Forum Dragon Ball Nao

» [Horror] Descent / Zejście

Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.731
Plusy: 1
Posty: 538
Ostatniego wieczoru postanowiłem obejrzeć jakiś horror, wypadło na Descent/Zejście.
Z początku obawiałem się taniej chały, na miano roku 2005 ale przyznaję, przyjemnie się rozczarowałem.
Film opowiada o grupie dziewczyn, która postanowiła wybrać się na wyprawę w głąb jaskiń. Z początku nic nie zapowiadało tragicznego obrotu spraw i zapewne takowego by nie było, gdyby nie mała zmiana planów przez jedną z uczestniczek "wycieczki". Zmienienie miejsca podróży było tragicznym błędem. Zamiast wielkiej przygody, odkrycia nieznanego i mnóstwa zabawy, dziewczyny spotkała przykra niespodzianka...

Film wywarł na mnie dobre wrażenie. Po pierwszych 2 scenach, w których moje ciało przeszył krótki dreszczyk, moja podświadomość łkała : "przestrasz mnie, przestrasz mnie..." Z ostatnich 10 horrorów które oglądałem, mogę śmiało powiedzieć, że ten był najlepszy. Muzyka dobra, klimat dobry, fabuła bardzo ciekawa, a jedyne co było złe to, zbyt szybka praca kamery w niektórych momentach i sobowtór "goluma" xD
Naprawdę gorąco polecam film i zachęcam do obejrzenia będąc wieczorem samemu w domu

No i po mojej wypowiedzi czas na jakże standardowe pytanie :
Co o nim sądzicie?

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.046
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Film jest do pewnego momentu ciekawy, czyli do pierwszych chwil w jaskini. Potem następuje "walka o przetrwanie" - bardzo nudna i głupia. Potwory zamieszkujące jaskinię też nie zachwycają swoim wyglądem. Dodatkowo zakończenie jest całkowicie do bani. Nie polecam.

5/10
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Horror] Descent / Zejście
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook