Forum Dragon Ball Nao

» Ryuichi Kawamura

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ubawiłem się Świetna parodia! Kiedyś jeszcze widziałem gościa udającego Ryuichiego przy "ROSIER", ale teraz już pewnie tego nie znajdę

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
A tu znalazłem Ryuichi'ego w piosence Bocellego - "Time to Say Goodbye".

http://www.youtube.com/watch?v=-nNEDDF6Zyg&feature=related

Wg mnie,wykonanie całkiem ciekawe.
LOL. Z początku myślałam: "Ryuichi trochę szaleje z angielskim, wiec co mu wyjdzie z włoskim?". Poza tym Ryu ma taki nieco wyższy głos (który czasem zaniża), więc do takiego utworu zupełnie mi nie pasował. Muszę jednak przyznać, że jego włoski i całe wykonanie jest bardzo dobre. Z początku go nie poznałam, ale wyższe tony głosu nie budziły wątpliwości.

Bravissimo Ryuichi

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
To na pewno z koncertu "No Mic, No speakres 2009" (nazwa mówi sama za siebie ), który miał miejsce pod koniec marca (dwa dni, z tego co pamiętam). Naprawdę, szacunek dla Ryuichiego Głos ma donośny, to fakt, ale i tak musiał w to włożyć dużo wysiłku (ciekawe jak z jego gardłem było po występach. Pewnie dobrze, skoro już w kwietniu zaśpiewał w Hong-Kongu ). Akustyka na sali też musiała być niezła.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Laru napisał(a):
Ryuichi trochę szaleje z angielskim
W jego dyskografii są dwie piosenki całkowicie po angielsku: "Open Your Heart" (maxi singiel "Nee") i "Yeah Yeah" (maxi singiel "Julia"),ponadto w dyskografii Tourbillon jest jeden track po angielsku - "Innocence" (album "A Tide of New Era").Brzmiało całkiem przyzwoicie.


Laru napisał(a):
wiec co mu wyjdzie z włoskim?
Ryuichi śpiewał po włosku również utwór "Amapola" (album "Evergreen Anniversary Edition"),jednak mnie się bardziej podobało jego wykonanie "Time to Say Goodbye".

A tu wrzucam link do "Midori no Uta":

http://www.youtube.com/watch?v=te2EhaoXK6o&feature=related

Wykonanie jak zawsze wspaniałe,chociaż jakość filmu niestety dosyć słaba.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ryuichi jako trzeci z Lunatyków został ojcem (pierwszy był SUGIZO, a drugi Shinya)! Jego żona, Sano Kumi, 18 czerwca urodziła syna. Zarówna matka jak i dziecko mają się dobrze.
Fragment jego wypowiedzi przełożony na angielski:
“He’s this tiny light, and yet he’s also this extremely strong light, we’ve been blessed with a new life,” Ryuichi commented to Sponichi news. “Even though this little light’s life has just begun, what kind of dreams will shine on him…? I feel like I want to secretly continue to watch over him”.

Pozdrawiam i gratuluję Ryuichi !

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Ryuichi jako trzeci z Lunatyków został ojcem (pierwszy był SUGIZO, a drugi Shinya)! Jego żona, Sano Kumi, 18 czerwca urodziła syna. Zarówna matka jak i dziecko mają się dobrze.
To wspaniała wiadomość. Gratulacje dla Ryuichi'ego i Kumi Sano (chociaż powinienem powiedzieć raczej Kumi Kawamura).Ciekawe jakie imię dali małemu...

Dzięki za news'a Kamzo.

Pozdrawiam

P.S. Kamzo,nie wiesz jak przypadkiem jak nazywa się wybranka Sugizo, bo nigdzie nie mogę tego znalezć?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Hayato napisał(a):
P.S. Kamzo,nie wiesz jak przypadkiem jak nazywa się wybranka Sugizo, bo nigdzie nie mogę tego znalezć?
Jedyną znaną wybranką serca SUGIZO była Vivian Hsu. Pochodząca z Tajwanu piosenkarka, aktorka i modelka, popularna w Azji wschodniej (najbardziej chyba na Tajwanie i w Japonii). Jednak z nią spotykał się już kilka lat temu, nie ma żadnych wiadomości na temat tego z kim spotyka się teraz czy z kim był wcześniej (nie wiadomo nawet kim jest matka córki SUGIZO, Luny). Sugi w tych sprawach chroni swoją prywatności, a jego związek z Vivian wyszedł na jaw pewnie dlatego, że ona również jest znaną osobą. No i nagrali razem jeden utwór
http://www.youtube.com/watch?v=j-e5VOPL6YE

Aha, jakby co, SUGIZO nigdy nie był żonaty

PS. Wiem, że to temat o Ryuichim, ale jak zapytałeś, to odpowiedziałem

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ach...chciałbym zobaczyć Ryuichi'ego w tym musicalu...
Musicali nie lubię, ale ten mógłbym zobaczyć ze względu na Ryuichiego.

Aha, jeszcze odnośnie narodzin syna Ryuichiego, SUGIZO napisał kilka słów na ten temat w jednym ze swoich wpisów na MySpace. Oto ten fragment:
"And finally, RYUICHI was blessed by the birth of his child the other day!
I’m so happy for him that it feels as if my own family has gained a new, beloved member.
His son has been born into a chaotic and difficult world, but I hope that he has a wonderful and glorious life.
Congratulations, from the bottom of my heart!"

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kamzo napisał(a):
Musicali nie lubię, ale ten mógłbym zobaczyć ze względu na Ryuichiego.
Hm...to tak jak ja...


Kamzo napisał(a):
Aha, jeszcze odnośnie narodzin syna Ryuichiego, SUGIZO napisał kilka słów na ten temat w jednym ze swoich wpisów na MySpace. Oto ten fragment:
"And finally, RYUICHI was blessed by the birth of his child the other day!
I’m so happy for him that it feels as if my own family has gained a new, beloved member.
His son has been born into a chaotic and difficult world, but I hope that he has a wonderful and glorious life.
Congratulations, from the bottom of my heart!"
Ta wypowiedz Sugizo, odnośnie współczesnego świata jakoś dziwnie przypomina mi tą z tego wywiadu,który Ci przesłałem (tego z naszej TV).Widać Sugizo przez ten czas nie zmienił zadania...

A poniżej zarzucę jedną z dawnych piosenek Ryuichi'ego - "Love is...".Jako ciekawostkę podam,że jest to pierwsza piosenka,której tekst przełożyłem...

http://www.youtube.com/watch?v=kmpfwU12GEU

Pozdrawiam

[ Dodano: 06.07.2009, 14:08 (po 18 godzinach 22 minutach) ]
A tu zarzuce paroma nowymi fotkami Ryuichi'ego:

http://i1.sinaimg.cn/ent/s/j/p/2009-03-23/U2956P28T3D2432773F326DT20090323105421.jpg

http://img1.bbs.163.com/20090321/tvb/zh/zhangs_wh/ad69c1e231bafb0fbabfb9703c51d0e2.jpg

http://www.joqr.net/blog/trip/archives/%E6%B2%B3%E6%9D%91%E9%9A%86%E4%B8%80%E3%81%95%E3%82%93%EF%BC%92%E5%9B%9E%E7%9B%AE%E3%81%AE%E7%99%BB%E5%A0%B4%EF%BC%81%E6%96%B0%E6%9B%B2%E3%81%AF%E3%83%92%E3%83%AD%E3%82%A4%E3%83%B3.JPG

http://www.riyuclub.com/uploads/allimg/090409/205G15T6-0.jpg

http://www.chinanews.com.cn/tp/ylfs/news/2009/03-20/U43P4T8D1611481F107DT20090320204939.jpg

http://www.fsonline.com.cn/Snews/se_008003/SE_008003004/200903/W020090321584448975425.jpg

Miłego oglądania.Komenty zawsze mile widziane.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Wg cd.japan,Ryuichi pracuje nad nagrywaniem nowego singla.Krążek nie ma jeszcze tytułu i ukaże się w dwóch wersjach (regularnej i limitowanej z dołączonym DVD).Singiel ma trafić na rynek 30 września.To wspaniała wiadomość dla fanów Ryuichi'ego (w tym także mnie),o ile się oczywiście potwierdzi.Pozostaje tylko czekać...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Hayato napisał(a):
Wg cd.japan,Ryuichi pracuje nad nagrywaniem nowego singla.Krążek nie ma jeszcze tytułu i ukaże się w dwóch wersjach (regularnej i limitowanej z dołączonym DVD).Singiel ma trafić na rynek 30 września.To wspaniała wiadomość dla fanów Ryuichi'ego (w tym także mnie),o ile się oczywiście potwierdzi.Pozostaje tylko czekać...
Czytałem, że singiel ma wyjść w nakładzie sięgającym zaledwie 10,000 egzemplarzy. Jeśli to prawda, to chodzi zapewne tylko o pierwsze wydanie (a takie coś to nie lada rarytas dla fana).

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kamzo napisał(a):
Czytałem, że singiel ma wyjść w nakładzie sięgającym zaledwie 10,000 egzemplarzy.
Pewnie,będzie trudno dostać... Ciekawe,jaki będzie tytuł i czy Ryuichi znowu nagra jakąś balladę,czy tym razem pokusi się o jakiś żywszy kawałek...


Kamzo napisał(a):
takie coś to nie lada rarytas dla fana
No ba...,a póki co mam zamiar zainwestować w "Piano" Ryuichi'ego,gdyż przekonałem się do tego albumu.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Hayato napisał(a):
o ile się oczywiście potwierdzi.
A jednak to prawda...!!! Ryuichi napisał na swojej oficjalnej stronie,iż 30 września wyda nowy singiel.A więc otrzymałem upragnione potwierdzenie tej wspaniałej wiadomości.Pozostaje mi już tylko czekać.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
No ba...,a póki co mam zamiar zainwestować w "Piano" Ryuichi'ego,gdyż przekonałem się do tego albumu.
No...wreszczie album "Piano" wpadł w moje ręce.Trochę się zadłużyłem,ale warto było.Choć moim zdaniem,poprzedni album "Orange",został znacznie ładniej wydany (więcej zdjęć,z sesji Ryuichi'ego,bodajże we Włoszech).


Hayato napisał(a):
Ciekawe,jaki będzie tytuł
Tytuł najnowszego singla Ryuichi'ego to "Brilliant Stars".Będzie to pierwsze wydawnictwo Kawamury,wydane pod szyldem "Avex Trax".Póki co nieznana jest jeszcze okładka,ale rewelacji się nie spodziewam,i tak jak poprzednio,pewnie będzie Ryu,w kimonie.

Tym razem spodziewam się jakiegoś bardziej żywiołowego kawałka.Ryu napisał,coś w rodzaju,że tym razem będzią to odświeżone,dawne popowe dzwięki.Czyżby,więc porwót do dawnego stylu? Zobaczymy...Ja w każdym razie z niecierpliwością czekam na premierę.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Jest już lista tracków do nowego singla Ryuichi'ego:

Wersja regularna:

01.Brilliant Stars
02.Asahi ni Yurusare
03.Song for You
04.Brilliant Stars (instrumental)




Wersja limitowana:

CD
01.Brilliant Stars
02.Asahi ni Yurusare
03.Brilliant Stars (instrumental)
DVD
01.Brilliant Stars PV

A tu okładka nowego singla Ryuichi'ego:

Obraz

Cóż...pozostaje już tylko czekać na premierę owego singla.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Co tu dużo mówić, okładka prosta i nie ma w niej nic nadzwyczajnego Po prostu Ryuichi dał zdjęcie z paszportu xD <żart>
A tak poważnie, to okładka nie ma żadnego znaczenia. Liczy się zawartość płyty, a tą z chęcią sprawdzę.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kamzo napisał(a):
Co tu dużo mówić, okładka prosta i nie ma w niej nic nadzwyczajnego
Szczerze powiedziawszy,jeszcze żadna okładka z wydanych przez niego płyt mnie nie zachwyciła.Co prawda w "Heroine" i "Piano" widzę poprawę,to jednak okładki płyt Ryuichi'ego niezbyt mi się podobają,w przeciwieństwie do muzyki,któją uwielbiam.

Jak na razie,najładniej wydanym przez Ryu albumem jest "Orange",zaopatrzony w przepiękne zdjęcia,robione we Włoszech.

Jako ciekawostkę dodam,że singiel "Spoon /Missing You" (2004) został wydany w 4-ech wersjach,które w zasadzie różniły się od siebie tylko okładką,z których każda z nich przedstawiała jakiś rodzaj kwiatu.

Tak więc płyty Ryuichi'ego są różnie wydawane,i zamawiając coś nigdy nie wiem,jak będzie wydane...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Znalazłem bloga poświęconego Ryuichi'emu.Link wrzucam poniżej:

http://je1960.blogspot.com/

Można się tam o nim co nieco dowiedzieć.




Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Forum DB Nao » » » Ryuichi Kawamura
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook