Forum Dragon Ball Nao

» Co porabia Akira?

Duustin Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Duustin
Wiek: 33
Dni na forum: 5.694
Posty: 59
Z tego co wiem to aktualnie Akira pracuje nad Dragon ball Online(Fabułą, świat gry itp.) Pamiętam jak kiedys mówił że ma dosyc DB. To dlaczego potem napisał Jego parodię(Neko majin Z, czy jakoś tak) i teraz zajmuje się grą o Dragon ballu??? Osobiście bym się bardzo cieszył gdyby Napisał nowego Db, ale nie AF tylko zaczął tam gdzie skończyłą się Z-etka bo GT to beznadzieja Kiedyś mi kumpel opowiadał że na 60 urodziny Akira zafunduje niespodziankę dla fanów DB. Jak wiadomo AF nie istnieje, a jeżeli by powstało i było by równie denne jak GT to bym się chyba załamał
Co o tym myślicie?
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.702
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
hehe myśle że nie ma dosyć DB
właściwie to może zacząć od DBGT , tylko ze mam nadzieje ze seria będzie lepsza niż właśnie ta ...
Duustin Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Duustin
Wiek: 33
Dni na forum: 5.694
Posty: 59
Acha, a powie mi ktoś dlaczego kid Goku z oryginalnej pierwszej serii Db miał Twarz podobną do małpy a w Gt jako dziecka ma ją już taką jak narmalny człowiek?

To chyba nie jest temat o Goku, tylko o Akirze, więc proszę bez offtopów!
SoheiMajin Gotenks
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.748
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Za dużo tu gadaniny o AFie, który jest CZYSTYM wymysłem...
Akira już nigdy nie narysuje DB, pisał i mówił o tym niejednokrotnie, nawet jeśli fani chcą inaczej. Ale co mu przeszkadza od czasu do czasu zabić nudę, czy zabawić się? Raz ze swoim znajomym, Odą, twórca One Piece stworzył Cross Epoch. No i Akira jest twórca DBZ, więc do stworzenia świata DBZ, potrzebna jest jego pomoc, oczywiście nie darmowa.
Ale ŻADNA kontynuacja nie powstanie, Akira pisał DB przez 10-12 lat (nie wiem ile dokładnie), był już zmęczony tym i nie chciał rysować. Poza tym, DB miało się skończyć na Freeza Sadze, śmiercią Saiyan i Freezy, ale fani wybłagali go, żeby nie kończył tej cudnej mangi, więc powstały jeszcze 2 sagi. Ja na jego miejscu nie napisałbym więcej już... Akira to nie Oda, że zamierza napisać ponad 1000 chapterów mangi, co równałoby się z wypuszczeniem drugiego DBZ.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Co porabia Akira?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook