Forum Dragon Ball Nao

» Problem z .mkv

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jestem parędni po formacie, więc musiałem spędzić kilka godzin na domyślaniu, czego tu mi jeszcze może brakować. Mimo 2 codec packów- CCCP i K-Lite full nie mogę nadal uruchomić filmów z rozszerzeniem .mkv. Zdziwiłem się bowiem, nie miałem wcześniej podobnego problemu. Sam też nie wiem czego może mi brakować. Żaden nowy software nie pomaga. Mógłby ktoś podać mi przyczynę takiego stanu i rzeczy i jakieś panaceum? Ściągnąłem nawet jakąś "matroska", ale nawet ten zachwalany kodek mi nie pomógł.
Z góry dziękuję za pomoc.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Żesz Ty ... ......... i jszcze raz :

Ściągnij program Media Player Classic i kodeki Ffdshow i powinno Ci działać. A jeżeli jeszcze nie, to Subedit player do tego i będzie śmigać ( przy okazji ciąć , jak śmigać).

;p..
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.740
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Idhido ma rację. A tak poza tym ściągnij Winrara i Adobe Readera, ja zawsze zapominam
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ffdshow(jest w k-lite) już mam na pokładzie, Media Player Classic również.
A Adobe Readera ściągnę dopiero jak będę musiał coś przeczytać, teraz mi się nie chce. ;p

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.821
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Spróbuj zainstalować jak nadal nie działa kodaki o nazwie DivX, ja instalowałem jak miałem podobne problemy właśnie je i mi działało.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.991
Plusy: 25
Posty: 2.091
Media player classic instalowałeś z pakietu CCCP? Jeśli nie, to tak właśnie zrób. Jak dalej nie będzie śmigać, to zainstaluj odtwarzacz VLC.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie wiem czy coś spieprzyłem, ale Media Classic Playera instalowałem z CCCP, a VLC co prawda odczytuje obraz, ale cały czas stoi on w miejscu, a jak posuwa się do przodu to wygląda to tak jakby czytał z płyty trzymanej w papierze ściernym.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.537
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Wyrzuć komputer i kup nowy. Złota rada ?
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Walnij formata i wszystko od nowa zainstaluj, albo chyba, że Ci wirus coś pożarł, dlatego nie działają kodeki.
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.749
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Jak instalujesz kodeki K-Lite .. to wybierz podczas instalacji opcję LOTS OF STUFF ... może to pomoże!
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Problem z .mkv
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook