Forum Dragon Ball Nao

» [AMV] By Shihouin

Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.794
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.392
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
W istocie nic szczególnego. Więcej wad niż zalet.
Radzę Ci zmienić muzykę, bo nie pasuje do przedstawionego 'obrazu'. Najlepiej wybierz jakąś dynamiczną i dopasuj przedstawiane momenty do słów piosenki, i ogólnie, do niej. Dalej, nie używaj tylko 'zanikania' czy 'ściemniania' (czy jak to się cholera zwie), bo to psuje efekt. Dobierz lepsze sceny.
Więcej nie chce mi się wymieniać. Oceny nie postawię, jako, że jest to Twój pierwszy AMV, a mając w pamięci Twoje grafiki, stwierdzam, ze stać Cię na coś lepszego.

http://pl.youtube.com/watch?v=hftuIomJ-1o - obejrzyj, zerknij na słowa (Three days grace - Time of dying), i twórz.
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.747
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Takich AMV jest mnóstwo na YT, i to nic wielkiego, no ale to pierwsze dzieło.
Ikkaku i Renji vs Ichigo, dla mnie to słabe połączenie, mogłeś dać więcej walk.
Muzyka totalnie nie pasuje, powinna być jakaś dynamiczna, która się zmienia co chwilę, a nie taka jak jest. Sceny nie zgrane dobrze z muzyką, brak filtrów, przejść i efektów, nudno się ogląda. Jedynie to "przeniknięcie w czerń" ale to jest słabe i też nie pasuje. Sceny gdzie gadają są niepotrzebne.
Nie wiem co wystawić, jako że to pierwsza praca, to pozostawię bez oceny, ale byłaby ona i tak słaba.

Old Shatterhand - tworzenie video to zupełnie co innego niż grafika.

Moja rada - pozrzucaj sobie rożne video do jednego projektu, pokombinuj, mieszaj, dawaj efekty i filtry, choćby wyglądało to kolorowo czy inaczej, ale dzięki temu będziesz się uczył, po jakimś czasie będziesz też potrafił je lepiej stosować. Jak tak się czuyłem.

http://pl.youtube.com/watch?v=jDmLxE682CI - możesz luknąć na mój stary AMV, postaraj się stworzyć na początek coś takiego. Nie musisz na początku stworzy.ć czegoś takiego jak ten z Three Days Grace, bo do tego trzeba dojść powoli.
I mała uwaga co do programu: jeśli używasz WMM to zmień jak najszybciej.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [AMV] By Shihouin
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook