Forum Dragon Ball Nao

» Stałe urazy

Strony:   1, 2
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Niech pomyślę... Coś się w serwisie znajdzie.
Do końca życia pozostanie mi rozcięty język. Pojechał we wczesnych latach o ostrą krawędź blatu. Krwawiło jak cholera, ale się wylizało bez szycia. Różnica od przeciętnego języka zwykłego wyjadacza chleba - jest widoczna.
Jedziemy dalej. Do końca życia pozostanie mi też kilka blizn. Jedna na prawej ręce, która kształtem przypomina długi symbol Nike. Małe znajdziemy koło nadgarstka i na brzuchu. Ta ostatnia to w pindę łosia od roweru i pewnej pechowej kolizji ze wczesnych lat.
Co do urazów psychicznych to każdy wie, że jestem !?.
Pozdrawiać.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Dark Sky napisał(a):
Ogólnie skrzywień psychicznych nie posiadam ino łatwo można wyprowadzić mnie z równowagi.
Słaby charakter, nerwy... Leszczyk.

Moje..
Złamanie nosa, drobne blizny [shush?], kilkakrotnie skręcone stawy skokowe [teraz czasem przypomną o sobie podczas wysiłku], wylana okostna na piszczelu [coś jak by guz z kości] w skutek obrażeń w jednym punkcie [jak się puknie to może zaboleć], porozbijane stawy łokciowe [oj trzeba dobrze rozgrzać przed treningiem, by później nie dawały nieprzyjemnego uczucia bólu], 3 zęby złamane w pół [co prawda odbudowane, ale odbudowa nawet najlepsza, nigdy nie zastąpi prawdziwego zęba], blizna na głowie gdzieś od jakiegoś pręta, blizna na czole od zęba kolesia.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
No cóż.
Stały uraz to nie jest ale:Dużo pieprzyków na całym ciele. Owszem, nie jest to stały uraz ale to mnie czasami*[nie przeklinaj!] 5 na lewej ręce, trochę ponad 10 na prawej. , jeszcze mam je na twarzy, dokładniej 12(tak a poropo mam zaliczonego pierwszego pryszcza parę miesięcy temu, trochę wyskoczył mi późno- 16 lat i pierwszy pryszcz ). Taka moja uroda, że jestem trochę taka w kropki, jeśli można to tak nazwać. Zastanawiałam się nad operacją usunięcia tych pieprzyków, bo są wkurzające, ale nie wiem czy to byłby dobry pomysł. Na razie chyba poczekam do 18 i zobaczę.
Krzywy nos. Na nosie mam tzw. ,,garb"(na samej górze). Mam go od około 7 lat, bo w 4 kl. podstawówki oberwałam mocno piłką w oko. Bolało jak cholera i miałam przez kilka dni problemy z widzeniem. W sumie z oddychaniem nie jest źle, ale jak dotykam go, to mnie boli. Tak więc to nie jest jakieś tam strasznie wkurzające, z resztą nie jest aż tak mocno widoczny.. Przywykłam i chyba do końca życia będę miała ten garb, bo w środku nosa mam jakąś kość (nie znam się na tym) przesuniętą.Bałam się te kilka lat temu, że to będzie wyglądało okropnie, ale aż tak źle nie jest . Mam też kilka innych urazów, ale nie są one stałe:alergia, płaskostopie, czy krzywy kręgosłup.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
konto usunięte
Nail
Nail


Fizyczne to wada wzroku +2 na lewe i +4 na prawe. Samego widzenia operacja laserowa nie zmieni. Jedynie po tej operacji nie musiałbym nosic okularów z tego co wiem.

Psychiczne to nienawisc do przesadnych hipokrytów. O dosc wielu ludziach wiem za dużo. Naprawdę nie cierpię, jak ktoś jawnie stara się zaprzeczyc swoim sztucznym zachowaniem chocby poziom głupoty. Parę osób to chyba nawet nie wie, że moja wiedza na ich temat jest kompromitująca na 100 %, lecz o mnie też to zahacza, ale w mniejszym stopniu. Nie nawidzę też ludzi nazbyt naiwnych. W końcu jestem nieufny. Prostactwa, debilizmu i udawania przez kogoś moralizatora prawiącego nudne i nędzne kazania na poziomie podstawówki również nie znoszę.
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.398
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Może to nie jest nic wielkiego, ale mnie strasznie smuci...
Otóż mam wadę wzroku. Ale tylko lewego oka, które (i to jest najgorsze) ciągle się pogarsza i nikt nie wie dlaczego. Za to prawe oko ma się bardzo dobrze i w ogóle nie ma wady. Więc boję się, że oślepnę na jedno oko albo co. Jeszcze mi się nie podoba to, że muszę nosić okulary. A wyglądam w nich paskudnie. Wszyscy mi mówią, że bez patrzałek jest mi lepiej. No i w ogóle nie ma możliwości, żeby ta wada kiedykolwiek się cofnęła. Będzie się stopniowo pogarszać...

Anime na zawsze !!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Stałe urazy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook