Forum Dragon Ball Nao

» Ryuichi Kawamura

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Ryuichi Kawamura 河村隆一

Obraz

Kiedyś na pytanie dziennikarzy o lidera Luna Sea Sugizo odpowiedział, że każdy członek zespołu jest równie ważny.Ale to właśnie na Ryuichi'm fani i mass media koncentrowały największą uwagę.Po rozpadzie Luna Sea odniósł największy sukces spośród członków grupy. Niestety,lub stety (zależnie od gustów muzycznych) Ryuichi odszedł od nurtu w którym tworzyło Luna Sea i został piosenkarzem popowym, znanym jako Ryuichi Kawamura (czyli pod swoim pełnym imieniem i nazwiskiem). Z tajemniczego i nieco demonicznego piosenkarza zmienił się w wokalistę o naturalnym wyglądzie.Być może na zmianę wyglądu wpłynął fakt, że Ryuichi często pisał piosenki dla piosenkarek popowych, takich jak Noriko Sakai i Shizuka Kudo.Jako romantyk z natury Ryuichi często zakochiwał się w wokalistkach, które miał pod swoją opieką. Związki te jednak zwykle szybko się kończyły, a sam Ryuichi twierdzi, że nie może pisać, jeśli nie jest zakochany.

W duszy Ryuichi'ego kłębią się różne uczucia, które najlepiej uwidoczniają się podczas koncertów. Nie tylko wyraża swoją radość, gniew czy smutek, ale często zdarza mu się płakać.Ma też dziwny zwyczaj "wieszania się" na Sugizo lub Inoranie.Czasami zdarza mu się całować kolegów z zespołu,nosi też płaszcze, w których momentami wydaje się tonąć.

Ryuichi urodził się 20 maja 1970 roku w Kanagawa. Rodzice Ryuichi'ego rozwiedli się, a on zmienił nazwisko z Takano, na nazwisko ojczyma. Ryuichi przyszedł na świat jako wcześniak. Ważył 1,8 kg.W dziciństwie często miał chore migdałki.

Jako chłopak Ryuichi z pewnością nie należał do grzecznych dzieci. Robił to, co chciał. Potrafił zniszczyć koledze auto i lubił dręczyć insekty. Podobno w high school wypchnął kolegę przez okno z drugiego piętra!!!

Kiedyś bał się wody, obecnie uwielbia serfować, a Sugizo przekonał go do boksu.

Śpiewać zaczął jako 14-stolatek. Co ciekawe nie cierpiał swego głosu nagranego na taśmę, więc próbował nadać mu chrypiący charakter. Był wokalistą w ulicznym zespole. W szkole średniej założył swój własny zespół "Slaughter". Występował wtedy pod pseudonimem Rayla. Po wspólnym występie "Slaughter" i "Lunacy",został zaproszony do współpracy przez członków "Lunacy". 6 maja 1989 roku oficjalnie został wokalistą w tej grupie.

Ryuichi ma niesamowity głos. Jest uważany za jednego z najlepszych japońskich piosenkarzy, jak dla mnie to najlepszy głos j-rocka, ale to tylko moja opinia.

DYSKOGRAFIA:

ALBUMY:

- 1997: Album "Love"
- 2001: Album "Shinai ~Only One~"
- 2004: Album "Vanilla"
- 2007: Album "Orange"
- 2009: Album "Piano"
- 2010: Album "Sora" + DVD
- 2011: Album "Fantasia" + DVD
- 2013: Album "Life" + DVD
- 2015: Album "Magic Hour"
- 2016: Album "Colors of Time" + DVD

MINI ALBUMY

- 1997: Mini Album "Cranberry Soda"
- 2002: Mini Album "Ningen Shikkaku" + Poem Book "Ningen Shikkaku"
- 2014: Mini Album "Never Fear" + DVD

SINGLE:

- 1997: Singiel"I Love You"
- 1997: Singiel"Glass"
- 1997: Singiel"Beat"
- 1997: Singiel "Love is..."
- 2001: Maxi Singiel "Nee"
- 2001: Maxi Singiel "Shizukana Yoru wa Futari de Iyou"
- 2001: Maxi Singiel "Julia"
- 2001: Maxi Singiel "Kimi no Mae de Piano wo Hikou"
- 2001: Maxi Singiel "Koi wo Shiyou yo"
- 2002: Maxi Singiel "Sugar Lady"
- 2004: Maxi Singiel "Spoon/Missing You"
- 2007: Maxi Singiel "Dare no tame demo naku Kimi ni" + DVD
- 2007: Maxi Singiel "Once Again"
- 2009: Maxi Singiel "Heroine" + DVD
- 2009: Maxi Singiel "Brilliant Stars" + DVD
- 2010: Maxi Singiel "Dakishimete" + DVD
- 2011: Maxi Singiel "Yo ga Yonara..." + DVD
- 2013: Maxi Singiel "Nanairo" + DVD

OFFICIAL FANCLUB ONLY ALBUM:

- 2017: Album "Kanata made"
- 2020: Album "Close to You"
- 2020: Album "Account of a Dream"
- 2021: Album "Beautiful Lie"

OFFICIAL FANCLUB ONLY SINGLE:

- 2003: Singiel "F114B"

OFFICIAL FANCLUB ONLY LIVE ALBUM:

- 2013: Album koncertowy "Special Night Ballad Man"
- 2013: Album koncertowy "No Mic,No Speakers Concert #005'
- 2018: Album koncertowy "Ryuichi Kawamura Billboard Live 2018"

SKLADANKI:

- 2002: Album "Very Best of Songs..." + Poem Book "Kokuhaku" + DVD
- 2004: Album "Dear..."

ALBUMY Z COVERAMI:

- 2006: Album "Evergreen~Anata no Wasuremono~"
- 2007: Album "Evergreen Anniversary Edition" + DVD
- 2011: Album "The Voice" + DVD
- 2012: Album "The Voice 2" + DVD

DVD:

- 2002: Koncert "Time of Legend 1997-2001"

OFFICIAL FANCLUB ONLY DVD:

- 2003: Koncert "F120A"
- 2008: Koncert "70 no Monogatari: Yuki no Budoukan"
- 2011: Koncert "Ryuichi Kawamura at Nihon Budoukan: Genkai no Sono Saki e 100 no Monogatari"
- 2012: Koncert "Ryuichi Kawamura Tour 2011 Greatest Voice - Tamashii no Sakebi"

Filmy:

- 2002: "Picaresque"

Dramy:

- 1997: "Futari"
- 1997: "Narita Rikon"
- 2001: "Number One"
- 2001: "Kowloon de Aimashou"
- 2013: "Hakui no Namida"

Musicale:

- 2008: "Chicago"
- 2012: "Ginga Eiyuu Densetsu"

Książki:

- "Wave -Ryuichi Kawamura-"
- "1997 Ryuichi Kawamura ~Natural~ "
- "Diamond and Stones"
- "Ryuichi Kawamura Works "Your Tears are like Silver"" (zbior wierszy)
- "I Looked up at the Blue Sky" (photobook)
- "Deai ~Kono Netsu ga Same Teshimau Mae ni~" (nowela)
- "Glass Melody" (nowela)
- "Dakishimete" (nowela,razem z Tadashi Izumi)
- "Voice" (autobiografia)

Dokumenty:

- 2010: "Ryuichi Kawamura x Garyu ~Dai Issho Hibiki~ "
- 2010: "Ryuichi Kawamura x Garyu ~Dai Nisho Private~ "
- 2011: "Ryuichi Kawamura x Garyu ~Dai Sansho Sekai Isan Angkor Isekigun vs Ryuichi Kawamura Kamigami no Tasogare~ "



Zapraszam do dyskusji na temat Ryuichi'ego i do wyrażenia przez Was własnych opinii.

Ten post był edytowany 42 razy, ostatnio zmieniony przez Hayato: 27.01.2021, 20:13
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Odpowiem głównie na cytowane fragmenty, a co ;P

Ujio napisał(a):
Kiedyś na pytanie dziennikarzy o lidera Luna Sea Sugizo odpowiedział, że każdy członek zespołu jest równie ważny.Ale to właśnie na Ryuichi'm fani i mass media koncentrowały największą uwagę.
To prawda, nie raz wszyscy członkowie zespołu podkreślali, że w LUNA SEA nie ma lidera. Co się zaś tyczy drugiego zdania, ja bym aż tak daleko nie szedł w tych rozważaniach Prawdą jest, że często na wokalistach zespołów skupia się największa uwaga, ale w przypadku LUNA SEA, nie zawsze tak było. Każdy był wyjątkowy i wnosił coś swoją osobą ^^

Ujio napisał(a):
Po rozpadzie Luna Sea odniósł największy sukces spośród członków grupy.
A to dlatego, że w Japonii pop jest najpopularniejszym rodzajem muzyki. Możemy się spierać, ale taka jest prawda ^^ Ryuichi całą swoją solową twórczość oparł na tym nurcie, a efekty widać. Nawet nie próbuję tu podważać jego talentu czy zdolności muzycznych, lecz gdyby skupił się np. tylko na rocku, to myślę, że byłoby mu nieco ciężej się wybić '

Ujio napisał(a):
Ma też dziwny zwyczaj "wieszania się" na Sugizo lub Inoranie
Ale to raczej Sugi najczęściej podbiega do Ryu czasem niemal domagając się "pieszczot" XD Zresztą, Ryuichi z chęcią na to przystaje, a radosne wrzaski fanów (fanek ^^) mówią same za siebie

Ujio napisał(a):
Jako chłopak Ryuichi z pewnością nie należał do grzecznych dzieci. Robił to, co chciał. Potrafił zniszczyć koledze auto i lubił dręczyć insekty. Podobno w high school wypchnął kolegę przez okno z drugiego piętra!!!
Całe szczęście z wiekiem mu przeszło XD Ale w to ostatnie zdanie to po prostu nie chce mi się wierzyć XD

Ujio napisał(a):
Co ciekawe nie cierpiał swego głosu nagranego na taśmę, więc próbował nadać mu chrypiący charakter
Co jeszcze zdarzało mu się w LUNA SEA. Przynajmniej z moich obserwacji tak wnioskuję. Słychać to przede wszystkim na albumie "LUNA SEA", a czasem również i na "IMAGE".

Ujio napisał(a):
Ryuichi ma niesamowity głos. Jest uważany za jednego z najlepszych japońskich piosenkarzy, jak dla mnie to najlepszy głos j-rocka, ale to tylko moja opinia.
I ja tą opinię podzielam. Co prawda, długo sądziłem inaczej, ale im bardziej poznawałem twórczość LUNA SEA, stwierdziłem w końcu, że jednak ten głos jest naprawdę wyjątkowy. Rzadko spotykana barwa (a jeśli mam być szczery, nie słyszałem jeszcze by ktoś śpiewał tak jak Ryuichi) z dużą głębią i pełen emocji (niekiedy pozytywnych, innym razem negatywnych).

Z twórczości Ryu-chana mam tylko jeden album (właściwie to best album) "evergreen anniversary edition" i singiel "Once again". W skład albumu wchodzą dwie płyty. Jedna to zbiór hitów Ryuichiego, a druga to covery w jego wykonaniu. Przyznam się szczerze, że pop (czasem wręcz przesłodzony) to nie bardzo moje klimaty, ale czasem z chęcią wracam do muzyki Ryuichiego. Warto, zarówno dla jego niezwykłego głosu, jak i całkiem ciekawych kompozycji.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kamzo napisał(a):
Z twórczości Ryu-chana mam tylko jeden album (właściwie to best album) "evergreen anniversary edition" i singiel "Once again". W skład albumu wchodzą dwie płyty. Jedna to zbiór hitów Ryuichiego, a druga to covery w jego wykonaniu. Przyznam się szczerze, że pop (czasem wręcz przesłodzony) to nie bardzo moje klimaty, ale czasem z chęcią wracam do muzyki Ryuichiego. Warto, zarówno dla jego niezwykłego głosu, jak i całkiem ciekawych kompozycji.
Ja ze swojej strony polecić mogę zwłaszcza album "Love".Wg mnie jest najlepszy. Z dyskografii Ryuichi'ego mam prawie wszystko (brakuje mi 5 tracków). Luna Sea słucham od 4 lat,Ryuichi'ego od trzech. Do gustu przypadła mi zarówno jego działalność w zespołach Luna Sea i Tourbillon, jak i kariera solowa.

Na początku lutego przyszłego roku Ryuichi wyda nowy singiel o nie znanym jeszcze tytule. Jako jego fan oczywiście czekam z niecierpliwością na ten krążek.


Kamzo napisał(a):
I ja tą opinię podzielam. Co prawda, długo sądziłem inaczej, ale im bardziej poznawałem twórczość LUNA SEA, stwierdziłem w końcu, że jednak ten głos jest naprawdę wyjątkowy.
A kogo wcześniej słuchałeś i kto był Twoim ulubionym wokalistą, zanim poznałeś LUNA SEA (Pytam z ciekawości)?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ujio napisał(a):
Ja ze swojej strony polecić mogę zwłaszcza album "Love".Wg mnie jest najlepszy.
Dzięki, będę o tym pamiętał bo w najbliższej przyszłości mam zamiar powiększyć zbiory związane z solo Ryuichiego

Ujio napisał(a):
A kogo wcześniej słuchałeś i kto był Twoim ulubionym wokalistą, zanim poznałeś LUNA SEA (Pytam z ciekawości)?
Wcześniej Gackt, a zaraz za nim był Toshi z X JAPAN Zresztą, obu panów do dziś bardzo lubię słuchać!

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kamzo napisał(a):
Wcześniej Gackt, a zaraz za nim był Toshi z X JAPAN Zresztą, obu panów do dziś bardzo lubię słuchać!
Ja wcześniej słuchałem Duel Jewel i byłem fanem wokalu Hayato (Nadal słucham i nadal jestem ).

Pozdrawiam.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Tu ode mnie fotki wybranki Ryuichi'ego, Kumi Sano.

Obraz

Wreszcie udało mi się znalezć.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shiroku Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Shiroku
Dni na forum: 5.620
Posty: 16
Ujio napisał(a):
Tu ode mnie fotki wybranki Ryuichi'ego, Kumi Sano.

nie działa mi, niestety

lastfm http://www.lastfm.pl/user/Shir0ku
digart http://shiroku.digart.pl/
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ryuichi, szczęściarzu ! Niezłe nogi ;D!

Pozdrawiam!

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Kamzo napisał(a):
Niezłe nogi ;D!

Niezłe, tylko że prawie tak blade jak moje

Trochę inaczej sobie ją wyobrażałam, ale jest bardzo ładna. Ma duże i piękne oczy. Pozazdrościć.

Dzięki Ujio

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
4 lutego ukaże się nowy maxi singiel Ryuichi'ego.Krążek będzie nosić tytuł "Heroine" i zawierać będzie 3 piosenki.

Lista Utworów:

01.Heroine
02.Dare mo Kare mo Kiji
03.Midori no Uta

Jako,że jestem wielkim fanem twórczości pana Kawamury, z niecierpliwością czekam,aż wyjdzie na rynek owy singielek.

Pozdrawiam


Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Singiel wyjdzie lada dzień i muszę przyznać, że jestem ciekawy nowego dziełka Ryuichiego. Mam taką małą nadzieję, że nie będzie to kolejna popowa ballada typu "wyciskacz łez". Ryu potrafi się także świetnie odnaleźć w mocniejszych klimatach, także do dzieła !

A tu tak już dodatkowo, zdjęcie Kawamury z dawnych lat Podstawówka jak mi się wydaje !
http://img187.imageshack.us/img187/8757/ryuichi06ky9.jpg

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kamzo napisał(a):
Singiel wyjdzie lada dzień i muszę przyznać, że jestem ciekawy nowego dziełka Ryuichiego. Mam taką małą nadzieję, że nie będzie to kolejna popowa ballada typu "wyciskacz łez".
No coś ostatnio Ryuichi gustuje w balladach.No chociażby:"Dare no tame demo naku Kimi ni","Mou Boku wa","Tobenai Tori",czy chociażby "Once Again".Nie zdziwiłbym się,gdyby kolejny singiel również był balladą.


Kamzo napisał(a):
Ryu potrafi się także świetnie odnaleźć w mocniejszych klimatach, także do dzieła
Zgadza się.Jednak jego solowa kariera to pop w czystej postaci.Wspomniane już przez Ciebie "wyciskacze łez",a także szybkie,energiczne kawałki.Z solowej twórczości Ryuichiego mam prawie wszystko i nie przypominam sobie,by było tam coś mocnego.Prędzej w Tourbillon,chociaż to też taki soft,w porównaniu z Luna Sea.Tym niemniej czekam na jakieś nowe wydawnictwo tej grupy.
Nowiutki singielek Kawamury oczywiście kupię,jak tylko będę bardziej przy kasie.


A tu tak już dodatkowo, zdjęcie Kawamury z dawnych lat Podstawówka jak mi się wydaje
Tego zdjęcia jeszcze nie widziałem. Dzięki.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ujio napisał(a):
Rozczarujesz się Kamzo,ale to kolejny "wyciskacz łez". Mnie jednak utwór się podoba.
Zgadza się, nie byłem specjalnie zaskoczony XD Lubię ballady Ryuichiego, ale nie powiem żebym czuł jakąś palącą potrzebę częstego wracania do nich. Po prostu posłucham od czasu do czasu.

O samym singlu "heroine" miałem napisać zaraz jak się ukazał, ale jakoś odwlekałem to aż do teraz (przyznam się, że Twoja powyższa wypowiedź Ujio była czynnikiem decydującym ).
Tytułowy utwór, czyli "heroine", jest przyjemny. Wiedziałem, że powstało do niego PV, ale jeszcze nie widziałem. Zaraz to nadrobię.
Jednak to co chciałem napisać, to to, że na tytułowy utwór został wybrany najsłabszy z trzech nowych XD Przynajmniej moim zdaniem. Nic nie mam do samego "heroine", ale "daremo karemo kiji" podoba mi się bardziej, ale "midori no uta" to już po prostu uwielbiam! Są w nim gitary (może nie za wiele, ale jednak), skrzypce (które w pewnym momencie szczególnie się wybijają), a Ryuichi śpiewa po prostu przepięknie. Tak więc stwierdzam, że "midori no uta" zasługuje najbardziej, aby być "utworem A" z nowego singla. Takie mam odczucia.
Aha, samo "heroine (for you)" to zwykła wersja voiceless (instrumental). Niczym poza tym nie różni się od "heroine"
Podsumowują, jestem zadowolony z nowego dziełka Ryu-chana.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Ryuichi Kawamura zapowiedział wydanie swojego pierwszego albumu studyjnego od prawie dwóch lat. Zawartość tej płyty, której tytuł nie jest jeszcze znany, ma bazować na koncepcie "ballad dla dorosłych". Album ma zawierać 10 utworów, w tym ostatni singiel artysty, czyli Heroine.
Krążek ma się ukazać 1 kwietnia. Już nie mogę się doczekać.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Taaak, czytałem o tym na JaME. A skoro już coś tu piszę, to dodam, że "heroine" zadebiutowało na 9 miejscu listy Oricon wśród singli

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kamzo napisał(a):
A skoro już coś tu piszę, to dodam, że "heroine" zadebiutowało na 9 miejscu listy Oricon wśród singli
Niezle. Oby tak dalej.

Czytałeś kiedyś wiersze Ryuichi'ego,tzw."poetical works of Ryuichi Kawamura"?Mnie one ostatnio zainteresowały. Uważam,że są całkiem dobre. Jak na razie czytałem tylko Ningen Shikkaku ("utrata człowieczeństwa"),a teraz mam zamiar zabrać się za Kokuhaku ("wyznanie").

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Wierszy Ryuichiego niestety nie czytałem. Wątpię nawet aby były dostępne w zrozumiałym dla mnie języku (tj. po angielsku) bo japoński odpada (a szkoda, chciałbym oczywiście znać lepiej ).

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Na JaME pojawiły się szczegóły odnośnie nowego albumu Ryuichi'ego - "Piano".Otóż:

"Ryuichi Kawamura podał nowe szczegóły na temat swojego pierwszego od prawie dwóch lat albumu. Według tych informacji Piano ma zawierać 12 utworów zamiast 10, w tym najnowszy singiel Heroine."

Lista track'ow:

01. Heroine
02. Mou Sugu Aeru kara
03. Sore wo Ai to Yobou ka
04. Shikisai Zekka
05. Asagao
06. Nuzuke no Suzu
07. Tsumetai Ame
08. Shiosai
09. Yume no Kakera
10. Tsuge no Kushi
11. Kita e
12. Tsuki wa Mochiron

Dla mnie to bardzo dobra wiadomość. Czekam z niecierpliwością na premierę.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Forum DB Nao » » » Ryuichi Kawamura
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook