Forum Dragon Ball Nao

» Polska Liga Siatkówki

Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Sezon reprezentacyjny dobiegł końca, więc czas na rozgrywki ligowe. Czy oglądacie może rozgrywki PLS? Jakiemu zespołowi kibicujecie? W kim upatrujecie faworyta?
Ja osobiście oglądam co sezon PLS i jestem wieloletnim kibicem Asseco Resovii Rzeszów.
Drużyna ta ostatnio grała w europejskich pucharach. Moim zdaniem ma szanse po tych transferach, które doszły do skutku (Wika i Woicki- Obaj w poprzednim sezonie grali w AZS Częstochowa i zaliczyli bardzo udany występ na IO ) Oprócz Rzeszowian w gronie faworytów upatrywałbym Bełchatowian, którzy zajęli ostatnio 3 miejsce w LM.
Czekam na Wasze wypowiedzi.
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Mam przeczucie, że rywalizacja potoczy się pod dyktando Skry, zresztą jak przez kilka ostatnich lat z rzędu. Najgroźniejsi teoretycznie rywale zamiast się wzmacniać to sprzedali swoich kluczowych graczy (JW - Murek; Wkręt Met - Wika, Gierczyński, Woicki, Billings; Mlekpol - Andrae). Dlatego Asseco Resovia, która wykątkowo poważnie podchodzi do tego sezonu, jest moim zdaniem najgroźniejszym rywalem Skry.
Mimo, to nie jest fanem żadnego z zespołów i nie kibicuję szczególnie żadnemu z nich. Dla mnie przede wszystkim się liczy sukces polskich drużyn w europejskich pucharach tj. Siatkarskiej ligi mistrzów czy pucharu CEV.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Polska Liga Siatkówki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook