Forum Dragon Ball Nao

» Witam, chce sie przedstawic i zaprezetować Gre Dragon Ball Z The Legend Back...Zapraszam. ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Rafal-The Legend Bac Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Rafal-The Legend Bac
Wiek: 37
Dni na forum: 5.768
Posty: 7
Skąd: Kraków
Witam nazywam sie Rafal... Zajmuje sie grafika 3D i programowaniem w systemie Click&play. Chciałbym Zaprezetować wam projekt Gry pod tytułem "Dragon Ball Z The Legend Back" gra bedzie typu RPG w tym momecie nie bede rozwijał szczegółów ponieważ z innym zamiarem pisze tego posta. Więcej na ten temat w przyszlosci
Ok przejdzmy do konkretów szukam osób do tego projektu umiejących rysować szkicować postacie z tego słynnego anime Dragon ball Z. Chodzi mi o szkice postaci, Songo ku, gohan, songokan, bulma, chichi, radiz,nappa,frezer,vegeta, szatan serduszko,krilan, i reszty głównych postaci od walki radiza do samego bubu...
szkice miałyby być rysowane od frontu czyli z przodu postaci i z profilu czyli od boku
w pozycjach luzno stojących prosto a nastepnie przeniesione zostana do programu 3D wymodelowanie a nastepnie umieszczone w grze.
Chętnych do pomocy prosze o zgłaszanie sie w tym wątku jesli administracja forum niema nic przeciwko.
Szukam osób odpowiedzialnych i sumiennych.
Jesli ktoś ma też jakieś pomysły i rozwiazania w grze też może się zgłosić w tym temacie, jesli pomysł zostanie uwzględniony to jego imie badz nick zostanie umieszczony w programie.
Pozdrawiam

Pierwszy screenshot z gry przedstawiający styl graficzyny gry.
Chwile się wczytuje więc prosze poczekać.
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Rafal-The Legend Bac: 09.07.2008, 18:51
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.160
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
To co na screenie, to całkiem przyzwoite, chociaż nie mam pojęcia co te zniekształcenia powierzchni wyspy mają oznaczać.

Ja rysować nie umiem, to nie pomogę
Ale mógłbym pomóc w sprawach fabularnych czy innych tego typu, jakbyś kiedyś potrzebował.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.842
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Całkiem ciekawa sprawa, z chęcią pomogę.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Rafal-The Legend Bac Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Rafal-The Legend Bac
Wiek: 37
Dni na forum: 5.768
Posty: 7
Skąd: Kraków
Naowicz napisał(a):
To co na screenie, to całkiem przyzwoite, chociaż nie mam pojęcia co te zniekształcenia powierzchni wyspy mają oznaczać.

Ja rysować nie umiem, to nie pomogę
Ale mógłbym pomóc w sprawach fabularnych czy innych tego typu, jakbyś kiedyś potrzebował.
Jest to pierwszy screen, więc jeszcze barrrrdzo dużo sie może zmienić
Każda pomoc sie przyda.



Focus napisał(a):
Całkiem ciekawa sprawa, z chęcią pomogę.
Czy potrafisz rysować szkice ?
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.151
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ja również w sprawach fabularnych mogę pomóc , uprzedzając Twoje pytanie, nie nie znam sie na grafice, ani rzeczy temu podobnyxh, ale mógłbym pomóc Ci w fabule gry. Jak i w skali trudności.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.842
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Jestem po architekturze i swego czasu rysowałem. Nie wiem jak teraz, bo już dobre 2 lata mam zastój

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Rafal-The Legend Bac Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Rafal-The Legend Bac
Wiek: 37
Dni na forum: 5.768
Posty: 7
Skąd: Kraków
Ok wspaniale Dark Sky potrzebuje około 2-3 osób do fabuły.
Focus jeśli możesz to poprubuj szkic postaci i napisz czy coś ci z tego wychodzi
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 29
Dni na forum: 6.180
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Milo poznać, Rafale , poza tym mam nadzieję , ze Twój projekt z własną grą odpali i to my dowiemy się o tym pierwsi

Ja osobiście rysowac nie umiem i z historiami też slabo , ale jeżeli chodzi o fabułe to masz tu taki temat :


http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?t=3634


Rożni userzy pisali tu swoje wymyślone historie i może pomoże

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Rafal-The Legend Bac Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Rafal-The Legend Bac
Wiek: 37
Dni na forum: 5.768
Posty: 7
Skąd: Kraków
To znaczy historia będzie serialowa w Dbz TLB z dodatkowymi wątkami pobocznymi wymyślonymi przez was i mnie fabuła nie jest problemem, problemem jest to iż potrzebny mi concept artysta a nawet trzech, który wyszkicuje postacie na kartce papieru, niegdyś znałem takowego lecz nie rozmawiałem z nim około 3 lat i nie mam pojęcia co się z nim dzieje...
ale ludzie z wyobraznią, ktorzy potrafią sobie wyobrazić jak mapa gry i sama gra system walki etc... mogłyby wyglądać są mile widziani
Jestem w fazie tworzenia grafiki oraz rozpisu samego scenariusza gry, rozwiązń a także rozmyślam jak bedzie wygladać...system walki czy postawic na zreczność czy bardziej na proste klikniecia etc...
Oglądałem wszystkie sozony Db,Dbz i db GT pare lat temu wiec nie pamietam jak to wyszstko sie działo do konca jeśli byłby ktoś chetny to może zrobic rozpiske najważniejszych momentów (walk) w dbz..
Pozdrawiam.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Cóż radziłbym sformatować trochę ten screen by nie rozciągał on forum, a dopiero po kliknięciu zobaczyć go w całej okazałości. Mógłbym pomóc przy technice gry swoimi uwagami i ewentualną wizją. Więc po prostu utwórzmy wątek
lub jakąś konferencje na gg i porozmawiajmy o szczegółach, bo tak to nie mogę nic powiedzieć głębiej wchodząc w temat.

Witam i zachęcam do uczestniczenia w życiu forum sporo sie przy tym dowiadując, a już na pewno pomoże to przy tworzeniu gry.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.151
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Rafal-The Legend Bac napisał(a):
Ok wspaniale Dark Sky potrzebuje około 2-3 osób do fabuły.
Zapewnniam Cię, że fabuła gry będzie dopracowana w każdym, nawet najmniejszym szczególe, tylko jako prawdziwy scenarzysta fabuły gry, chciałbym mieć jakieś pole do popisu i luzu. Napisz dio mnie na GG bądź PW Twoją koncepcje fabuły gry, ja się zastanowie, pokażę Ci moją wraz z pobocznymi misjami. Warto by było, gdyby fabuła gry obejmowała wszystkie ważniejsze postaci, które w DB grały ważne rolę. No to cóź czekam na zadania, Szefie .
Rafal-The Legend Bac Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Rafal-The Legend Bac
Wiek: 37
Dni na forum: 5.768
Posty: 7
Skąd: Kraków
Shihouin napisał(a):
Cóż radziłbym sformatować trochę ten screen by nie rozciągał on forum, a dopiero po kliknięciu zobaczyć go w całej okazałości. Mógłbym pomóc przy technice gry swoimi uwagami i ewentualną wizją. Więc po prostu utwórzmy wątek
lub jakąś konferencje na gg i porozmawiajmy o szczegółach, bo tak to nie mogę nic powiedzieć głębiej wchodząc w temat.

Witam i zachęcam do uczestniczenia w życiu forum sporo sie przy tym dowiadując, a już na pewno pomoże to przy tworzeniu gry.
Myślę że jakiś kanał IRC można by było otworzyć i podyskutować o grze
Poprawie screena, za niedługo nowa grafiką.

Dark Sky napisał(a):
Zapewnniam Cię, że fabuła gry będzie dopracowana w każdym, nawet najmniejszym szczególe, tylko jako prawdziwy scenarzysta fabuły gry, chciałbym mieć jakieś pole do popisu i luzu. Napisz dio mnie na GG bądź PW Twoją koncepcje fabuły gry, ja się zastanowie, pokażę Ci moją wraz z pobocznymi misjami. Warto by było, gdyby fabuła gry obejmowała wszystkie ważniejsze postaci, które w DB grały ważne rolę. No to cóź czekam na zadania, Szefie .
w takim razie przectaw swoja Historie Db od radiza do bubu jak by to się miało potoczyć w grze ?
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.542
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Nie widzę, żebyś się przedstawił.
Rafal-The Legend Bac Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Rafal-The Legend Bac
Wiek: 37
Dni na forum: 5.768
Posty: 7
Skąd: Kraków
Cyceron napisał(a):
Nie widzę, żebyś się przedstawił.
Witam nazywam sie Rafal... Zajmuje sie grafika 3D i programowaniem w systemie Click&play
Myślę że tyle wystarczy.

Problemy wzrokowe ?
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.767
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Rafal-The Legend Bac napisał(a):
Myślę że tyle wystarczy.
Toś się kutfa rozpisał, Mości Panocku.
Dzięki temu w pełni poznałem Twoją osobowość.
Jestem pod wrażeniem.

Na moje oko dany temat w większości (ok. 90 %) pasuje do działu "Ogłoszenia", aniżeli "Przedstaw się". Jeżeli zaś wciskać na siłę (...) Dziwne bo jakoś inni użytkownicy pozapominali jak sie wita nowych- chyba ten KRÓTKI fragment o grze pozasłaniał im oczy. Prawie jak konikowi klapki.

Także Cię witam Rafale. Pisz mądre, sensowne posty a nikt nie będzie Ci wchodził w drogę. Staraj sie ograniczać błędy ortograficzne i uzasadniać swoje stanowisko. Unikaj pieprzonego konformizmu, pokazuj własną osobowość.
Miłego pisania.
Pozdrawiać i sukcesów życzyć.

Skoro temat jest tutaj, to znaczy, że go nie przeniosłem, a skoro go nie przeniosłem, to znaczy, że uznałem, iż tutaj może zostać ;p
Przynajmniej na razie.
SoheiMajin Gotenks


Powyższa dedukcja godna jest Nobla. I to w kilku dziedzinach.
Swoją drogą - właśnie jako "Przedstaw się" - temat ten potraktowałem (PRZYNAJMNIEJ NA RAZIE).
To chyba widoczne.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Mistrzu: 11.07.2008, 14:48
Rafal-The Legend Bac Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Rafal-The Legend Bac
Wiek: 37
Dni na forum: 5.768
Posty: 7
Skąd: Kraków
Mistrzu napisał(a):
Rafal-The Legend Bac napisał(a):
Myślę że tyle wystarczy.
Toś się kutfa rozpisał, Mości Panocku.
Dzięki temu w pełni poznałem Twoją osobowość.
Jestem pod wrażeniem.

Na moje oko dany temat w większości (ok. 90 %) pasuje do działu "Ogłoszenia", aniżeli "Przedstaw się". Jeżeli zaś wciskać na siłę (...) Dziwne bo jakoś inni użytkownicy pozapominali jak sie wita nowych- chyba ten KRÓTKI fragment o grze pozasłaniał im oczy. Prawie jak konikowi klapki.

Także Cię witam Rafale. Pisz mądre, sensowne posty a nikt nie będzie Ci wchodził w drogę. Staraj sie ograniczać błędy ortograficzne i uzasadniać swoje stanowisko. Unikaj pieprzonego konformizmu, pokazuj własną osobowość.
Miłego pisania.
Pozdrawiać i sukcesów życzyć.
Myślę że jesli ktoś ma głebszą potrzebe rozwinięcia zdania na swój temat to to robi : ja takowej nie czuje wezmę sobie do serca twoje rady
Dziekuje
Pozdrawiam.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Witam, chce sie przedstawic i zaprezetować Gre Dragon Ball Z The Legend Back...Zapraszam.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook