Forum Dragon Ball Nao

» Giants: Citizen Kabuto

Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.706
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Już na forum klanowym pisałem tego posta ale ulepszyłem go i dałem jako nowy temat tutaj ;]


Taka fajna stara gra jest Giants: Citizen Kabuto o bodajże pięciu kosmitach lubiących pizzę i piwo którzy rozbili swój statek na innej planecie (a lecieli na planetę majorkę hehe)zamieszkałej przez małe śmieszne dobre ufolce ale są atakowani przez imperium. W grze poruszamy się 5cioma kosmitami na raz(ale nie tak od razu), Delfi-taka fajna babka która umie czarować no i Potężnym Kabuto który jest potworem 10x większym od inych istot. Jest dużo fajnych i różnych misji, nawet dla strategów znajdą sie ze 4 misje. Gra mimo iż bardzo stara jest bardzo wciągająca polecam!!! dorzuce kilka screenów:

ObrazObraz
ObrazObraz
ObrazObraz





Producent Planet Moon Studios
Wydawca Świat Interplay.

Polska CD-Projekt
Silnik Amityville
Data wydania

Świat 7 grudnia 2000. Polska 8 maja 2001
Gatunek Action adventure
Tryb gry singleplayer, multiplayer
Kategorie wiekowe

Europa ESRB: Mature
ESRB: Teen (ocenzurowana)
ELSPA: 15 +
Niemcy USK: 16+
Platforma Windows, Mac OS X, PS2
Nośniki

Windows: CD (2); Mac OS X: CD (2); PS2: DVD (1)
Wymagania

Pentium II 300 MHz, 64 MB RAM, akcelerator 3D.

szczecin
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.410
Posty: 1.031
Grę dostałem razem z kartą graficzną- Radeonem 9000Pro- w czasach, kiedy takie stwory jak Kabuto rządziły na Ziemi i uczyły się co oznacza pojęcie "empiryzm" w ujęciu katastrof astronomicznych...


Kilka razy podchodziłem do gierki. Za pierwszym razem nie wiedziałem nic, bo miałem ją po angielsku, więc szybko wywaliłem. Za drugim razem przeszedłem pierwszą misję. Za trzecim odnalazłem drugiego członka drużyny. Za czwartym doszedłem do Delphi a za piątym przeszedłem całą grę od deski do deski i uważam, że to najlepsza gra w jaką grałem. Oprócz wszystkich pozostałych najlepszych gier w jakie grałem... ; )

Polecam pod każdym względem, a w szczególności ze względu na humor. Perfekcja, po prostu perfekcja.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Giants: Citizen Kabuto
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook