Forum Dragon Ball Nao

» W poszukiwaniu Fotki

Anja
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.640
Posty: 3
jakichś fajnych skośnych, mogą to być Japończycy, Koreańczycy, Chińczycy- byle by skośnie i żółto:) i możliwie jak najwięcej:)
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.706
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
perwercha, ot co. Wpisz sobie w google grafika i ci !? w !? skośnego i żółtego tatałajstwa

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.773
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
skośnie i żółto? to chyba niepoprawne politycznie.
Przecież już nawet Murzyn stał się Afroamerykaninem. A gdyby jakiś Azjata tutaj wszedł i zobaczył to "skośnie i żółto"? Neeee... Ja bym się obraziła.

A co do prośby, to mój mąż powyżej ma rację.

Ewentualnie, jeśli wolałabyś te wszystkie Visual Keie i stada Japońców (niektórzy śliczni) przebranych za kobiety, to odsyłam tutaj http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?t=3000 na niektórych zdjęciach wyglądają nawet normalnie, tylko trzeba pogrzebać.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.541
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Anja
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.640
Posty: 3
spędziłam ostatnie 2 dni na szperaniu w google image, ale nie mogę stracić więcej czasu. Te zdjęcia sa mi potrzebne do zrobienia prezentu, który potrzebuję na sobotę...także to nie jest tak, że się opieprzam a Was prosze o odwalenie czarnej roboty. Ps. dzięki za linki
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » W poszukiwaniu Fotki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook