Forum Dragon Ball Nao

» Fifa 09

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.884
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
witam zakładam temat dotyczący nowej fify a ze w te gre gram od chyba 100 lat i nie odpycha mnie nawet zacofana grafika.Do rzeczy wg szumnych zapowiedzi i kilku naprawde zachecających screenow pctowa wersja ''kanadyjczykow'' ma byc przełomowa w historii tych gier pokusze sie o komentarz w oparciu o wersje demo w ktorą grałem:

no wiec tuz po odpaleniu pierwszą i jakze zauwazalną zmiana jest nowe kolorystyczne menu z ciemnych, siwych i białych menu wstepne pomalowane jest na czerwono-czarne natomiast po kliknieciu dowolnego przycisku mamy menu z mnostwem okieniek ale tam barwa sie zmienia min na niebiesko zielono itp.Po włączeniu meczu widzimy te same co z numerku 08 przedstawienie obiektu i naszym oczom ukazuje sie kiczowate trybuny kibice piekna zas natomiast murawa oraz po chwili piłkarze w szatni.No własnie i tu zaszła najwieksza zmiana z simsopodobnych i monotonnych gostkow kopacze stali sie w miare wyglądającymi piłkarzami min wyszczegółowione zostały mieśnie nog i rąk oraz twarze tych najsłynniejszych ale najwieksze zmiany dotkneły włosów gdyz wreszcie to są włosy a nie czepki!!!po dłuzszym pobycie na boisku dostrzec mozna rownierz pot .Barw dosłownie dostały koszulki z bladych kolorow stały sie bardziej ostre i wyraziste łatwo jest na nich dotrzec logo ulubionej firmy.co do gameplaya nie bede sie wypowiadac gdyż był ustawiony na niskim poziomie trudnosci i AI przeciwnika jest koszmarne (pierwszy mecz 7:0 dla mnie )ale z tego co widziałem ruchy pozostały te same dodali bardzo realistyczny system kolizji (jezeli bykiem wjedziesz w chudzielca ten sie obali jak worek kartofli)
a na koniec zagrałem sobie w tryb zostan gwiazdą rewolucja nastapiła w kamerze gdyz teraz jest taka jak na next-genach


Co do trybów wielosobowych nowoscia jest addidas live sesion wybierasz druzynę i grasz z kolesiami mecze ale statystyki piłkazry zmieniaja sie cotygodniowo z reala a wiec jak przypuscmy kaka zagra słabo w lidze włoskiej to jak opdalisz gre milanem to jakis 18 rezerwowy bedzie na ten moment lepszy od niego;ppp ciekawe jest takze okienko ulubiony klub gdzie wybierasz swoj klub i co tydzien dostajesz aktualizacje czy wygrał czy przegrał nastepne spotkanie itd


reszte oceny i wypowiedzi zostawiam wam:


screeny z pc:
http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=6637

screeny z next-gen:
http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=6633


p.s. to jest topic o fifie wiec nie wypisujcie rzeczy typu PES rulez fifa smierdzi i załozcie sobie oddzielny temat

pozdrawiam i zycze miłej lektury

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.832
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
Nowa Fifa wcale nie jest zła. Tryb Be o Pr0 jest niezły i już się za niego zabrałem. Właśnie najbardziej cieszy zmiana grafiki, Katz, racja, te włoski to poezja jest. W porównaniu do tych kamyków, co nosili wcześniej. Gdy tylko uzbieram pieniądze, zakupię wersję PS3, by grać sobie on-line i update'ować bazę danych. Póki co pogrywam na PC z mniej legalnych źródeł.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.706
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Byłem ostatnio na ogólnopolskim turnieju w Fifę 09 na PS3 no i nie najlepiej mi poszło ale fajnie się grało, ładnie zorganizowany turniej, 10 monitorów mniej więcej 30 calowych no i 20 takich fajnych siedzeń http://allegro.pl/item475755292_wyprzedaz_fotel_pilka_jedyny_taki_naroznik_119z.html i było granie, no ale muszę powiedzieć że poziom był wysoki sam nie najgorszy jestem w Fify ale w nową część i to na dodatek na padach uuuuuuu

trochę o turnieju
http://sklepkultura.dziennik.pl/empikultura/na_salonach/turniej-fifa-09-w-szczecinie,247429


a no i zapomniałbym dodać że Szpakowski był ;]

szczecin
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.822
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Brak mojego posta? Gra jest bardzo dobra. Moim zdaniem bije na głowę swego przeciwnika z tego rocznika - PES 09. Przede wszystkim bardzo poprawiono grafikę. Teraz jest ona jednym z głównych elementów potwierdzającym wyższość gry EA Sports nad grą firmy Konami. Jak zwykle FIFA ma prawa na większość lig europejskich i zawodników. Dobrze dodano także różne bajery typu drybling, fryzury i postura zawodnika. Ogólnie gra na duży plus.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Fifa 09
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook