Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Uchiha Sasuke

Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.178
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Co mzślicie o postaci Uchiha Sasuke .
Dla mnie to najfajniejsya postać wraz z jego bratem Itachim.
Dla mnie Sasuke jest najlepszym Ninja, Naruto jest od niego słabszy
Uwielbiam Sasuke za jego charakter i techniki walki.

Pozdrawiam
Don Pindoli Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 5.669
Posty: 10
Skąd: Czejnałowo
Uchiha Sasuke

Trzeba przyznać, jedna z najsilniejszych postaci w anime/mandze, dodatkowo od początku praktycznie cały czas śledzimy jej rozwój, wyjątkiem jest jedynie czas treningu u Orochimaru. Lecz czy jest najsilniejszy? Posiada talent, więc szybko się uczy... W zasadzie tylko dzięki krwi, która płynie w jego żyłach. Są postacie, które by go zmiotły, jest Naruto... który staje się coraz silniejszy, jego charakter jest jego talentem, czego niestety bądź stety nie można powiedzieć o płaczliwym mścicielu. Jest strasznie skryty i zamknięty w sobie... Fakt bardzo widowiskowo walczy, lecz to chyba... nie ma większego znaczenia. Liczy się skuteczność, oczywiście i tak też daje rade... Aczkolwiek, zawsze gdy walczy z kimś silniejszym, niezłe dostaje lanie, zanim pokona przeciwnika. Trochę nie dobrze.
Ojciec Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Ojciec
Wiek: 31
Dni na forum: 5.650
Plusy: 2
Posty: 59
Skąd: Częstochowa
Ja tam nie lubie Sasuke. Zarozumiałe, tylko chce być silniejszy, arogancki, nie szanuje swoich ziomków: Kakasiego, Naruta i Sakury.
Sai jest lepszy.
Matwiej
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.587
Posty: 34
Sasuke może jest teraz bardzo silny po tych 2-3 latach spędzonych u Orochimaru, ale musiał zdradzić Konohe opuścić swoich przyjaciół tylko dla tego, żeby pokonać swojego brata.Nie jest to moja ulubiona postać, ale nie jest aż taka zła.
radziu22-15
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.995
Posty: 43
zależy o co chodzi:
jeśli chodzi o charakter to sasuke nim nie przyciąga fanów gdyż jest jednym słowem zły posiada złe cechy charakteru jest mściwy , emo , zamknięty w sobie , myśli tylko o sobie , swoich ziomków ma gdzieś , zdrajca i jest pełen wielkiej nienawiści i niema żadnych dobrych cech charakteru ale stał się taki jedynie prze brata który zniszczył mu klan więc się nie dziwie

ale jeśli chodzi o moce to jest bardzo dobrą postacią jest potężny pokonał deidire opanował chidori do perfekcji i rozwinoł ją w inne ataki a jego ataki ogniowe są na prawdę skuteczne , posiada Mangekyou Sharingan no i jeszcze wężowe techniki moim zdaniem walczy najbardziej widowiskowo w całym naruto więc jest jedną z najpotężniejszych postaci mimo młodego wieku
więc za charakter można go krytykować ale moce ma potężne

ps to jest moja ulubiona postać z naruto
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.820
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Sasuke... bardzo tajemnicza postać. Przypomina Vegetę.
Jeśli chodzi o jego charakter jest ponury, zarozumiały, arogancki. Ale ma ku temu powód:zemsta na Itachim.
Co do mocy: jest bardzo silny, ma fajne techniki(szczególnie katon).
Szkoda mi go było , gdy zrobił się zły. Hmm szkoda, że często źle traktował Naruto i że chciał go zabić. Nie podobało mi się , że zemstę na Itachim traktował tak, że nie szanował innych ludzi(chociaż się mu nie dziwię czemu nie lubił Sakury).
Jest on jednym z najfajniejszych dla mnie bohaterów.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Haku Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Haku
Wiek: 31
Dni na forum: 5.509
Plusy: 1
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Uwielbiam Sasuke. Jest to moja druga postać co do ważności zaraz po Haku. Jest bardzo tajemniczy, silny, fajnie się ubiera no i miał równie tragiczną przeszłość co mój ulubiony bohater z Naruto. Lubię w nim także to, że posługuje się żywiołem ognia, który także jest u mnie w zestawieniu 2 (tuż za lodem). Dodatkowo bardzo podobało mi się jak pokonał swego brata w tej walce w mandze, która niedawno się zakończyła.

~~ Nigdy się nie poddawaj ~~
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Sasuke. Sasuke Uchiha.
Jest to druga z moich ulubionych postaci
Trochę podobny do Kakashiego. Podobał mi się także jego styl.
Posiadał tak jak Kakashi Sharingan co mi się podobało.
Czasami mnie denerwował z tym swoim dążeniem do siły, zabicia brata itd. Poświęcił swoje człowieczeństwo żeby tylko być silnym. Służył Orochimaru.

Z wyglądu był też spoko Miał fajne włosy tak samo jak Kakashi.


No i był baaardzo silny!
HeadShot Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
HeadShot
Dni na forum: 5.418
Posty: 6
ahh ja kocham "Saske" a szczególnie jego sharingan wraz z transformacją CS2 nie wiem co inni widzą w naruto ;/
checkedd Kobieta
Wojownik
Wojownik
checkedd
Wiek: 31
Dni na forum: 5.490
Posty: 42
To moja ulubiona postać, od pierwszego docinka, już wiedziałam, ze będzie ciekawy ;] chociaż tam to tylko mignął ;D) I wciąz jestem w szoku jak wiele osób go nie lubi, byłam pewna, ze zasługuje na nasza sympatię (najwyraźniej ja jestem zboczona na punkcie 'dangerous guys' jak mi w teście wyszło)
A tak na powaznie, świetna postać i im bardziej mu przypisują gorsze cechy, tym go bardziej lubię. Znaczy wiadomo, jak zdradził był zły, ale mi to jakoś nie przeszkadza w zachwycaniu się własnie tą jego wrogością, arogancją, dumą, zimnym spojrzeniem (szczególnie!) i jednoczesnie okropnym cierpieniem.
Jest podobny do Vegety, też mojej ulubionej postaci, choć Sasuke chyba lubię bardziej, wydaje mi się (! uwaga) bardzo sympatyczny

Wiem, chore chore chore, ale ja zawsze inaczej ten świat postrzegałam Gadać, co chcecie, super postać, taki chodzący "debeściak" i ooo;)

ŻADNE EMO.

(zaraz się posypie pewnie "a ty bys pewnie chciała, zeby ktos sie tak wobec ciebe zachowywał etc." cóż, on mi w pewien sposób bardzo imponował, koniec kropka)
Brajla
Nameczanin
Nameczanin
Brajla
Wiek: 31
Dni na forum: 5.114
Posty: 51
Nie lubię Sasuke, zawsze mnie drażnił ten jego wygląd i charakter.
Wolałam Naruto
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Postać] Uchiha Sasuke
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook