Forum Dragon Ball Nao

» Naruto RPG

Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.478
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Któż z Was nie słyszał o Warhammerze Roleplaying Game?O godzinach spędzonych nad kartą postaci,z tym małym chińskim ołóweczkiem w ręku,przy stole,na dywanie czy też w innych miejscach,w grupkach kilku kumpli tworzących swoją własną historię i przeżywających niesamowite przygody w świecie Warhammera?Ja grałem w to może raz,ale szybko się zniechęciłem,bo dostawałem ciągle beznadziejne zadania,dropy itp.itd.Jednak są na świecie ludzie,którzy zasady Warhammera przenieśli do świata,który znamy z anime i mangi Kishimota.W ten sposób powstał NARUTO Roleplaying Game

Kumpel,który poprzednio dawał mi takie beznadziejne questy i dropy w Warhammerze namówił mnie na stworzenie postaci w grze Naruto RPG.Troszkę nam z tym zeszło,ponieważ on jest od miesiąca w Monachium i jedyne co nam pozostaje to granie za pośrednictwem gg.Ale nie przeszkadza to ani trochę,aby czerpać mnóstwo przyjemności z takiej formy gry.Wybieramy sobie klan do którego nasza postać należy,wykupujemy nowe techniki za zdobytego expa,rozwijamy atrybuty i umiejętności.Tworzymy drużyny,wybieramy się na misje,walczymy,skaczemy z radości,gdy wychodzą nam wszystkie ataki oraz walimy głową w biurko,gdy po raz 6 z rzędu nie wychodzi nam technika.Cud miód i orzeszki

Obecnie w Naruto RPG gram ja,mój kolega z Monachium i jego kolega z Radomia.Sesje przeprowadzamy na gg,kartę postaci oraz broni mamy w Wordzie.Jesteśmy razem w jednym teamie,ja gram Hyuugą,a oni są z rodu Hatake oraz Kaguya.Mamy już 10te levele,a naszym senseiem jest dorosły już Konohamaru.Dzisiaj kolejna sesja (już 5) a w niedługim czasie Egzamin na Chuunina

Gdyby ktoś był zainteresowany,to mogę przesłać na maila IV część podręcznika (opis technik) oraz kartę postaci i broni.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Miłosz Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Miłosz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.747
Ostrzeżenia: 1
Posty: 39
Skąd: Dzierzgoń
na Ds'a czy na GBoia_A Przez emaila?????czy to tylko takie ostroistwo , powiem szybciej=jestem tym zainteresowany Pozdrawiam Miłosz

Kto zwas gra w Quake 3 ja na freeze dla pijaków gram a wy???
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Naruto RPG
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook