Forum Dragon Ball Nao

» Survivor Userski V - komentarze, sugestie

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.836
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Żaden z moich głosów, nie był moim głosem. Ishi dał mi wolną ręke w głosowaniu za niego. Głosowałem więc w taki sposób, jaki chciałem. Nie ma tutaj żadnych ale, że ja coś chce albo nie. Koniec, kropka

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.258
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jak nie był Twoim głosem, skoro głosowałeś w taki sposób jaki sobie wybrałeś?
Uznajmy, że od teraz, już od tego surva każdy musi głosować osobiście, ew. głosować przez kogoś innego, ale nie oddawać mu swojego głosu do dyspozycji.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.233
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Ekhem... Ostatnie podsumowanie Survivora było 5.10.2008 r. Dzięki bogu mamy dzisiaj 7.10.2008 r...
No proszę, nawet nikt nie wspomniał, że zmieniły się zasady i glosowanie trwa dłużej niż dzień

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.794
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Ten Surv to pewna porażka... Trzymamy sie zasad sztywno albo w ogóle... Iszok nie miał jak zagłosować to powinien nie głosować. Tak samo jakbym ja i parę innych osób oddało swój głos jednej, bo rzekomo nie mogłem głosować... Niby prawo nie działa wstecz, ale jednak było ustalone za nim rozpoczął się ten Surv, bo nie jest on pierwszym.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.040
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Z perspektywy przebiegu piątek edycji survivora userskiego uważam, że to jednak był zły pomysł. Jakby nie patrzeć to ludzie jednak wykazują małe zainteresowanie tym rodzajem rozrywki forumowej. Najwyraźniej ludziom przejadła się tego typu rozrywka. Nie mówię, że jest zła. Bo osobiście uważam, że takiego typu plebiscyt na najfajniejszego usera jest ciekawym rozwiązaniem. Chodzi mi o to, że jak wyszedł ten pomysł po raz pierwszy, zainteresowanie było znacznie większe. Potem było to ponawiane, była 2, 3, 4 edycja, ponadto wiele innych survivorów wzorujących się na tym pomyśle. Przechodząc do sedna, po prostu uważam, że powinniśmy na dość długi okres zrezygnować z Survivora Userskiego. Dać odpocząć survivorowi. Nie mniej jednak tą edycję należy dokończyć, a po niej po prostu nie wznawiać Survivora przez dłuższy czas.

Takie jest moje zdanie ;p

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.258
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Dla mnie leży i kwiczy organizacja. Prowadzącego nie ma, oddaje głos zastępcy, który głosuje jak sobie chce(samemu, a nie w imieniu tego prowadzącego), którego potem też brakuje. Jak wraca prowadzący to dokonuje podsumowania przed upływem 24h. Coś tu nie tak jest.
Ja proponuję, żeby kaze kolejne survivory jeśli będą miały miejsce były prowadzone przez Gotta. On jest zawsze, więc nie będzie problemów. I zabronić głosowania przez kogoś.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.233
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Shiro napisał(a):
Jakby nie patrzeć to ludzie jednak wykazują małe zainteresowanie tym rodzajem rozrywki forumowej.
Wg mnie zbyt mało czasu minęło od ostatniego survka i stąd problem. Wystarczy popatrzeć na edycję czwartą gdzie po ponad pół roku udział wzięło ponad 20 osób, większość pisała opowiadania jak natchniona a frekwencja też do niskich nie należała. tak więc kolega powyżej pisząc
Przechodząc do sedna, po prostu uważam, że powinniśmy na dość długi okres zrezygnować z Survivora Userskiego. Dać odpocząć survivorowi.
ma absolutną rację.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.794
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Dziękuję, że mamy podobne zdanie Iszok niestety Ci nie wyszło, może następnym razem bracie. Pzdro.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Shihouin napisał(a):
Iszok niestety Ci nie wyszło, może następnym razem bracie. Pzdro.
Nie pyskuj bobasku . Co na to poradze, ze studiuje kutwa
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.991
Plusy: 25
Posty: 2.091
Rzuć studia ;p
Ten surv był zrobiony na "hurra i do przodu!" Za mało czasu na zgłoszenia, za mało poświęcono na organizację. Pomysł Franka przepadł bez wieści, bo nie liczę tego, co każdy sobie o zombich tworzył. Trzeba było narzucić jakąś storylinię. No lipton, lipton ;p
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.258
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A ja to może nie studiuję? Przecież wiedziałeś, że możesz mieć problemy z dostępem do internetu.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.701
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
takk ... macie racje jak czytałam wasze dawne survy to lepiej Wam to wychodziło ... , ale z drugiej strony nie ma co IShiego az tak winić , gdyż jak nie ma czasu to po prostu nie ma i tyle , nie ma co polemizować ... jak widze gre miał przejąć Focus , ale też jakos Go tu nie widać tzn może nie tyle że Go nie widać , ale wkładu pracy w surva ... , proponuje aby dalej gre pociągnął , albo JOE , albo NAOISTA (wcześniej już tu wspomniany ) ...
JOE - bo jest zielony i interesuje sie tą edycja surva ...
NAOISTA - bo to admin i musi pilnować porządku oraz dbać o swoje forum ... ;]


PS. no chyba że Foczka dalej chce prowadzić surva , ale coś wątpie ;] ...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Robią mi tu dosłownie wszyscy wjazd w dupsko, dajcie chociaż ciut wazelinki xD

ジョーワイダー napisał(a):
A ja to może nie studiuję?
ciagle mi powtarzales, zes masz wakacje xD... "

ps. ale ja moge prowadzic juz na bank, bo mam tu w akademiku neciczka
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.836
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ja miałem prowadzić na czas, gdy Ishiego nie było. Jeżeli Ishi piszę, to po kiego grzyba mam się wtrącać ... myślcie trochę.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Otoz to, nie ma co sie o byle !? burzyc .... kszzz
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.794
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Ja miałem prowadzić na czas, gdy Ishiego nie było. Jeżeli Ishi piszę, to po kiego grzyba mam się wtrącać ... myślcie trochę.
Ale o od twojego przejęcia się zaczęło... Focusowi tez w dupę!

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.233
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Studia jak studia. Odwalić co swoje i po problemie. Tyle, że Ishido nawet bez studiów prowadził tego surva średnio. I takie ciepłe kluchy wyszły

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.545
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Co sądzicie o tym, by w ostatniej części Survivora głos miało całe społeczeństwo forum ?

Sam sądzę, że byłoby ciekawiej i czas na finał miałby jakiś tydzień, ale 6 i pół dnia. ?
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Moim zdaniem to powinien być zmieniony w ogóle system rozgrywania tego surva. Przecież jest nas tyle osób i żeby każdy miał szansę można by było zrobić fazę grupową (nazwa robocza) w której byłoby np. po 4 osoby.
W dzień odbywałby się po dwa pojedynki między "walczącymi" za zwycięstwo 3 za remis 1 za porażkę 0 punktów.
Bo taki system głosowania to według mnie wprowadza chaos w zabawę a tak mielibyśmy później fazę pucharową(nazwa robocza) i większe emocję.
A nie tak, że całe forum zaatakuje jednego usera na początku.
Nawet takiej osobie trzeba dać szansę.
Wiecie jakie by były wtedy emocję?.
Temat do przemyślenia dla twórców surwa.
A co do tego, że ta edycja jest pewną porażką...
Zgodzę się z Shiho, nie widzę już tego zapału, który towarzyszył chociażby IV edycji. w której miałem zaszczyt uczestniczyć.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.647
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Dark Sky napisał(a):
Moim zdaniem to powinien być zmieniony w ogóle system rozgrywania tego surva. Przecież jest nas tyle osób i żeby każdy miał szansę można by było zrobić fazę grupową (nazwa robocza) w której byłoby np. po 4 osoby.
W dzień odbywałby się po dwa pojedynki między "walczącymi" za zwycięstwo 3 za remis 1 za porażkę 0 punktów.
Bo taki system głosowania to według mnie wprowadza chaos w zabawę a tak mielibyśmy później fazę pucharową(nazwa robocza) i większe emocję.
A nie tak, że całe forum zaatakuje jednego usera na początku.
Nawet takiej osobie trzeba dać szansę.
Czemu mam jej dawać szansę i nie móc na nia głosować, skoro mam taką ochotę? O to właśnie chodzi w survivorze, że możesz głosować jak tylko ci się żywnie podoba. A chaosu wcale nie ma, bo głosy są podliczane bez problemu.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Survivor Userski V - komentarze, sugestie
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook