=related

Pozdrawiam

PS.Zajrzyj do ostatniego postu w temacie o Ryuichi'm.Edytowałem go i dodałem zabawny film o nim.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Panna rzeczywiście nieźle śpiewa. Zabierając się do przesłuchania miałam pewne obawy, jak to wyjdzie ale nie było się czego bać piosenka przyzwoicie zaśpiewana ale i tak zdecydowanie wolę oryginalną wersję.

Hayato napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=6MmMxWBH3rY
To już mi się nie podobało. Zresztą ta wersja jest niewyraźna, musiałam się wsłuchiwać gdyż wokal jest zagłuszany przez dźwięk.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Zresztą ta wersja jest niewyraźna, musiałam się wsłuchiwać gdyż wokal jest zagłuszany przez dźwięk.
Może i tak,ale mi konkretnie chodziło o tą piosenkę.Jak Wszyscy wiedzą,uwielbiam ją.Niestety tylko taki cover udało mi się znalezśc.

Pozdrawiam

[ Dodano: 25.05.2009, 15:27 (po 35 sekundach) ]
Hayato napisał(a):
Zresztą ta wersja jest niewyraźna, musiałam się wsłuchiwać gdyż wokal jest zagłuszany przez dźwięk.
Może i tak,ale mi konkretnie chodziło o tą piosenkę.Jak Wszyscy wiedzą,uwielbiam ją.Niestety tylko taki cover udało mi się znalesc.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Hayato napisał(a):
Nie będę gorszy od Kamzo i też wrzucę Cover: "Hurt" by sunglow

http://www.youtube.com/watch?v=6MmMxWBH3rY
No tak, cover "HURT" faktycznie słabiutko. Ale cóż, rzeczywiście jakość dźwięku pozostawia wiele do życzenia. Mimo to, ciekawie było zerknąć, więc dzięki za linka.

Hayato napisał(a):
No i oryginał dla porównania.Wykonanie po prostu obłędne:

http://www.youtube.com/watch?v=-kPWwX7lKz4&feature=related
Żałuję również, że na YouTube jest tylko video tak słabej jakości, bo to wykonanie było iście nieziemskie! Może kiedyś zripuję z DVD i wrzucę w jakości HD XD

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Hayato napisał(a):
Kamzo napisał(a):
A jeśli ktoś nie słyszał oryginału to proponuję zapoznać się najpierw właśnie z nim ^_^

http://www.youtube.com/watch?v=SeqWJmyUPo4


Świetny utwór i jedna moich ulubionych PV-ek Luna Sea.Po prostu genialna.

Bardzo lubię "Gravity" i do obejrzenia teledysku zabierałam się dwa miesiące. Dobrze, że wpadłam do tematu

Teledysk równie fajny co piosenka, ale wrażenia popsuli mi J i Sugizo. Siedzę sobie taka skupiona, skoncentrowana, wyobrażam sobie, że chodzę po tym pięknym lesie z Ryuichim i nagle... wyskakuje mi Sugizo ubrany w te dziwaczne spodnie i wygina się jak gałąź na wietrze. A co z J'em? Co mu się na łeb osypało? Mi to wyglądało na tynk z sufitu XD

Z początku zastanawiałam się, co to za fajna osóbka w kapeluszu. Tak jak się domyślałam, był to Ino-chan

Mam prośbę (zapewne do Hayato). Czy posiada ktoś jakieś tłumaczenie "Gravity"? Uwielbiam ten kawałek, a mogę się tylko domyślać, o czym jest. Trochę głupie słuchanie "w ciemno", a myślę, że tekst ma bardzo ładny. Poznałam go najpóźniej z Was wszystkich, ale pokochałam na zabój.
Jeżeli się nie mylę, to skomponował go Inoran. W ogóle jakoś ostatnio jego solowe nuty są u mnie w cenie

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Laru napisał(a):
Siedzę sobie taka skupiona, skoncentrowana, wyobrażam sobie, że chodzę po tym pięknym lesie z Ryuichim i nagle... wyskakuje mi Sugizo ubrany w te dziwaczne spodnie i wygina się jak gałąź na wietrze. A co z J'em? Co mu się na łeb osypało? Mi to wyglądało na tynk z sufitu XD
No sorry Laru, ale to teledysk i utwór LUNA SEA, nie Ryuichiego XD Muszą być wszyscy XD J faktycznie oberwał chyba jakimś tynkiem (tak to dla mnie zawsze wyglądało), a sceny z pojawieniem się SUGIZO są dla mnie jednymi z ulubionych Sugi jak zawsze jest pełen energii i charyzmy.

Laru napisał(a):
Mam prośbę (zapewne do Hayato). Czy posiada ktoś jakieś tłumaczenie "Gravity"? Uwielbiam ten kawałek, a mogę się tylko domyślać, o czym jest. Trochę głupie słuchanie "w ciemno", a myślę, że tekst ma bardzo ładny. Poznałam go najpóźniej z Was wszystkich, ale pokochałam na zabój.
To ja zarzucam in inglisz póki co

gravity
Mispaven asphalt
The smell of rain spreading in the air
Reminiscence blows through me
As the flowing city laps around me

Your frail silhouette
Ceases even the slightest sigh to escape
My feelings are satisfied
At a place where nothing matters
Caressed by the atmosphere...

Farewell... swaying melancholily... forever
Farewell... smile forever... you, at least

Our flame that was swayed
Harmed inside the mirror
Even the answer I didn't have
I carried in my arms and screamed
Enriching the gravity
Of the result of the promise...

Even with wings made of glass
I know you can fly out
You, no longer fragile

Farewell... swaying melancholily... forever
Farewell... smile forever... you, at least
Farewell... swaying melancholily... forever
Farewell... cherish your joy... forever

Just as you are... close your eyes... melancholily... forever
Just as you are... please don't get soaked... you, at least... forever
Just as you are... close your eyes... melancholily... forever
Just as you are... tear me to pieces, embrace me... forever

My melancholy heart... forever

Laru napisał(a):
Jeżeli się nie mylę, to skomponował go Inoran. W ogóle jakoś ostatnio jego solowe nuty są u mnie w cenie
Tak, muzykę napisał INORAN, ale trzeba pamiętać, że aranżacja i produkcja to (jak zwykle) zasługa całego zespołu

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Mam prośbę (zapewne do Hayato). Czy posiada ktoś jakieś tłumaczenie "Gravity"? Uwielbiam ten kawałek, a mogę się tylko domyślać, o czym jest. Trochę głupie słuchanie "w ciemno", a myślę, że tekst ma bardzo ładny. Poznałam go najpóźniej z Was wszystkich, ale pokochałam na zabój.
Tłumaczenia jako takiego gotowego nie mam. Po prostu nie jest mi potrzebne.Pózniej może wrzucę.Zarówno piosenka,jak i teledysk są po prostu genialne.Cóż...jak to kiedyś określił Kamzo - Luna Sea nie ma słabych kawałków.


Kamzo napisał(a):
No sorry Laru, ale to teledysk i utwór LUNA SEA, nie Ryuichiego XD
Zapraszam do tematu o Ryuichi'm, Laru.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Co prawda, jest to temat poświęcony przede wszystkim LUNA SEA, ale chciałbym wrzucić link do "1000 Knives" z solowego koncertu SUGIZO jaki odbył się 19.12.2008

http://www.youtube.com/watch?v=RkPuSm12GnM
Mistrzu, proszę o więcej *_* <ślina>

Pozdrawiam!

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Świetny utwór. Sugizo jak zwykle pokazał co potrafi. Co tu dużo mówić...MISTRZ.
Chyba zainteresuję się nieco bardziej jego solową twórczością,bo utwór do mnie trafia.Kamzo,na jakim albumie znajduje się ten track?

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Hayato napisał(a):
Chyba zainteresuję się nieco bardziej jego solową twórczością,bo utwór do mnie trafia.Kamzo,na jakim albumie znajduje się ten track?
Pochodzi z albumu "Tribute to YMO", który jest zbiorem coverów utworów Yellow Magic Orchestra (i zapewne tego zespołu przedstawiać Ci nie trzeba ) w wykonaniu różnych muzyków. SUGIZO (który jest także fanem YMO) stworzył cover "1000 Knives". Ale jego wersja podoba mi się bardziej od oryginału. Zmniejszył ilość elektroniki i zamiast niej wprowadził świetne i unikalne dla swojego stylu techniki gitarowe.
Jednak gdybyś chciał sobie posłuchać utworu, to proszę Sam wrzucałem
http://www.mediafire.com/download.php?d4noj5jid4y

Pozdrawiam

PS. Myślę nad stworzeniem oddzielnego topicu poświęconego SUGIZO. Chociaż jest członkiem LUNA SEA, to w sumie temat dotyczący głównie całego zespołu

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kamzo napisał(a):
Pochodzi z albumu "Tribute to YMO", który jest zbiorem coverów utworów Yellow Magic Orchestra (i zapewne tego zespołu przedstawiać Ci nie trzeba ) w wykonaniu różnych muzyków.
Kojarzę nazwę YMO,ale z ich twórczością nie miałem niestety okazji się zapoznać.


Kamzo napisał(a):
SUGIZO (który jest także fanem YMO) stworzył cover "1000 Knives".
Tak słyszałem o tym.To ze względu na Sugizo słyszałem o YMO.


Kamzo napisał(a):
Jednak gdybyś chciał sobie posłuchać utworu, to proszę Sam wrzucałem
http://www.mediafire.com/download.php?d4noj5jid4y
Ookina Arigatou!!!


Kamzo napisał(a):
Myślę nad stworzeniem oddzielnego topicu poświęconego SUGIZO.
Świetny pomysł.Popieram.Sam miałem zamiar Cię do tego namówić.Ja chętnie się w nim wypowiem,chociaż jeżeli idzie o solowe dokonania Sugizo mam spore zaległości. Najlepiej kojarzę album "Truth",a takto to wybiurczo.Zbytnio w jego dyskografię się nie zagłębiałem.

PS.Masz może link do jedynego albumu "The Flare",o tym samym tytule co zespół?

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Hayato napisał(a):
Kojarzę nazwę YMO,ale z ich twórczością nie miałem niestety okazji się zapoznać.
Ba, ja również XD! Dopiero dzięki SUGIZO i "1000 Knives" poznałem coś więcej poza nazwą i kilkoma faktami
Ale ich muzyka to przede wszystkim elektronika. Przeciwko której nic nie mam, jeśli jest mieszana z innymi stylami muzycznymi. Tak jak np. w niektórych utworach SUGIZO

Hayato napisał(a):
Świetny pomysł.Popieram.Sam miałem zamiar Cię do tego namówić.Ja chętnie się w nim wypowiem,chociaż jeżeli idzie o solowe dokonania Sugizo mam spore zaległości. Najlepiej kojarzę album "Truth",a takto to wybiurczo.Zbytnio w jego dyskografię się nie zagłębiałem.
Mam zamiar to uczynić w całkiem niedalekiej przyszłości. Znajdzie się też miejsce na coś do ściągnięcia.

Hayato napisał(a):
PS.Masz może link do jedynego albumu "The Flare",o tym samym tytule co zespół?
Wrzucę jak tylko będę miał więcej czasu (oczywiście do odpowiedniego tematu).

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kamzo napisał(a):
Ba, ja również XD! Dopiero dzięki SUGIZO i "1000 Knives" poznałem coś więcej poza nazwą i kilkoma faktami
Ale ich muzyka to przede wszystkim elektronika. Przeciwko której nic nie mam, jeśli jest mieszana z innymi stylami muzycznymi. Tak jak np. w niektórych utworach SUGIZO
Tak...Sugizo wybitnie eksperymentuje,bawiąc się przy tym muzyką.

Co do YMO to wrzucam link:

http://www.oedo.pl/index.php?cat_id=124

Można tam dostać jeden z ich singlii.


Kamzo napisał(a):
Wrzucę jak tylko będę miał więcej czasu (oczywiście do odpowiedniego tematu).
Ookina Arigatou!!!

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
A mnie ostatnio naszła ochota na słuchanie starych kawałków Luna Sea.Tych,jeszcze z indies-owskich czasów.

"Kill Me"
http://www.youtube.com/watch?v=8Qf3qnKn6y4
"Nightmare"
http://www.youtube.com/watch?v=ajtSp_GCEPA&feature=related
"Suspicious"
http://www.youtube.com/watch?v=THXUyfHT254&feature=related
Mou Shinde Furisasenai"
http://www.youtube.com/watch?v=ZKDRQzuZfpM&feature=related
"Conclusion"
http://www.youtube.com/watch?v=52dA5YNqTc0&feature=related
"Fall of Period"
http://www.youtube.com/watch?v=miTUT_LSFw4&feature=related
"Shade"
http://www.youtube.com/watch?v=iR2rDKISVjo&feature=related
"Chess"
http://www.youtube.com/watch?v=mPdpDgVOAYo&feature=related

Hm...stare dobre czasy.Co ciekawe: na pierwszy koncert Luna Sea w Machida PLAYHOUSE w Kanagawa przyszło jedynie piętnaście osób,10 lat pózniej Luna Sea grało koncert dla 100-stu tysięcznej publiczności.Koncert odbywał się na powietrzu,na specjalnie zbudowanej w tym celu scenie,gdyż największa sala koncertowa w Japonii (Tokyo Dome,bodajże) mieści zaledwie 55,000 publiczność.Członkowie zespołu przylecieli na koncert w pięciu różnych śmigłowcach.Każdy z napisem LUNA SEA.Ach...co to był za koncert.I pomyśleć,że z małego,prawie nikomu nieznanego zespołu,stali się jedną z najpopularniejszych japońskich grup rockowych.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Baaardzo wczesna wersja "BELIEVE" Zanim utwór uzyskał ostateczną formę, mocno się zmienił (co zresztą słychać).

Hayato napisał(a):
Koncert odbywał się na powietrzu,na specjalnie zbudowanej w tym celu scenie,gdyż największa sala koncertowa w Japonii (Tokyo Dome,bodajże) mieści zaledwie 55,000 publiczność.
To znaczy scena faktycznie była zbudowana, ale miejsce dla publiczności to był... jakiś wielki plac, czy coś takiego A wracając do sceny, to wydano na nią masę forsy, a i tak została prawie doszczętnie zniszczona przed koncertem, bo przez Japonię akurat przeszły potężne wichury. Jednak koncert i tak się odbył bo SUGIZO wpadł na pomysł, żeby zniszczone szczątki wykorzystać jak dekoracje i grać na tym co zostało. Muszę przyznać, że całkiem fajnie to wyglądało

Hayato napisał(a):
Członkowie zespołu przylecieli na koncert w pięciu różnych śmigłowcach.Każdy z napisem LUNA SEA.Ach...co to był za koncert.I pomyśleć,że z małego,prawie nikomu nieznanego zespołu,stali się jedną z najpopularniejszych japońskich grup rockowych.
To znaczy helikopterów było faktycznie pięć, ale wszyscy członkowie LUNA SEA siedzieli w jednym ^_^ Dlatego przy scenie nie musiało lądować aż pięć maszyn, a tylko jedna. A koncert rzeczywiście był świetny.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
W wikipedii widnieje coś takiego,odnośnie demówek Luna Sea:

" Dema
* LUNACY (9 sierpnia 1989; 100 kopii)
* SHADE (8 grudnia 1989; 1000 kopii)
* LASTLY (10 czerwca 1990; 180 kopii)
* IMAGE (1991)
* Eden (1992)"

Ja słyszałem jedynie o "Lunacy","Shade" i "Lastly",a tu widnieją jeszcze dwa.Ma ktoś jakieś informacje,odnośnie "Image" i "Eden"?Bo szczerze mówiąc nie słyszałem o nich i nic o nich nie wiem.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
To z Polskiej wikipedii. Nie radzę z niej korzystać jeśli chodzi np. o japońskie zespoły. Na ogół informacje są ubogie, a do tego można natrafić na rażące błędy merytoryczne.
Na temat tych dem nie znalazłem nic na JaME czy japońskiej wikipedii, więc radziłbym nie zawracać sobie nimi głowy

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  

Forum DB Nao » » » [J-rock] Luna Sea
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook