Forum Dragon Ball Nao

» Rozkład sił w Akatsuki ocena: 5,50 (głosy: 2)110

radziu22-15
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.976
Posty: 43
ciekawi mnie rozkład sił w naruto?? jaka jest wasz opinia?? moja jest taka:
-pein (bo lider)
-ta kobieta co robi origami(bo jej siły nie znam i mogę się mylić:PP)
-Itachi uchiha (jest miszczem sharingana i ogniowych technik)
-orochimau( najwwybitniejsz z 3 legendarnych seninów)
-sasori (gdyż ma fajną technike i pokonał swojego kazekage)
-kisame(mo bo myśle że jest silniejszy od tych są śą nadole :] )
-zetsu(bo wygląda mi na urodzonego gangstera i jest bardzo stary)
-kakuzo (bo groźny i mśiwy)
-hidan (może jest nieśmiertelny ale nie niepokonany)
-deidira (bo sasuke jest od niego śilniejsz)
-madara uchiha(bo teraz mógł znacznie osłabnąć)
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Hm moim zdaniem będzie to trochę inaczej ...

1) Tobi/Uchiha Madara - Nikt, ani nic nie są w stanie go zranić (przynajmniej na chwile obecną). Wedle Databook (taka ala Biblia Naruto) posiada on ciało astralne, a więc żaden fizyczny atak nie jest w stanie go zranić. Dodatkowo posiada MS-a i zapewne zna z nim związaną nie jedną technike

2)Pain - 6 osób w jednym. Każda dysponuje innym stylem walki i wzajemnie się uzupełniają. Dzięki Rinniganowi są wstanie się porozumiewać, poprzez "wspólny wzrok". Dodatkowo potrafią leczyć siebie nawzajem.

3)Itachi Uchiha - MS w najlepszym wydaniu + techniki takie jak Tsukiyomi, Amaterasu czy osławione Susanoo. Bardzo silne genjutsu, dobrze rozwinięte Taijutsu, Ninjutsu + geniusz strategii.

4)Konan / Zetsu - Nie wiem czemu, ale mam dziwne wrażenie, że pan Aloe Vera jest bardzo mocny i to, że Kishi nie pokazał jeszcze ani razu go w walce może świadczyć o tym, że szykuje się nam bardzo potężna postać. Techniki Konan związane z origami mogą mieć bardzo dużą siłę uderzeniową.

5)Orochimaru - bądź co bądź Sannin. Zna bardzo dużą liczbę technik i umie je zastosować w odpowiednich momentach. Mając na rozkazach Mande, oraz umiejąc zamienić się w Hydre sprawia, że wydaje mi się silną postacią.

6)Kisame - Samehada + wodne jutsu + jeden z największych zasobów chakry w mandze.

7)Sasori - teoretycznie przegrał na własne życzenie. Armia lalek, plus jakby częściowa nieśmiertelność sytuują go na 7 pozycji u mnie

8)Deidara - Leszczem nie jest, a jego jutsu związane z wybuchami mogłoby spokojnie załatwić nie jednego

9)Kakuzu - 5 serc, posiadanie umiejętności tworzenia technik związanych z 4 naturami chakry.

10)Hidan - niby nieśmiertelny, aczkolwiek patrząc na to, że gdyby dajmy na to stracił głowę nim by wykonał rytuał to jest już po zawodach.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
1. Madara - tu nie ma żadnych wątpliwości, po tym co było widać w walce z Teamem Kakashi.
2. Zetsu - nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że to jest prawa ręka Madary, więc nie może być leszczem. Dodać do tego dozę niepewności, gdyż do tej pory nic nie pokazał i mamy szarą eminencję Akatsuki.
3. Pain - patrz walka z Jiraiyą.
4. Itachi - to nie Sasuke jest geniuszem.
5. Konan - podobnie jak Zetsu - niewiele wiadomo, ale jednak Amaterasu pali origami
6. Deidara - jeśli nie masz Byakugana, Sharingana albo nie jesteś niezniszczalny, to glinka w krwiobiegu stawia cię na równi z padliną.
7. Orochimaru - dobry w zabijaniu prawych i sprawiedliwych. Gdy przychodzi do walki z kimś bezkompromisowym - wymięka.
8. Kakuzu - 5 żyć, 5 rodzajów chakry = nieśmiertelność, chyba, że wpadniesz na rozpędzonego Uzumakiego, który akurat robi drinka z Rasengana i Fuutona ;p
9. Kisame - lubię go. Według mnie największy "fizol" w Akatsuki.
10. Sasori - nie lubimy lalek, nie. Dostać łomot od Sakury? Niefajnie...
11. Hidan - dzik. Nie dba o nic, bo jest nieśmiertelny. Najsłabszy technicznie w Akatsuki.
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Rozkład sił bandy świrów.
1. Pain - wystarczająco silny, aby władać całym AK, ma przepotężne oczy, sam jeden może działać jak zespół, zna wszystkie 5 żywiołów i mnóstwo jutsu.
2. Itachi - niesamowicie potężny. Najszybsze pieczęcie z Naruto, mistrz gen. i ma MSa, i 3 potężne techniki bogów.
3. Madara - Także mógł być liderem, ale o już tylko cień swojej dawnej wielkiej osoby. Mimo to, dalej jest potężny.
4. Sasori - mistrz kukieł, i sam jest jedną. Wyposażony w mnóstwo broni, prawie nieuleczalną truciznę na każdej, no i marionetki walczą za niego. Sam może podbić całą wioskę używając ich. Nie czuje bólu, zawsze może skombinonwać inne ciało.
5. Kakuzu - silny, szybki, dobry analizator. Ciężko go zabić i władać 5-oma żywiołami. Zawsze znajdzie dobrą strategię do walki.
6. Kisame - niezwykle silny fizycznie, włądać potężnym mieczem, spec od suitonów, brakuje mu tylko rozumu.
7. Deidara - tak, on także jest mocny i tu mam wątpliwości... Ale chłopakowi brakuje dobrego pomyślunku i opanowania. Normalnie potrafi genialnie walczyć, lecz gdy się napali lub wkurzy to działa jak szaleniec.
8. Konan - towarzyszka Paina, musi być silna, lecz na papier zawsze znajdzie się sposób - czy to woda czy ogień.
9. Zetsu - zapewne silny, gdyż jest prawą ręką Madary, lecz nie wiemy co tak naprawdę potrafi.
10. Hidan - głupi i szurnięty. Niby jest nieśmiertelny, lecz to jego jedyny atut, na który da się znaleźć zawsze sposób - jak odciąć głowę.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Oski71 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 5.343
Posty: 77
1. Uchiha Madara/Tobi - założyciel klanu Uchiha, najbardziej doświadczony wraz z Kakuzu członek Akatsuki. Do tego ma ciało astralne i Enternal MS. Wydaje mi się, że może to być nie tylko najsilniejsza postać w Akatsuki ale i w całym anime/mandze. To on wraz z Itachim odpowiada za rzeż klanu Uchiha, to również on nasłał Kyubiego na Konohę.

2.Pein - Riningan, sześć ciał a sam siedzi wygodnie w ukrycie, do tego może wskrzeszać. Wiadomo jest przywódcą Akatsuki do tego też potrzeba ruszać głową. Pokonał takie sławy jak: Hatake Kakashi, Jiraiya. Bez trudu rozprawił się także z Konohamaru i jego mistrzem Ebisu.

3.Uchiha Itachi - Kolejny członek osławionego klanu z Konohy, dokonał masakry na klanie Uchiha, posiada MS i 3 boskie techniki.Jego dou nin i tai jutsu były na idealnym poziomie. I co najciekawsze w walce z Sasuke Uchiha nie dał z siebie wszystkiego jak Tobi powiedział Sasuke, że Itachi mu się "podłożył" to nie mógł w to uwierzyć. Jaką naprawdę siłę w sobie krył starszy brat Sasuke chyba już nigdy się nie dowiemy...

4.Sasori - mógł podbić cały kraj w pojedynkę to jest już wyczyn, nie czuł bólu, jego trucizna była śmiertelna i przerabiał ludzi na lalki czego tu jeszcze chcieć? Przerobił nawet Kazekage na lalkę, zginął praktycznie na własne życzenie(gdyż wiedział co Chyo chciała zrobić)

5.Kakuzu - 5 serc, 5 żywiołów, do tego dochodzi ogromne doświadczenie (walczył 1Hokage podobnie jak Madara lecz nie wiadomo jak się ta walka skończyła... Ale wiemy ,że Madara przegrał). Potrafi myśleć logicznie i miał bardzo dziwne kekkei genkai panował nad nićmi.


6. Kisame - silny, krwiożerczy mistrz suitonów do tego Samehada, brakuje tlyko rozumu

7.Deidara - myślał strategicznie dopóki ktoś nie wyprowadził go z równowagi. Trochę za młody by być jedną z głównych sił Akatsuki. Posługiwał się technikami wybuchającymi.

8.Orochimaru- znał bardzo dużo technik, jako specjalnością były techniki wężowe. potrafił w mgnieniu oka się regenerować, przegrał walkę o ciało Sasuke tylko dlatego,że był bardzo chory i jak mówił Kabuto nie mógł używać całej swej mocy.

9.Hidan - nieśmiertelny idiota i tyle

10.Konan – papier nie ma szans ani z wodą ani z ogniem więc to tyle w tym temacie.Poza tym wydaje mi się, że w Akatsuki jest tylko ze względu na Pein`a.

11.Zetsu – on jest szpiegiem, a nie wojownikiem stąd jego nieskie miejsce w moim „rankingu”. Póki co nic nie pokazał. Być może się mylę i jeszcze mnie zaskoczy, ale na dzień dzisiejszy zajmuje ostatnie miejsce w Akatsuki.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
1. Uchiha Itachi - posiadał niesamowite techniki, super genjutsu dzięki Mangekyou Sharingana, inteligencja. Wszystko to składa się do nazwania go geniuszem. Mimo tego, że w walce z Sasukę raczej się bawił i miał wszystko ustalone to i tak by wygrał, a to o czymś świadczy, że walcząc na jakiś tam dziesiętny poziom umiejętności był w stanie pokonać brata, który jest uważany za potężnego...

2. Pain - jest u mnie niżej od Itachiego, ponieważ dość łatwo pokonał go Naruto. Wcześniej był uważany za niezwyciężanego, ale jednak. Przemawia za nim świetna broń oczna, zapas technik każdego żywiołu, ale mimo wszystko miał swoje dość wyraźne minusy...

3. Madara - gdyby był młodszy to bym go wstawił jako 1. Sam fakt, że żyje daje wiele do myślenia. Będąc założycielem Akatsuki oddał dowodzenie Painowi, czyli raczej w otwartej walce z nim poległby. Tak, więc to nie jest ten sam Madara co kiedyś, ten, o którym krążyły legendy w świecie ninja.

4. Zetsu - wielka niewiadoma. Niby tylko szpieg, ale...

5. Deidara - bardzo silny, jedyne czego mu brakowało to według mnie inteligencja w walce, i nie uleganie emocjom. To one głownie zgubiły go w pojedynku (który miał już wygrany) z Sasuke, co przepłacił życiem.

6. Kakuzu - daje go tak wysoko głownie za 5 żyć, które posiadał. To niesamowity atut, do tego jeszcze władanie wszystkimi żywiołami. Fajny mix.

7. Konan - mało o niej wiemy, ale jak dla mnie sam fakt, że używa papieru, który raczej potężny nie jest powoduje, że z wyżej wymienionymi nie miałaby szans. Jako kompan lidera na pewno prezentuje wysoki poziom, ale w akcji jej nie widzieliśmy.

8. Orochimaru - siła, ale z drugiej strony chore ambicje, które go zgubiły. Był kiedyś świetny, pokonał przecież w otwartej walce swego przyjaciela z rodu Sanninów - Jiraiye. Jednak chęć poznania wszystkich technik ninja go osłabiła i postawiła w takim miejscu na jakie zasłużył.

9. Sasori - niby mistrzu lalek, z wiecznie młodym ciałem, ale przegrał z babami...

10. Kisame - za głupi, aby być wyżej, bo po za mieczem i wodnymi technikami nic ciekawego u niego nie zobaczyłem. Dodatkowo go nie lubię, zbyt bardzo przypomina mi rybę, która kojarzy mi się ze smrodem.

11. Hidan - porażka na całej linii, totalna ciota.

Pozdrawiać.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Gilgamesh Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gilgamesh
Wiek: 36
Dni na forum: 5.760
Posty: 77
Skąd: Z odchłani
11. Hidan - porażka na całej linii, totalna ciota.

Cóż za wspaniały argument. Jedyne co mi się w nim niepodobało, to fakt, że kishimoto walną błędy. Ale mniejsza.
Dla mnie większość postaci z akatsuki jest na równi, pod względem mocy. Mam wrażenie, że Tobi jest najsłabszy.
Soren Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 27
Dni na forum: 4.582
Posty: 6
Skąd: Kraków
1.Tobi/Madara
Już fakt że umiał panować nad 9-cio ogoniastym coś znaczy.
Nikt go nie potrafi zranić. Sharingan silniejszy od Itachiego.

2. Pain
Sam zniszczył (no z tymi swoimi 6-cioma ciałami) Konohę. Pokonał Sannina

3. Itachi
no co tu dużo pisać. Geniusz klanu Uchiha, świetnie wyszkolony Sharingan.

4. Sasori
coś tam wspominał że z tą setką kukieł zniszczył jakąś wioskę (nie pamiętam dokładnie),miał dużą przewagę nad Sakurą ale cholera go wie czemu przestał się bronić.

5. Orochimaru
Sannin, pokonał 3-ciego Hokage.

6. Deidara
Wprowadzenie do ciała tych mini bomb, i nikt nie ma szans.

7. Zetsu
wydaje sie być silny, ale nie miałam okazji jeszcze zobaczyć go w walce

8. Kakuzu
5 żyć, 4 natury czakry, te nici.

9. Hidan
nieśmiertelny co nie znaczy że nie pokonany, podczas walki z Shikamaru zawalił. Ale nie jest najgorszy.

10. Konan
nie dużo o niej wiem, nie było okazji jej zobaczyć w walce (przynajmniej ja nie widziałam)
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Rozkład sił w Akatsuki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook