Forum Dragon Ball Nao

» [PC] Space Hack

Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.187
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Space Hach , czy grał ktoś z was w ogóle w tą grę , , , mnie gra wciągneła i zaciekawiła , fajna fabuła ciekawa grafika ogółem warto spróbować w nią zaggrać .. POLECAM !!!
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.745
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Więc tak. Kiedyś kupiłem CDA. Była w niej PREMIEROWA! nawalanka hack & slash, Space Hack, a co najważniejsza, polskiej produkcji! Z zaciekawieniem załadowałem CDka do napędu i zainstalowałem. Fabuła? Daruj sobie, w takich grach ciągu przyczynowo skutkowego zmierzającego do finału nie nazywa się fabułą tylko serią bodźców działających na nasze opętane manią slashowania mózgi. Grafika - nie piękna, nie brzydka, w sam raz, do takich gier nie potrzeba fajerwerków. Muzyka, całkiem fajna. Ale wszystko to wynagradza grywalność i pomysł, bardzo fajne podejście do tego typu gry, POLECAM!
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.415
Posty: 1.031
Gdyby nie irytujące problemy z dźwiękiem (kwestie mówione typu "otrzymaliśmy wiadomość, trzymaliśmy wiadomość, śmy wiadomość z Modułu matka, z modułu Matka, dułu Matka(...)"... tyle razy próbowałem grać od nowa, że ta kwestia wryła się w moją pamięć, jak... jak coś bardzo ciężkiego w bardzo miękką murawę...), uznałbym "Space Hack" za jedną z najlepszych gier, w jakie grałem.

Hack & Slash z możliwością użycia broni palnej i innej dystansowej- zawsze chciałem w coś takiego zagrać! Fabuła nie jest może specjalnie wyszukana, ale bardzo pomaga utrzymać klimat rozgrywki (szeregowy "Czacha" rządzi!).
Może trochę brakuje umiejętności specjalnych w rozwoju postaci, ale mechanika tejże bardzo dobra.
Mnie osobiście przeszkadza małe zróżnicowanie wyglądu broni i brak możliwości przybliżania i oddalania widoku kamery, ale i tak grało mi się wyśmienicie.

Kawał świetnej giery!
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [PC] Space Hack
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook